Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2010 o 22:32, CrazyGambler napisał:

a zdobył ktoś już Terminus Armor i tą dodatkową broń??

no pewnie, po wpisaniu kodu, który otrzymałem od gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 22:20, thx11 napisał:

Ja w dodatkach mam napisy w języku angielskim

Których dodatkach?
Zaeed, zbroja z DA i wrak Normandii są spolszczone (tylko pierwszy ma dubbing, w 2 pozostałych był do przetłumaczenia sam tekst pisany więc jest git). Reszta dodatków już wątpię. To jest EA, nie będą tłumaczyć na bieżąco, oni już skończyli swoją robotę. Także przyszłe DLC niestety będą całkowicie po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 22:45, Mefisto napisał:

> a zdobył ktoś już Terminus Armor i tą dodatkową broń??
no pewnie, po wpisaniu kodu, który otrzymałem od gram.pl


A skąd masz kod? bo ja nie mam
z cerebus mam tylko dwa dodatki ale pancerza i broni nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 23:33, Raczkowski1 napisał:

Czy to prawda ze jeśli nie będziemy zalogowani w cerberus netwrk
Nie będą działały dodatki ?
Trzeba byc caly czas zalogowanym czy wystarczy np raz ?


Ja ściągnąłem już Zboję Smoka, i śmiga aż miło. Szkoda że Shepard nie zdejmuje hełmu jak z kimś rozmawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem jeszcze swojego egzemplarza EK, ale przeglądam temat i widzę, że jest niezły bałagan, gdzie wpadki z DA w porównaniu z tym to pikuś. Zastanawia mnie tylko, jaki problem miało EA w tym, by wrzucić wersję angielską normalnie do konfiguracji? Do tego import zapisów (k***a, nie jestem pewien, czy mam postać bez ukończonego BDtS, ten temat mnie interesuje) i jakieś inne cuda... Ech, dlaczego zawsze w tym chorym kraju jakieś przeszkody, a liczyłem, że WRESZCIE, choć raz, przy okazji takie premiery, będzie normalnie, z EA, gigantem rynkowym, dla którego wszelkie takie problemy to powinna być pestka.
Ale jak to mówi, jedno z haseł Elektroników - "It''s in the Game".

Thanks, EA. We owe you. A BIG one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra jest w wersji polskiej i trzeba się bawić w kasowanie plików i inne cuda nie widy, może mi ktoś powiedzieć jak mogę anulować mój pre-order?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 00:39, CandyCane napisał:

Skoro gra jest w wersji polskiej i trzeba się bawić w kasowanie plików i inne cuda nie
widy, może mi ktoś powiedzieć jak mogę anulować mój pre-order?

Jeżeli zamówienie zostało przez Ciebie już potwierdzone, a pewnie zostało, możesz już tylko nie odebrać przesyłki. A jeżeli zapłaciłeś z góry, złóż reklamację i wystąp o zwrot środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiemy z kim można romansować jako mężczyzna. A grając kobietą z kim? Domyślam się co do jednej osoby

Spoiler

(Jacob Taylor)

, ale nie wiem czy z kimś jeszcze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu nie mam zwyczaju płacić z góry za produkt, którego na oczy nie widziałem. Więc pozostaje mi tylko nie przyjęcie przesyłki? Heh, szkoda mi kuriera, że musi się na próżno najeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 00:45, Ecko09 napisał:

Wiemy z kim można romansować jako mężczyzna. A grając kobietą z kim? Domyślam się co
do jednej osoby

Spoiler

(Jacob Taylor)

, ale nie wiem czy z kimś jeszcze ;p


Aha, jeszcze jedno. To prawda, że exp dostajemy tylko za wykonanie questa? Za zabijanie przeciwników nic sie nie dostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wreszcie gra znalazła się w mych rękach. :)

Niestety pojawił się problem. Otóż chciałbym pobrać te DLC z Cerberusa. Jednak nie mogę się z nim połączyć! Wpisuję e-mail i hasło do mojego konta na EA Online i... nic. Tylko napis "Proszę czekać...". Na stronie internetowej wszystko ładnie się loguje. Próbowałem reinstalacji gry, a nawet całkowitego usuwania antywirusa (by mieć pewność, że ten nie blokuje dostępu do internetu). Niestety, wciąż nie mogę się zalogować! Może jestem zbyt niecierpliwy? Ile u Was trwało pierwsze logowanie się do Cerberusa?

Proszę o odpowiedź z rozwiązaniem problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 01:14, sinir napisał:

Dzisiaj wreszcie gra znalazła się w mych rękach. :)

Niestety pojawił się problem. Otóż chciałbym pobrać te DLC z Cerberusa. Jednak nie mogę
się z nim połączyć! Wpisuję e-mail i hasło do mojego konta na EA Online i... nic. Tylko
napis "Proszę czekać...". Na stronie internetowej wszystko ładnie się loguje. Próbowałem
reinstalacji gry, a nawet całkowitego usuwania antywirusa (by mieć pewność, że ten nie
blokuje dostępu do internetu). Niestety, wciąż nie mogę się zalogować! Może jestem zbyt
niecierpliwy? Ile u Was trwało pierwsze logowanie się do Cerberusa?

Proszę o odpowiedź z rozwiązaniem problemu.


Mój mąż również ma ten problem, na forum Bioware''u również od groma narodu z tym problemem. Najlepsze jest to, że koleś z Bioware''u musiał dzwonić do EA, żeby uświadomić im, że serwery nie działają. Ja za to miałam szczęście, bo na mojej kopii udało się zalogować od razu do Cerberusa. Więc nie wiem od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować