Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Reszta pre orderowców (kurier) powinna grę dostać jutro.

Dnia 26.01.2010 o 19:57, krak2610 napisał:




Ja dostane w czwartek, zamówiłem pre-ordera na xboxa360 priorytetem a dalej jest niewysłana, chyba tylko jakimś poszczególnym graczom wysyłali :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 19:56, Vatras47 napisał:

Aha, lepiej mozna usunac wszystko bez total commandera... wchodzimy w katalog, bierzemy
opcje szukaj, wpisujemy POL w ''czesc nazwy pliku'', zaznaczamy wszystko, odznaczamy
plik BIO_GAME_POL.tlk, i DELETE wszystko :) pzdr

to działa :) gadają po angielsku, a napisy PL wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 20:13, rolex76 napisał:

Ja dostane w czwartek, zamówiłem pre-ordera na xboxa360 priorytetem a dalej jest niewysłana,
chyba tylko jakimś poszczególnym graczom wysyłali :P

Pozdrawiam.

Widać późno zamówiłeś, a dzisiaj wysyłali tylko pierwszą partie zamówień. Albo nadawali tylko przesyłki kurierskie.
Jaj ja wciąż nie zagrałem w Mass Effect, ale oceny dwójki, oraz to co zobaczyłem na filmikach sprawiają, że mam ochotę. Ale niestety nie mogę teraz tej gry kupić. Jestem zacofany z RPG, ledwo co NWN2 ostatnio ogarniam. A jeszcze DA leży nieukończone - w tym przypadku jakoś nie chcę mi się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego poprzedniego posta, każdy pre-order był już wysyłany czy tylko jakimś losowym graczom, czy jakieś warunki były (np. zamówione przed jakimś dniem czy coś?).

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 20:13, rolex76 napisał:

Reszta pre orderowców (kurier) powinna grę dostać jutro.
>
>

Ja dostane w czwartek, zamówiłem pre-ordera na xboxa360 priorytetem a dalej jest niewysłana,
chyba tylko jakimś poszczególnym graczom wysyłali :P

Pozdrawiam.



Poprostu dziś nie przyjechała dostawa i tyle pisałem o tym w http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&tpage=134
i będą wysłane jutro jak tylko dotrą xklockowe normal version

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest i jest ich sporo więcej:) Cerberus dobrze dobrał ludzi, jednego nie może wykończyć nawet kilka dominujących gangów na Omedze (przeciwność Cytadeli):D Nawet urządzili masową rekrutację zbirów do rozpierduchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za pech, zamówiłem 9 stycznia, najarałem się na gierkę i jak czytam, że inni grają to niecierpliwość rośnie i to szybko :P ME1 była zaje***ta, z tego co czytałem dwójka jest dużo razy lepsza więc stąd te pytania, jestem poprostu niecierpliwy co do ME2 xD

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby cię dobić - ME2 jest taka wymiatająca, że nigdy nie wrócę do jedynki:)

Zb4wiciel - to samo, ale koledzy opracowali na poprzednich stronach rozwiązanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu wideo recenzji polskiego wydanie ME2 stwierdzam, że głosy są całkiem fajne, ale szczerze to wolałbym oryginalne angielskie głosy z polskimi napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy EA zamierza wydać jakiegoś oficjalnego patcha żeby były angielskie dialogi? A jeśli nie to bez problemów mogę oddać grę w gramie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem swojego preordera 29 grudnia do salonu Sferis w Krakowie i dzisiaj w południe już odebrałem swój egzemplarz. Gra miodzio ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już się pogubiłem z tymi wersjami językowymi.
Olśni mnie ktoś jak to jest jeżeli, zamówiłem wersję na PC, ale jest to wersja EK. Czy będę musiał korzystać z tych różnych dziwacznych sposobów na wcześniejszych stronach, żeby mieć polskie napisy i ang. dubbing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować