Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2010 o 13:16, Mrozinnio napisał:

Pisałem o tym wcześniej ale nikt nie odpisał. Pobieraliście już klucze na dodatki do
ME2? Jeśli tak, to macie tam 2 klucze na zbroję i broń oddzielnie? Bo ja mam tylko jeden
i nie wiem czy tak ma być, czy to jakiś błąd.


Ja również dostałem 1 kod, z tego co wiem to po prostu i zbroja i broń są w jednym zestawie (kodzie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co kupili pre-ordera ME2 na PC. Dostaliście już kod na tą zboję i karabin? Ja zamówiłem wczoraj, i pewnie jeszcze trochę poczekam.
Jak mają to niech wysyłają, nie mogę się doczekać aż wpadnie w moje ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 15:12, mistshoo napisał:

Mam pytanie do tych co kupili pre-ordera ME2 na PC. Dostaliście już kod na tą zboję i
karabin? Ja zamówiłem wczoraj, i pewnie jeszcze trochę poczekam.
Jak mają to niech wysyłają, nie mogę się doczekać aż wpadnie w moje ręce.



Ja zamówiłem z tydzień temu a kodu jak nie ma, tak nie ma :(
Może dlatego że zamowiłem za pobraniem itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 14:57, Vexilium napisał:

Jednakże póki co jest dostępna tylko zwykła wersja na PC.


Jak zwykle, normalnie jak zwykle. Kurcze jak to jest, ze przy kazdej wiekszej premierze gry edycja zwykla trafia na kilka dni przed premiera do sklepu. Co sie tyczy edycji kolekcjonerskiej to zawsze sa jakies problemy, bo to albo z magazynu centalnego nie przysla (Dragon Age), albo produkcja elementu sie opoznia (Mass Effect 2), a to z kilkutysiecy zrobiono raptem kilkaset sztuk (Wiedzmin). Czemu zawsze ci co wydaja najwiecej kasy na gre dostaja ja na samym koncu? No ja tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok - zassałem wszystkie bonusy wymienione przeze mnie w poście 459. Całość ładnie przetłumaczyła się od razu na polski. Generalnie - jeśli ktoś chce stać się posiadaczem rzeczy dostępnych tylko w edycji kolekcjonerskiej i pre-orderach (jest także Dragon Armor z DA, więc nie będę musial marnowac kodu z mojej wersji), to lepiej niech to zrobi teraz, bo całość wyglada na dośc niefortunną wtopę Microsoftu/EA (pewnie ich księgowi pluja sobie teraz w brodę). Za IGN:

http://uk.xbox360.ign.com/articles/106/1063174p1.html

Całość długo darmowa zapewne nie będzie, więc radze sie spieszyć :) W EA polecą za to głowy, ale to już nie mój problem ;-)

Jak zassać ? Wchodzimy w linki, które podałem logujemy się na swoim koncie xbox-live (oczywiście nie na Polskę), zaznaczamy wszystkie "bonusy", ktore chcemy pobrać.
Następnie odpalamy konsolę, łączymy się z netem. Wszystkie rzeczy do pobrania będa już grzecznie czekały w kolejce. Jeśli wyświetli sie przy nich komunikat - "przypisane do innej konsoli" (czy jakos tak) nie panikujemy :) Zaznaczamy interesujący nas element i wybieramy "pobierz ponownie" - pojawi się pytanie czy tylko ten element czy następne w kolejce też (zaznaczamy że wszystkie). Pobieramy i czekamy na premierę żeby cieszyc się najbardziej wypasioną i kompletna edycją ME2 :) Enjoy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Wiem coś o tym. Miejmy nadzieję, że nie będzie takiej afery jak w przypadku Dragon Age''a...

@Lordpilot
A o PCtowcach, to zapomnieli? Super ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam rozumieć że znów szykują się jakieś problemy z EK O_O? po premierze DA mam złe przeczucia co do tego..do końca tygodnia mam ferie także rozumiecie :P

przy okazji, ma ktoś jakieś dokładne info na temat importowania savow i na jakiej zasadzie to będzie działało ? bo przecież jedne z ważniejszych decyzji podejmuje się już pod sam koniec gry gdzie nie ma możliwości zapisania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



> Chyba nie...

Widać "decydenci" już sie pokapowali. Ja jeszcze zdążyłem pobrać - szczegóły masz na moim gramsajcie. Dałem też fotki na dowód i pamiątkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie otrzymałem info, że przesyłka została WYSŁANA !!! yeah mam nadzieję, że to nie żart ;) przy dobrym wietrze jutro będzie :) wersja PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jaki macie status wysyłki?
Ja mam napisane że zostanie wysłana gdy produkt będzie dostępny, nie róbcie jaj CDP że macie tylko 100 sztuk i wysyłacie do wybranych osób. WTF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować