Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Moze łaskawie ekipa gram.pl umiesci stosownego newsa w tej sprawie? Nie testowaliscie gry czy jak? Macie tam od groma sztuk a to musielismy sie dowiadywac z innego portalu, ze takowa wajcha poszła od kochanego EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I się dziwić że piractwo u nas rozkwita, skoro ludzie kupujący normalnie dostają produkt niezgodny z informacją na stronie. Takie jaja naprawde zniechęcają do kupowania oryginałów. Właśnie dostałem informacje, że moja gra już czeka, ale myśle czy przypadkiem jej nie zawrócić. Więc może niech wreszcie jakiś konsul sie odezwie? Tak mocno naciskany temat a żaden głosu nie zabierze. Jeśli to wina EA, to niech przynajmniej napiszą że starają się dowiedzieć o co kaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktos wyjaśnić kilka kwestii w sprawie kolekcjonerki ?
1. Czy będzie mozliwość zmiany języka na angielski ?
2. wysłane: Cz, 28.01.2010 to znaczy ze dopiero zostanie wysłane w czwartek ? Czy to błąd i zostanie wysłane tak jak było na stronie sklepu czyli 27.01.2010 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 16:14, RamiroPL napisał:

Z ciekawości zgooglowalem spolszczenie me2, chyba jeszcze nie ma.

Już jest 29 mega waży. Więc jak ktoś kupił ME2 po eng na pc to chyba ma prawo podmienić pliki;) pozdrawiam
Eh nadal na przesyłkę czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 16:15, zajacisko napisał:

Macie problem, bo nie lubicie polskiego dubbingu... Ja nie mam, bo mi się podoba:)


Tu nie chodzi o polski dubbing ale o niezgodność towaru z umową. Informacje prasowe i reklamy też pod to podlegają. Sklep na tym ucierpi a nie EA i to jest przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy problem, bo produkt nie jest pełnowartościowy. Nie ma oferowanej wersji językowej (a więc wybrakowana) i istnieją liczne krzaki jakościowe (a więc nie spełnia standardów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to widze potencjalne rozwiazania:

- Instalka węgierskiej wersji + wrzucenie doń polskich napisów - myślę, że można to zrobić z jednej kopi
- Instalka polskiej wersji + wrzucenie angielskiego dubbingu z angielskiej wersji
- Instalka angielskiej wersji + wrzucenie polskiego dubbingu

Tyle, ze niestety 2 i 3 opcja to posiadanie 2 roznych wersji albo angielskiego pirata. Tak więc pozostaje opcja nr. 1 albo czekanie na stosownego patch''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 16:18, zajacisko napisał:

Więc teraz jakaś petycja, sprawa do sądu, tak?:)

EDIT: Dobra, zainstalowało się, spadam grać:)


Nie, to nie ten kaliber. Ale swoje zamówienie już wycofałem, tyle mogę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też dubbingi, w szczególności te od EA, są straszne. Zresztą chyba nie trafiła się jeszcze gra z dobrym, polskim dubbingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie od EA, ale jednak jedna była: Wiedźmin.

Co z tego, że to Polacy robili i aktorom wytłumaczyli wszystko, a nie rzucili scenariuszem :D

@Slappy - Tacy na przykład Czesi i Węgrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angielska od zawsze na zawsze była jest i będzie domyślną wersją. Najwięcej ludzie właśnie gra w angielskiej wersji.

Po co czeski czy węgierski? Kto w ogóle gra w tych językach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może da radę po zainstalowaniu oryginalnej wersji PL podmienić pliki językowe na te z angielskiego pirata... co wy na to? kradzieżą bym tego nie nazwał bo za oryginała się zapłaciło przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować