Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2010 o 16:49, KamyK_84 napisał:

Jak ściągnąć tą zbroję krwawego smoka do ME 2? Bo nigdzie nie mogę tego znaleźć ;/

Musisz posiadać oryginalną kopie gry Dragon Age Początek, w której będzie kod na zbroje do Mass Effecta.
No chyba, że kupisz taki na Ebayu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie mozesz poszukać w necie ale pamietaj że to to już będzie piractwo.

Wiele osób mówi że Człowiek Iluzja w polskiej wersji to porażka. A mi się nawet bardzo podoba ten facet nawet w polskim dubblingu. A wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 17:15, xkarionx napisał:

Ostatecznie mozesz poszukać w necie ale pamietaj że to to już będzie piractwo.
Wiele osób mówi że Człowiek Iluzja w polskiej wersji to porażka. A mi się nawet bardzo
podoba ten facet nawet w polskim dubblingu. A wam?

Ja już wymiękłem, przy Człowiek Iluzja, nie dość, że nie ma to nic do wersji angielskiej to jeszcze brzmi śmieszne.
A Illusive wzięło się od Elusive co znaczy ''nieuchwytny'' ...
Spiracony kod chyba nie będzie działać na oryginale.
Niestety przykro mi to mówić, ale polska wersja gry niestety jest śmieszna "ale pani nie ma granatnika" (gdzie w ME1 była nawet dobra).
EA się nie postarało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 16:57, Exelius napisał:

> Jak ściągnąć tą zbroję krwawego smoka do ME 2? Bo nigdzie nie mogę tego znaleźć
;/
Musisz posiadać oryginalną kopie gry Dragon Age Początek, w której będzie kod na zbroje
do Mass Effecta.
No chyba, że kupisz taki na Ebayu...


DA:P mam, kod mam. Tylko gdzie to wpisać? Bo jakoś znaleźć tego nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak do jasnej cholery nawiązać romans z Mirandą? 3 raz przechodzę grę i 3 raz staram się o romans z Mirandą i 3 raz mi się nie udaje......Bo po wykonaniu misji lojalnościowej tylko raz z nią gadałem, a potem już nie chce gadać, bo mówi, ze ma dużo pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 17:57, Exelius napisał:

A Illusive wzięło się od Elusive co znaczy ''nieuchwytny'' ...


http://masseffect.wikia.com/wiki/Illusive_Man#Trivia

"He is sometimes erroneously referred to as the Elusive Man; however, "illusive" refers to that which is transitory, unreal, or deceptive (such as an illusion)."

Czasem mylnie nazywany nieuchwytnym człowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooooo chłopie po prostu masz może tak "małego" że ich nie pociągasz bo niemogą znaleść na statku takiej małej pensety żeby go objąć. :D żarcik( spoko tak tylko bo nie mogłem wytrzymać )
A co do Mirandy to mi też się nie udało za pierwszym razem nawiązać "kontaktu", ogólnie chodzi o to że musisz z nią najlepiej rozmawiać PO KAŻDEJ MISJI, ja tak zrobiłem i jakoś nam wyszło:D. No i nie gadaj za dużo z innymi kobietami bo podejrzewam że to popsuje romans ale pewności nie mam po prostu ja przeszedłem grę gadając tylko z nią po każdej misji a z innymi kobietami rozmawiałem tylko gdy miały misje lojalnościową dla mnie i tyle.

Spoiler

Co do filmiku z " Miranda" to nie jest on zbytnio ciekawy lepszy był z jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ulepszenia broni ,statku i pancerzy nie przechodzą po przejściu gry na ta sama postać po importowaniu jej i zaczęcia nowej gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 19:15, Ecko09 napisał:

Jak do jasnej cholery nawiązać romans z Mirandą? 3 raz przechodzę grę i 3 raz staram
się o romans z Mirandą i 3 raz mi się nie udaje......Bo po wykonaniu misji lojalnościowej
tylko raz z nią gadałem, a potem już nie chce gadać, bo mówi, ze ma dużo pracy.....


Może masz jakąś ocenzurowaną wersję gry ;d. Rodzice Ci się włamali do kodu i skasowali romans z Mirandą. :)
U mnie nie było problemu. Nawet nie zależało mi za bardzo na wątku dotyczącym jakiegokolwiek romansu, ale jakoś tak od niechcenia mój Shep przeleciał Mirandę. W gruncie rzeczy nie wiem jak mogłeś się starać i Ci się to nie udało. Może byłeś zbyt natrętny ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 22:23, witek194 napisał:

Czy ulepszenia broni ,statku i pancerzy nie przechodzą po przejściu gry na ta sama postać
po importowaniu jej i zaczęcia nowej gry ?

Nie , wszelkie ulepszenia do broni i innych rzeczy nie przechodzą ale za to przechodzą bronie w tym atomówka Kain :D

*Ecko*
Co do romansu to zapomnialem powiedzieć żebyś zawsze wybierał tą pierwszą możliwość dialogową ( tą na samej górze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 24 czerwca Mass Effect Odkupienie (Redemption) będzie w sprzedaży na polskim rynku.
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs530.snc3/30107_409365818920_60339488920_3951017_6863226_n.jpg

Info z Facebooka - Społeczność Mass Effect
"Wypatrujcie w kioskach i salonach prasowych od 24 czerwca! Książka zawiera wszystkie cztery odcinki komiksowej serii!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 11:26, Exelius napisał:

Od 24 czerwca Mass Effect Odkupienie (Redemption) będzie w sprzedaży na polskim rynku.
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs530.snc3/30107_409365818920_60339488920_3951017_6863226_n.jpg

Info z Facebooka - Społeczność Mass Effect
"Wypatrujcie w kioskach i salonach prasowych od 24 czerwca! Książka zawiera wszystkie
cztery odcinki komiksowej serii!"


Wow... Fajna wiadomość :)
No to trzeba będzie wysilać patrzałki żeby nie uciekło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wow... Fajna wiadomość :)

Dnia 11.05.2010 o 11:30, Phobos_s napisał:

No to trzeba będzie wysilać patrzałki żeby nie uciekło :)


A tutaj już bardziej oficjalnie http://ea.pl/news/69130/
96 stron za 9,99 zł jak dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować