Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2010 o 16:35, Mefisto napisał:

właśnie otrzymałem info, że przesyłka została WYSŁANA !!! yeah mam nadzieję, że to nie
żart ;) przy dobrym wietrze jutro będzie :) wersja PC


To raczej nie żart bo ja też dostałem taką wiadomość :D.A dopiero jestem w połowie pierwszej części heh ;p.Dodam jeszcze że grę zamówiłem wczoraj wieczorem więc dość późno ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 16:36, darth_16 napisał:

Ponawiam swoje pytanie: czy wiadomo już jakie wybory z ME1 będą brane pod uwagę w ME2?

Conrad Verner
Co zrobiłeś z Radą?
Królowa Raknii

Spoiler

kto zgine (Kaidan/Ash)


Spoiler

Czy Wrex przeżyje?


do tego:
ilość kredytów (jeśli masz na koniec 1 dużo kasy dostaniesz odpowiednią premię)
punkty Idealista/Renegat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 16:40, Pietruszex napisał:

> właśnie otrzymałem info, że przesyłka została WYSŁANA !!! yeah mam nadzieję, że
to nie
> żart ;) przy dobrym wietrze jutro będzie :) wersja PC

To raczej nie żart bo ja też dostałem taką wiadomość :D.A dopiero jestem w połowie pierwszej
części heh ;p.

no to git majonez, tak się podjarałem tą informacją, że chyba pójdę się kawy napić :P nie mogę się doczekać, specjalnie parę dni temu przeszedłem jedynkę, żeby save były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 16:35, Lordpilot napisał:

Widać "decydenci" już sie pokapowali. Ja jeszcze zdążyłem pobrać - szczegóły masz na
moim gramsajcie. Dałem też fotki na dowód i pamiątkę ;-)


Próbowałem kilka minut po twoim poście i już nie mogłem. Mam to samo info co poprzednik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no cholera jasna. Na 100% już widać, że będą problemy... Ja zamówiłem EK PC chyba nawet tego samego dnia, kiedy pojawiła się w sklepie i teraz mam status: "zamówienie przyjęte do realizacji. Po skompletowaniu Twojego zamówienia (do 72h w dni robocze, nie dotyczy preorderów), zmieni ono status na "gotowe do odbioru", a Ty otrzymasz powiadomienie e-mail.:... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech kotś mnie wprowadzi w temat bo nie rozumiem. Premiera ME2 jest jutro w Ameryce Północnej, 29 w Europie. Jak ostatnio sprawdzałem to Polska nadal leżała między Niemcami a Ukrainą więc jak to możliwe, że gram.pl realizuje już zamówienia na Mass Effect 2, i dlaczego tylko na zwykłą wersję bo EK jet ciągle jako PreOrder...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym poruszyć przy okazji sprawę tych dodatków pre-orderowych. Bronie, zbroje i inne pierdoły.
Strasznie mnie wkurzają że dają takie przedmioty, bo potem okazuje się że w ekwipunku na starcie gry mamy praktycznie najlepsze przedmioty w grze. Przykład dragon age gdzie zbroja smoka na dobrą sprawę jest jedną z najlepszych w grze. Paranoja.
Zamiast zwiedzać, handlować szukać, wszystko co najlepsze od początku mamy w ekwipunku. Wkurza mnie to wręcz.
Ten rodzaj polityki dodatków pre-orderowych bardzo mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Witaj. Widzę, że Mass Effect 2 (zwykła wersja) jest już dostępna. A co z EK? Wybrałem
> odbiór osobisty w Metrze Gram. Kiedy mogę się więc spodziewać, że gra (EK oczywiście)
> będzie gotowa do odbioru?

EK na PC do sklepu w metrze wjedzie jutro. Artbooki w środę.

To jest cytat z tego tematu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=2636
Miejmy nadzieję, że Akne się nie myli ;)

@Stfforex
No wiesz, ale jednak Blood Dragon Armor w Dragon Age'u wymaga trochę siły ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To chyba nie jest żadna wtopa - http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50062 , na dole

Dnia 25.01.2010 o 16:47, Pietruszex napisał:

newsa jest o tym. >


Na 100% wtopa. W informacji na GOL-u jest odnośnik do IGN, a tam napisali że to wtopa. Dowód ? Wszystko juz poblokowane, pokapowali się. Kto zdążył ściągnąc, to ma darmowe prezenty - ot taka przypadkowa "promocja" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 16:56, Oloninho napisał:

@Stfforex
No wiesz, ale jednak Blood Dragon Armor w Dragon Age''u wymaga trochę siły ;P


Szukałeś jej? Zabiłeś jakiegoś smoka? Odnalazłeś ukryty skarb? Nie od razu masz w ekwipunku, tylko dobijasz silę i nosisz. Po co w tej grach umiejętność otwierania skrzynek zamkniętych? By zbierać syf.
I niech mi nikt nie wciska że można ją założyć pod koniec gry, ja ją nosiłem w okolicach połowy gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania minimalne
System - Windows XP SP3 / Windows Vista SP1 / Windows 7
Procesor - 1.8GHz Intel Core 2 Duo lub odpowiednik AMD
RAM - 1 GB dla Windows XP / 2 GB dla Windows Vista i Windows 7
HDD - 15 GB
Grafika - 256 MB (z Pixel Shader 3.0) czyli NVIDIA GeForce 6800 lub lepsza oraz ATI Radeon X1600 Pro lub lepsza.
Wymagania zalecane
Procesor - 2.6+ GHz Core 2 Duo Intel lub odpowiednik AMD
RAM - 2 GB
Grafika - ATI Radeon HD 2900 XT, NVIDIA GeForce 8800 GT lub lepsza


Hmm z tego co widze PC już są rozsyłane ale na xklocka jeszcze nie ;] well we have to wait a bit longer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 17:06, karolekx23x napisał:

Czy mzoecie mi podac wymagania do tej gry ? A najlepiej minimalne i na max

Proc 1,8Ghz
2GB na Viste i 7, 1GB na XP
Grafika z 256
zalecane:
proc 2,6
2GB ram
karta z 512mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 17:12, karolekx23x napisał:

ale procek w obu przypadkach dwurdzeniowy tak ?

"Raczej, *****, nie inaczej" jakby to Talar ujął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować