Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2010 o 23:40, Jave napisał:

Zastanawiają mnie DLC do ME2. Jedno z nich ma być dostępne w dniu premiery i tu moje
pytanie: czy jako posiadacz (przyszły) gry w wersji polskiej, nie będę mógł ściągnąć
dodatku, dopóki ktoś go nie spolonizuje i nie dostosuje do mojej wersji gry?


Gre wydaje Electronic Arts. A juz przy Drogon Age pokazali, ze DLC sa kompatybilne z wersja PL juz w dniu premiery, wiec i w przypadku Mass Effect 2 nie bedzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 00:48, Wojman napisał:

Gre wydaje Electronic Arts. A juz przy Drogon Age pokazali, ze DLC sa kompatybilne z
wersja PL juz w dniu premiery, wiec i w przypadku Mass Effect 2 nie bedzie problemu.


Dobrze wiedzieć. Czy zabezpieczenia gry będą się jakoś różniły od wersji sprzedawanych na Zachodzie? Mam na myśli edycję na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 00:05, Falkoner napisał:

Nie wiem, aby uniknąć takich problemów zamówiłem na Ultimie kolekcjonerkę w Angielskiej
wersji językowej. :) Nie dość, że taniej, to usłyszę oryginalne głosy postaci. :)

Do tych co również kupili tą kolekcjonerkę na Ultimie - jak myślicie kiedy zostanie ona
wysłana? Na stronie piszą, że 02 lutego, ale premiera światowa jest 26 stycznia... Ja
po cichu liczę, że Mass Effecta 2 otrzymam już w przyszłym tygodniu. ;)

Jeśli masz na myśli wersję na XBOXa, to ktoś z gram.pl podawał informację, że u nich EK będzie wysyłane dopiero około 2-3 lutego, więc wygląda, że coś się sypnęło na górze i wszyscy tak wysyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 23:40, Jave napisał:

Zastanawiają mnie DLC do ME2. Jedno z nich ma być dostępne w dniu premiery i tu moje
pytanie: czy jako posiadacz (przyszły) gry w wersji polskiej, nie będę mógł ściągnąć
dodatku, dopóki ktoś go nie spolonizuje i nie dostosuje do mojej wersji gry? Jak przedstawia
się sprawa punktów BioWare? Ponoć muszę mieć konto w serwisie EA?

bedzie to pewnie wygladalo tak jak w przypadku dragon age''a. Dodatki sa w chwili premiery spolonizowane, punkty sobie trzeba kupic a konto jest wymagane bo tylko korzystajac z niego kupujesz dodatki i punkty do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 09:41, Dudekfme napisał:

> Nie wiem, aby uniknąć takich problemów zamówiłem na Ultimie kolekcjonerkę w Angielskiej

> wersji językowej. :) Nie dość, że taniej, to usłyszę oryginalne głosy postaci. :)

>
> Do tych co również kupili tą kolekcjonerkę na Ultimie - jak myślicie kiedy zostanie
ona
> wysłana? Na stronie piszą, że 02 lutego, ale premiera światowa jest 26 stycznia...
Ja
> po cichu liczę, że Mass Effecta 2 otrzymam już w przyszłym tygodniu. ;)
Jeśli masz na myśli wersję na XBOXa, to ktoś z gram.pl podawał informację, że u nich
EK będzie wysyłane dopiero około 2-3 lutego, więc wygląda, że coś się sypnęło na górze
i wszyscy tak wysyłają.



Dopiero? Myślałem, że opóźnienia dotyczą jedynie edycji polskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dostałem już klucz na te dodatkowe itemki <TERMINUS GEAR>. Czy muszę je zarejestrować na stronie Bioware przed premierą (bo to przedmioty za zamówienie przedpremierowe) czy mogę na spokojnie jak już odbiorę paczuszkę z grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej zarejestrować jak w przypadku DA. Ale rejestracja bezproblemowa i kilkuminutowa więc jakichś kłopotów z tym nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 13:49, darth_16 napisał:

Mam pytanie - przy przeniesieniu postaci z ME1 do ME2 postać będzie zaczynała od poziomu
1 czy od takiego jaki ma w jedynce?

Od początku, do czego ma być dobrane stosowne objaśnienie fabularne. Będziesz mógł ofkors zmienić klasę wobec klasy z pierwszej części. Ma być zaś jakiś bonus, jeżeli Twoja postać z ME 1 dobiła do najwyższego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko moze nie do końca związane z grą, ale mam nadzieje że dostanę odpowiedź.

Jeśli zamawiam pre-order ME2 z odbiorem osobistym to płacę przy odbiorze czy jakoś wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować