Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Ja używam Bariery a przechodzę grę na czwartym poziomie trudności wiec jest dobra ale mozesz wybrać też lepszą tarcze gethów.

Nie, jeśli padł ci w jedynce to w dwójce go na żaden sposób nie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 12:49, xkarionx napisał:

Ja używam Bariery a przechodzę grę na czwartym poziomie trudności wiec jest dobra ale
mozesz wybrać też lepszą tarcze gethów.

Nie, jeśli padł ci w jedynce to w dwójce go na żaden sposób nie zobaczysz.


a jakas moc ofensywna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 12:33, witek194 napisał:

Najmniej z naszej drużyny
to jack lubiłem ;p naszczescie mi padła podczas misji samobójczej jako jedyna :)

Też jej nie znosiłem. Mimo iż była lojalna to pod koniec tak się pożarła z Shepardem, że na każde pytanie odpowiedź brzmiała "F*** you !". Ale przeżyła. Wyrzuciłem ją zaraz na początku misji do odprowadzania pani doktor i reszty z obsługi statku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ta menda zginela na szczescie. Chociaz nie wiem jak, bo widzialem tylko na filmiku jej zwloki na ziemii, kiedy reszta ekipy uciekala. Poza nia zginal tez Jacob, ale jego tez nie lubilem, wiec w sumie nie jest tak zle. W ME3 licze na fajna ekipe xd

Choc nie ukrywam, ze bardziej czekam na bioware''owe Dragon Age 2 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 13:14, Izrafel92 napisał:

U mnie ta menda zginela na szczescie. Chociaz nie wiem jak, bo widzialem tylko na filmiku
jej zwloki na ziemii, kiedy reszta ekipy uciekala. Poza nia zginal tez Jacob, ale jego
tez nie lubilem, wiec w sumie nie jest tak zle. W ME3 licze na fajna ekipe xd

U mnie przeżyli wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Jack jest trudno otworzyć, ale imo jest to jedna z ciekawszych postaci, jak już się przebijesz przez jej skorupę i wybierzesz odpowiednie opcje dialogowe, poznajesz na prawdę fajną postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 13:17, Adidas66 napisał:

Bo Jack jest trudno otworzyć, ale imo jest to jedna z ciekawszych postaci, jak już się
przebijesz przez jej skorupę i wybierzesz odpowiednie opcje dialogowe, poznajesz na prawdę
fajną postać.

No niby się przebiłem, ale Jack była tak nieprzewidywalna, że osobiście nigdy nie wziąłbym jej do drużyny nie wspominając już o zaufaniu. A pożarła się w momencie jak już wchodziły kwestie romansu.
Jak to mówią: nie ma nic bardziej niebezpiecznego jak odrzucona kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SwenG - Ja tam nie narzekam, ze paru zginelo, dodaje to nieco dramatyzmu :D

Adidas66 - Jack kazala mi sie do niej nie odzywac po tym, jak w klotni

Spoiler

poparlem Mirande

. Ani ona nie lubila mnie ani ja jej. Dla mnie najlepsza postacia z tych nowych (bo ogolnie to oczywiscie Garrus ftw) byl Grunt :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 13:21, Izrafel92 napisał:

SwenG - Ja tam nie narzekam, ze paru zginelo, dodaje to nieco dramatyzmu :D

Adidas66 - Jack kazala mi sie do niej nie odzywac po tym, jak w klotni

Spoiler

poparlem Mirande

.
Ani ona nie lubila mnie ani ja jej. Dla mnie najlepsza postacia z tych nowych (bo ogolnie
to oczywiscie Garrus ftw) byl Grunt :]

Hmm, ja nie miałem problemów ani z Mirandą vs Jack

Spoiler

tu opieprzyłem obie równo i kazałem zamknąć pyski i wziąć się do roboty jak dobrze pamiętam

ani z Tali vs Legion
Spoiler

tu się udało doprowadzić do tego, że Tali dała Legionowi nieutajnione dane

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 13:20, SwenG napisał:

A pożarła się w momencie jak już wchodziły kwestie romansu ;)


To jest fakt, łatwo zerwać z nią wszelkie relacje, nie wiem co zrobiłeś, ale Ci się udało ;) A nieprzewidywalna jest, bo mając taką przeszłość ciężko jest być zwyczajną dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do nowych postaci to jakoś tak wszyscy pomijają Kelly Chambers i jak jej zabrakło na statku to normalnie zrobiło mi się smutno, na szczęście długo to nie trwało. Przywiązałem się do niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczna całkiem, ale nie wzbudziła we mnie większych emocji.

Spoiler

Chociaż jak się rozpuściła na moich oczach to nie fajnie było :/

No i jak tu wspominać o postaci zdecydowanie pobocznej mając w zanadrzu tak ciekawe postaci główne do obgadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powtórzę pytanie które zadałem wcześniej : będę grę przechodził po raz drugi i mogę wybrać dodatkowa moc na początku gry (np . amunicja rozszarpująca , sisniecie itp) Ktora moc wybrać ? która jest najbardziej przydatna?

a ja z tych wszystkich lasek w drużynie najbardziej lubie mirande ;p fajna z niej laska w realu ;D http://www.comicbookmovie.com/images/users/uploads/11043/320x480YvonneStrahovski003.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 14:09, witek194 napisał:

powtórzę pytanie które zadałem wcześniej : będę grę przechodził po raz drugi i mogę
wybrać dodatkowa moc na początku gry (np . amunicja rozszarpująca , sisniecie itp) Ktora
moc wybrać ? która jest najbardziej przydatna?

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, szczególnie, że nawet nie napisałeś jaką klasą będziesz grać.

Dnia 09.05.2010 o 14:09, witek194 napisał:

a ja z tych wszystkich lasek w drużynie najbardziej lubie mirande ;p fajna z niej laska
w realu ;D http://www.comicbookmovie.com/images/users/uploads/11043/320x480YvonneStrahovski003.jpg

Ba, ja przez Mass Effect 2 stałem się fanem Chucka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2010 o 14:18, SwenG napisał:

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, szczególnie, że nawet nie napisałeś jaką klasą będziesz
grać.


sorry. Gram żołnierzem wiec najchętniej bym wybrał jakaś moc ofensywna .Wszystko by było okej jak by były opisy do tych mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 14:22, witek194 napisał:

sorry. Gram żołnierzem wiec najchętniej bym wybrał jakaś moc ofensywna .Wszystko by było
okej jak by były opisy do tych mocy.

Nie bierz mocy ofensywnej, za dużo dobrego. Z mocy dodatkowych tylko tarcze są przydatne jak bariera lub gethów. Żołnierz ma sporo własnych ofensywnych skillów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 14:18, SwenG napisał:

Ba, ja przez Mass Effect 2 stałem się fanem Chucka ;)

Heh, mała ciekawostka, umie mówić po polsku (niestety straciła akcent), a jej rodzice są polakami, którzy wyemigrowali do Australii :)
I też oglądam Chucka heh

@witek194 Co do mocy Heavy Reave raz użyte potrafi ściągnąć pancerz / bariere / tarcze na poziomie Insane, Mass Reave też dobre, ale na słabszych przeciwników, ja grając Infiltratorem użyłem, Warp Ammo (umiejętność od Jack), zwiększa obrażenia zadawane barierom i trochę zwiększa obrażenia na pancerze (Infiltrator nie ma nic na bariery stąd ten wybór). Bariera to co wyczytałem dobra jest dla Vanguarda, dużo szarżujemy, potrzebna jest wytrzymałość i dodatkowa tarcza w trudnej chwili.

Jako żołnierz amunicje sobie odpuść, spróbuj pokombinować z jakąś mocą ofensywną (Reave, chyba jedyna warta uwagi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować