Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2010 o 21:35, xkarionx napisał:

Tylko niektórzy spekulowali że to geth zabił Sheparda i załozył jego zbroję. No ale co
jak co ale taki teaser by sie przydał do ME3.


Poczekaj do E3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ale niestety mało prawdopodobne, raczej skończą tak jak Wrex czyli pojawią się w roli drugoplanowej która w razie czego może być zastąpiona kimś innym. Wyjątkiem może być Legion na zasadzie że jego osobowość została przeniesiona do innego "getha".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 20:05, xkarionx napisał:

Ciekawe co stanie sie z twojimi towarzyszami broni w trójce? Może jesli ich ocaliłeś
to będą ci dalej pomagać?


Na pewno kilku z nich zostanie. Ciężko tylko wyrokować którzy. Na forum BW jest mnóstwo wątków poszczególnym postaciom aby je pozostawić (tak jak było z Tali ME1->ME2).
Najczęściej jednak ludzi wspominają, że chcieliby ponownie Tali, Garrusa, Mirandę i Thane''a.

Zobaczymy co z tego będzie :) Już dawno tak nie oczekiwałem jakiejś gry jak teraz ME3 mimo, że minęło zaledwie 4 miesiące od premiery dwójki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tali i Garrus są z nami od początku, więc pewnie zakończą tą przygodę razem z nami. A z postaci z ME2 najbardziej chciałbym by zostali Legion i Thane. Szczególnie asasyn jest kozakiem, intro gdy go werbujemy jest zabójcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Thane mogły nawet zastać podobnie jak tali i Garus no i pewnie soatanie tez miaranda a moze tez salarianin czy tez legion. Co do reszty to raczej wątpie, gdyż są oni tylko zwerbowani do misji zamobójczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje przypuszczenia:
Zespół Keprala raczej Thane''owi nie pozwoli dożyć. Szkoda. Ale zobaczymy.
Tali - zależnie od tego jak zrobiliśmy jej questa to zostanie Admirałem i będzie zbierać Quarian do walki albo zostanie wygnana i wtedy będzie z nami :) (I cholera wie z czego się cieszyć)
Garrus - zostanie z nami. Bo co ma niby robić?
Miranda - też raczej zostanie z nami. Wątpię, żeby IM puścił jej zdradę (wybór końcowy) płazem. A jeśli wybraliśmy wersję GOOD For IM to i tak zostanie z nami jako nadzorująca/LI.
Grunt - zostanie. Ew. zginie na początku czego mu szczerze życzę. Nie trawię faceta.
Mordin - jest już stary jak na salarianina. I tak żyje za długo. Umrze. Wątpię, żeby dożył 3 części.
Legion - no hell yeah, że zostanie. Nie ma mowy. Już wolałbym sprzedać EDI niż go zostawić.
Jack - wyniesie się IMO.
Samara - wróci do bycia Egzekutorką. Zależnie czy Shep był Paragonem czy Renegatem na początku czeka nas walka/pożegnanie.
Morinth - ją to się zostawi w jakimś międzygalaktycznym domu publicznym...
Jacob - Nudziarz. Pewnie zostanie.

Oczywiście wszystko zależy jak przeszliśmy grę, jakie wybory podjęliśmy, romanse itd. Moje przypuszczone opierałem na mojej wersji przejścia ME2.
Chciałbym, żeby na początku stało się coś STRASZNEGO co przerzedzi naszą załogę - będziemy wybierać kto ma zginąć a kto przeżyć(Ciężkie wybory między Garrusem a Tali, Mordinem a Thane'em, Mirandą a Legionem - miałbym spore kłopoty z wyborem. Ale pewnie Tali, Thane, rzut monetą). Np. atak piratów, albo atak Gethów. W najgorszym wypadku - JAKIMŚ CUDEM OCALAŁE - niedobitki Collectorów. Może też być bitwa z patrolem Przymierza - przecież pracujemy dla Cerberusa nie?

Wg mnie największym pewniakiem jest Joker. On ma GOD MODE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 21:09, Leos8 napisał:

Zespół Keprala raczej Thane''owi nie pozwoli dożyć. Szkoda. Ale zobaczymy.

No chyba, że IM byłby na tyle wdzięczny, że przeznaczyłby środki na wyleczenie. Skoro projekt Łazarz wypalił to czemu nie leczenie Thana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 21:09, Leos8 napisał:

Moje przypuszczenia: /ciach/


God mode mają "ocalony z Virmire" czyli Ashley / Kaidan i Liara, to są jedyne pewniaki, które ukażą się w ME3.

Co do Twojej listy...

Tali fakt może zostać admirałem i poprowadzić flotylle przeciwko Żniwiarzom i może się pojawić wątek

Spoiler

Legiona (zniszczyć gethy czy je przeprogramować) i gethów (quarianie myślą w ME2 o odbiciu ich ojczystej planety) więc możliwe, że dostaniemy wybór kogo wybrać lub zjednoczyć.



Garus ? ta postać Sheparda nie opuści, chyba, że Bioware wymyśli coś wstrętnego

Miranda pewnie zależy od decyzji podjętej
Spoiler

na końcu gry (baza collectorsów) np. zniszczyliśmy (Miranda lojalna) Miranda opuszcza Cerberus.



Grunt, tutaj mam taką teorie wybór Wrex, Grunt sorry Grunt, ale "Wrex. Shepard." bardziej mi odpowiada :)
Poprzez wybór mam na myśli obydwoje są z klanu Urdnotów, wybieramy kogoś kto zostanie i będzie prowadził armie Krogan przeciwko Żniwiarzom, nasz "wybraniec" będzie w oddziale specjalnym Sheparda.

Mordin, stary tak, może nie przeżyć zobaczymy.
Jack ? ja bym jej dał specjalną misje spotkania z TIM''em :)

Samara, zgadzam się walka/pożegnanie lub odnowienie kodeksu, chociaż w wersji dla osób, które SAVE nie mają Bioware by mógł dał dla ''opcji'' Renegade - Morinth (czy jak jej tam), chodzi o to, że jeśli byśmy grali jako renegate Shepard, Samara będzie zmuszona Nas zabić (no dobra zginie, ale będzie próbować).

Jacob ? heavy risk ... but the prizzzzze
Thane, nie wiem może wymyślą trutkę, albo ''Siha'' coś wymyśli :)

To takie moje spojrzenie na całą sytuacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wróci?
IMHO tak:
Opcja romansowa z ME1 na bank
Wrex będzie prowadził Krogan do walki ze Żniwiarzami, pewnie będzie go sporo ale nie będzie z nami w drużynie.
Garrus pewnie z nami zostanie, był od początku, będzie do końca.
Tali prawdopodobnie odejdzie od drużyny bo zostanie mianowana admirałem Floty quarian.
Miranda, zostanie z nami, pewnie powie coś w stylu "Shepard, only you can protect me from Illusive Man", startytaty, itp.
Jack, zostanie, była opcją romansową z ME2 więc trzeba dać się jej pokłócić z Ashley/Liarą o ile została wybrana zamiast Mirandy.
Jacob, zostanie z nami, powie że służyć z Shepardem to lepiej niż robić dla Cerberusa.
Grunt, zostanie bo Shepard jest jego battlemaster.
Mordin, pewnie z nami zostanie, będzie chciał być przy tak ważnych wydarzeniach jak wojna ze Żniwiarzami. Chociaż tu nie jestem pewien.
Samara, zostanie na bank. Po ostatniej misji mówi że będzie zawsze gotowa jeśli Shepard ją wezwie. Także możemy na nią liczyć.
Legion, myślę że zostanie, będzie chciał przy głównym starciu ze Żniwiarzami. Ale mogę się mylić w jego przypadku.
Thane, będzie z nami na pewno, skoro nie zginął w walce z Zbieraczami będzie chciał zginąć w walce ze Żniwiarzami, no chyba że go hanarzy uleczą. Ale wątpię, raczej otrzyma epicką, bohaterską śmierć w trakcie gry.
Zaeed, w grze na bank się pojawi ale czy dołączy do drużyny? Nie jestem w stanie ocenić, to samo tyczy się Kasumi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 22:58, Exelius napisał:

> Moje przypuszczenia: /ciach/

God mode mają "ocalony z Virmire" czyli Ashley / Kaidan i Liara, to są jedyne pewniaki,
które ukażą się w ME3.


Ale Joker nie może zginąć. Fani zrobią desant na siedzibę EA i BioWare :) A ja będę wśród nich.

Dnia 07.05.2010 o 22:58, Exelius napisał:

Tali fakt może zostać admirałem i poprowadzić flotylle przeciwko Żniwiarzom i może się
pojawić wątek

Spoiler

Legiona (zniszczyć gethy czy je przeprogramować) i gethów (quarianie
myślą w ME2 o odbiciu ich ojczystej planety) więc możliwe, że dostaniemy wybór kogo wybrać
lub zjednoczyć.



Myślę, że z tym przeprogramowaniem to będzie zapewne tak, że Quarianie będą żyć ze Gethami (zależnie od tego co powiedzieliśmy w czasie posiedzenia Rady Admirilacji). A jeśli zniszczymy - wtedy osobowości w Legionie się wkurzą i będzie war gorszy niż ten między Hannah Montana a dobrą muzyką. Kolejny "ciężki" wybór - poprzeć w walce Quarian czy Gethy?

Dnia 07.05.2010 o 22:58, Exelius napisał:

Garus ? ta postać Sheparda nie opuści, chyba, że Bioware wymyśli coś wstrętnego


Panowie z BioWare mają dużo brudnych myśli. I nie mam tu na myśli ubiorów pań z ME.

Dnia 07.05.2010 o 22:58, Exelius napisał:

Miranda pewnie zależy od decyzji podjętej

Spoiler

na końcu gry (baza collectorsów) np. zniszczyliśmy
(Miranda lojalna) Miranda opuszcza Cerberus.



I Shepard jest jej jedyną nadzieją...Jakie romantyczne...Nieee, i tak na nią nie polecę.

Dnia 07.05.2010 o 22:58, Exelius napisał:

Grunt, tutaj mam taką teorie wybór Wrex, Grunt sorry Grunt, ale "Wrex. Shepard." bardziej
mi odpowiada :)


Dokładnie. Najprostszy wybór w całym Mass Effect :)

Dnia 07.05.2010 o 22:58, Exelius napisał:

Poprzez wybór mam na myśli obydwoje są z klanu Urdnotów, wybieramy kogoś kto zostanie
i będzie prowadził armie Krogan przeciwko Żniwiarzom, nasz "wybraniec" będzie w oddziale
specjalnym Sheparda.


Chociaż tutaj byłby zgryz - Wrex jest lepszym dowódcą niż Grunt. Duże ryzyko, że Grunt nawali.

Dnia 07.05.2010 o 22:58, Exelius napisał:

Mordin, stary tak, może nie przeżyć zobaczymy.
Jack ? ja bym jej dał specjalną misje spotkania z TIM''em :)


Oj, działoby się, działo... Daje Jack 50% na przeżycie.

Dnia 07.05.2010 o 22:58, Exelius napisał:

Samara, zgadzam się walka/pożegnanie lub odnowienie kodeksu, chociaż w wersji dla osób,
które SAVE nie mają Bioware by mógł dał dla ''opcji'' Renegade - Morinth (czy jak jej
tam), chodzi o to, że jeśli byśmy grali jako renegate Shepard, Samara będzie zmuszona
Nas zabić (no dobra zginie, ale będzie próbować).


Zawsze mogą zrobić tak, że przez Samarę zginie ktoś z naszej załogi. Bo jestem pewien, że BioWare w jakiś tragiczny sposób uszczupli naszą załogę o kilka osób.

Dnia 07.05.2010 o 22:58, Exelius napisał:

Jacob ? heavy risk ... but the prizzzzze


Czemu wyobraziłem sobie Jacoba jako 50 Centa? Oo.

Dnia 07.05.2010 o 22:58, Exelius napisał:

Thane, nie wiem może wymyślą trutkę, albo ''Siha'' coś wymyśli :)


I hope so. Lubię faceta.

Dnia 07.05.2010 o 22:58, Exelius napisał:

To takie moje spojrzenie na całą sytuacje...


Podoba mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-- DLC info z twittera "Truffle"
"For those asking about DLC, trust me, we''re releasing story DLC as fast as we can. Item dlc is like a between-meal snack." tratata, story DLC, Bioware chyba wie co robi ... wolałbym jakiś expansion pack niż kolejną misje na godzinę.
Ciekawe czy to całe story DLC będzie można grać w czasie zbierania drużyny na Suicide Mission czy dopiero po niej hmm... w każdym razie zobaczymy ja obstawiam, że pojawi się przed / po E3.
(Wielkie bum ze strony Bioware na E3 nowe DLC + jakieś info na przyszłość)
Takie moje złote myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie popieram twoje przypuszczenia i marzenia. Też nie zabardzo mi przypadły do gustu te godzinne DLC wolałbym coś większego minimum na 4-5h.Co do gry to jutro zaczne przechodzić gre trzeci raz ( uff najgorsze matury już za mną) tym razem renegatem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 23:06, xkarionx napisał:

Całkowicie popieram twoje przypuszczenia i marzenia. Też nie zabardzo mi przypadły do
gustu te godzinne DLC wolałbym coś większego minimum na 4-5h.Co do gry to jutro zaczne
przechodzić gre trzeci raz ( uff najgorsze matury już za mną) tym razem renegatem .


Bardzo mnie śmieszy co się u mnie dzieje. Mass effect 1 przeszedlem 1 raz a ME2 będę przechodził za niedługo po raz 9 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 22:26, SwenG napisał:

> Zespół Keprala raczej Thane''owi nie pozwoli dożyć. Szkoda. Ale zobaczymy.
No chyba, że IM byłby na tyle wdzięczny, że przeznaczyłby środki na wyleczenie. Skoro
projekt Łazarz wypalił to czemu nie leczenie Thana.


Zależy jak kto przejdzie grę.

Spoiler

Ja sprzeciwiłem się cerberusowi, zniszczyłem tą bazę, tym samym stałem się wrogiem cerberusa dlatego też w tym wypadku nie wyleczyli by thane''a nawet gdyby mogli.

Chyba, że będą mogli wyleczyć thane''a ale będzie to możliwe tylko jeśli współpracowałeś z cerberusem do końca. U mnie na jedno wychodzi ;d Chociaż fajnie by było gdyby thane przeżył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 23:13, KamyK_84 napisał:

Zależy jak kto przejdzie grę.

Spoiler

Ja sprzeciwiłem się cerberusowi, zniszczyłem tą bazę,
tym samym stałem się wrogiem cerberusa dlatego też w tym wypadku nie wyleczyli by thane''a
nawet gdyby mogli.

Chyba, że będą mogli wyleczyć thane''a ale będzie to możliwe tylko
jeśli współpracowałeś z cerberusem do końca. U mnie na jedno wychodzi ;d Chociaż fajnie
by było gdyby thane przeżył

Problem w tym, że

Spoiler

nawet jeśli nie zniszczymy bazy i powierzymy ją TIMowi Shepard zrywa z Cerberusem.

A oni nie są zbyt sentymentalni, więc nie ma co liczyć, że będą się do Thane''a z lekarstwami sami pchali. Poza tym "pro human group" do czegoś zobowiązuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No masz racje cerberus jest grupą pro - ludzką więc Thane'' owi nie pomoze ale możliwe ze trójka bedzie rozgrywać się odrazu po wydarzenach z dwójki więc nasz chorry na płuca towarzysz będzie może nadal żył. A jeżeli nawet będzie bliski śmierci to kom. Shepard pewnie wymysli jak go wyleczyć np może obce rasy w tym pomogą.
Szczeże mówiąc to byłbym bardzo zły gdybym w trójce nie zobaczył już Thane w roli towarzysza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 10:21, xkarionx napisał:

Szczeże mówiąc to byłbym bardzo zły gdybym w trójce nie zobaczył już Thane w roli
towarzysza.

Sporo ludzi polubiło Thane''a. Bioware udało się stworzyć ciekawą i za razem budzącą sympatię postać. Mam nadzieję, że śledzą fora, czytają opinie i nie pozwolą Thane'owi zginąć, a przynajmniej nie pozwolą mu zginąć między częściami.
A tak poza tym to szczerze mówiąc oczy mało mi nie wypadły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe też czy w trójce wyjaśnią historię Człowieka Iluzji no i co to za miejsce w którym się ukrywa, widać w nim tylko jakąś tajemniczą gwiazdę, może ma ona jakiś związek z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie , będę gre przechodził po raz drugi i mogę wybrać dodatkowa moc na początku gry (np . amunicja rozszarpująca , sisniecie itp) Ktora moc wybrać ? która jest najbardziej przydatna? nie ma do nich w ogolę opisów ;/
BTW: Wrex padł mi w jedynce.Możliwe jest grając w 2 żeby on przeżył ? np zaczynając grę bez saveow ?

>Sporo ludzi polubiło Thane'a. Bioware udało się stworzyć ciekawą i za razem budzącą sympatię postać.

Dla mnie był obojętny . Zawsze brałem zamiast niego legiona.Najmniej z naszej drużyny to jack lubiłem ;p naszczescie mi padła podczas misji samobójczej jako jedyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować