Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Albo mi się zdaje albo drogie gram.pl nie dało nam kodów do bonusowego armora i broni za pre-order. Nie widzę żadnej dodatkowej kartki z kodem oprócz tej z cerberusem. Wyjaśnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a żeby was wszystkich powyginało... ;) (żartuję oczywiście, to tylko zazdrość lekka :D)
Ja muszę czekać na premierę do piątku niestety...cóż, do tego czasu przejdę sobie jeszcze raz jedyneczkę, bo i tak sobie save''ów nie zostawiłem)

Chciałbym tutaj lekko nawiązać do czegoś co ostatnio zauważyłem w produkcjach bioware''u (w Dragon Age) i co strasznie mi się nie podoba. Chodzi właśnie o te wszystkie preorderowe itemki i płatne DLC przez sieć Cerberus.
Jestem już wiekowym graczem z naprawdę wieloletnim stażem zaczynającym się właściwie od pierwszych komputerów możliwych do kupienia w Pewexie za dolary, sobotnich giełdach komputerowych w szkołach i nagrywaniu gier poprzez audycję radiową (starsi forumowicze wiedzą o czym mówię) i na prawdę nie podoba mi się to, dokąd przemysł wirtualnej rozrywki zmierza, a Bioware toruje nowe ścieżki. Nie zrozumcie mnie źle, cenie Bioware strasznie, jako jedna z niewielu firm robi gry naprawdę na poziomie i zawsze warte swojej ceny, ale...kurcze płacąc kilkaset złoty (lub innej waluty jak ja) za grę, chcę się poczuć że dostałem coś wyjątkowego i pełnego a nie czaić się na preorder z powodu jakiegoś zakichanego pancerza i broni które przestanę używać w jednej trzeciej gry i płacić za to jeszcze dodatkowe kilkadziesiąt zeta (chodzi mi tu o cenę EK gdzie też występują dodatkowe przedmioty specyficzne dla EK np) Na szczęście tutaj przynajmniej jest sieć Cerberus a nie będzie nam na statku czy w jakiejś bazie kampował handlarz oferujący przedmioty i misje za prawdziwe pieniądze, dodatkowo psując klimat gry :/
Jakoś nie przemawia do mnie ten hype na przedmioty, zadowolę się zwykłą edycją, potem być może kupię jakieś dobre DLC z przygodami nowymi i tyle...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 02:23, strawfake napisał:

Nie widzę żadnej dodatkowej kartki z kodem oprócz tej z cerberusem. Wyjaśnienia?


Bo nie ma zadnej dodatkowej kartki z kodem. Lepiej jest jednak sie popieklic zamiast przejrzec dostepne chocby w tym watku informacje. Kod na dodatkowa zawartosc mozna otrzymac po wejsciu do sklepu, kliknieciu na "moje zamowienia", a nastepnie "pobierz klucz". Jesli wybrales platnosc przy odbiorze na kod mozesz poczeka do czasu zaksiegowania wplaty. Jesli zaplaciles z gory kod powinien byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 01:23, Nalia napisał:

Najlepsze jest to, że koleś z Bioware''u musiał dzwonić do EA, żeby uświadomić im, że
serwery nie działają.


Europejska premiery gry Mass Effect 2 jest formalnie w piatek, a nie wczoraj. Akurat w przypadku Mass Effect 2 EA poszla na reke graczom pod tym wzgledem, ze gre wczesniej wyslala do sklepow i nie wprowadzila embarga na termin rozpoczecia sprzedazy. Wiec akurat w tym przypadku mozna przymknac oko na sprawe z serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze na sledzeniu paczki niedługo ją dostane, ale na sklepie gram nadal jest pakowanie i przygotowanie do wysyłki więc póki to się nie zmieni ci, którzy nie płacili z góry muszą poczekać na kody na terminusa i karabin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslenie jest takie "powinienna byc dodatkowa kartka. A nie ma! Zlodzieje!!!" i zamiast poczytac forum i poszukac informacji sa pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 07:56, Oloninho napisał:

Nawet jeśli wybrał płatność przy odbiorze to od razu powinien mieć klucz. Przynajmniej
ja tak miałem.


Podobno mają to zmienić żeby tak nie było. Ja miałem tak samo że klucz miałem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 00:45, Ecko09 napisał:

Wiemy z kim można romansować jako mężczyzna. A grając kobietą z kim? Domyślam się co
do jednej osoby

Spoiler

(Jacob Taylor)

, ale nie wiem czy z kimś jeszcze ;p


proszę bardzo femshep może romansować z

Spoiler

Jacobem, Thanem i Garrusem

no i z pierwszej części Liara/Kaidan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 07:56, Oloninho napisał:

Nawet jeśli wybrał płatność przy odbiorze to od razu powinien mieć klucz.

Zdajesz sobie sprawę ilu ludzi zamówiłoby tę grę dla kodu, a potem anulowało zamówienie?

Pytanie do grających. Czy ME2 wiesza się tak jak ME1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 09:05, logray napisał:

> Nawet jeśli wybrał płatność przy odbiorze to od razu powinien mieć klucz.
Zdajesz sobie sprawę ilu ludzi zamówiłoby tę grę dla kodu, a potem anulowało zamówienie?

Pytanie do grających. Czy ME2 wiesza się tak jak ME1?

gram od wczoraj i ani razu mi się nie zawiesiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2010 o 08:18, esqr napisał:

proszę bardzo femshep może romansować z

Spoiler

Jacobem, Thanem i Garrusem

no i z pierwszej
części Liara/Kaidan


O! Fajnie - jakieś urozmaicenie ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 09:05, logray napisał:

Zdajesz sobie sprawę ilu ludzi zamówiłoby tę grę dla kodu, a potem anulowało zamówienie?


Tak, zdaję. Ale mówię tylko jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 10:34, CrazyGambler napisał:

Widać z armorem i bronią przejdę za drugim razem :D

ja jeszcze mojej kolekcjonerki nie dostałem, więc może armr dostane akurat w tym smym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 23:21, Some_kind_of_Devil napisał:

Których dodatkach?
Zaeed, zbroja z DA i wrak Normandii są spolszczone (tylko pierwszy ma dubbing, w 2 pozostałych
był do przetłumaczenia sam tekst pisany więc jest git). Reszta dodatków już wątpię. To
jest EA, nie będą tłumaczyć na bieżąco, oni już skończyli swoją robotę. Także przyszłe
DLC niestety będą całkowicie po angielsku.

Zgadza się, ale po zainstalowaniu DLC w żadnym z nich nie było tłumaczenia, dopiero po zmianie
z VOLanguage=INT na POL (czyli odwrotnie niż wcześniej) pojawiły się polskie napisy. Żeby wszystko było jasne- korzystałem z pierwszej metody zlikwidowania dubbingu (tej z usuwaniem plików)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować