Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2010 o 18:40, zbysheck napisał:

Mam pytanko moze nie do końca związane z grą, ale mam nadzieje że dostanę odpowiedź.

Jeśli zamawiam pre-order ME2 z odbiorem osobistym to płacę przy odbiorze czy jakoś wcześniej?

To zależy od sprzedawcy - z reguły możesz i tak i tak, wg własnego uznania - albo płacisz z góry i odbierasz w wyznaczonym terminie, albo dopiero podczas odbioru gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 18:53, Siriondel napisał:

To zależy od sprzedawcy - z reguły możesz i tak i tak, wg własnego uznania - albo płacisz
z góry i odbierasz w wyznaczonym terminie, albo dopiero podczas odbioru gry.

No chodziło mi o tą cd-projektową opcję, ale w sumie teraz widzę że w empiku po pierwsze mam taniej, a po drugie bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 11:48, zajacisko napisał:

Kiedy dostanę kod na Terminusy?


Jesli zamawiales gre w sklepie gram.pl i za nie juz zaplaciles to w sekcji "moje zamowienia" powinna byc opcja "pobierz swoj klucz". Jesli zamowiles z opcja platnosci przy odbiorze to taka opcja bedzie dostepna po oplaceniu zamowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 12:20, Wojman napisał:

Jesli zamawiales gre w sklepie gram.pl i za nie juz zaplaciles to w sekcji "moje zamowienia"
powinna byc opcja "pobierz swoj klucz". Jesli zamowiles z opcja platnosci przy odbiorze
to taka opcja bedzie dostepna po oplaceniu zamowienia.


Ja zamówiłem grę w sklepie gram.pl płatność przy odbiorze i już pobrałem kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 12:30, Lucas01 napisał:

Ja zamówiłem grę w sklepie gram.pl płatność przy odbiorze i już pobrałem kod.

No ja też płatność przy odbiorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 17:16, Lucas01 napisał:

Tylko jeszcze gra by się przydała :)


Coz z tego co mowila Akne sa duze szanse, ze gra u odbiorcow bedzie jeszcze przed premiera. Jakos we wtorek/srode maja sie rozpoczac wysylki, wiec gry beda w srode/czwartek. Moze nieco wczesniej. Pozostaje cierpliwie czekac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam nadzieję, że gra przyjdzie dokładnie w piątek. I tak dopiero wtedy będę mógł siąść dłużej do kompa, a jak przyjdzie wcześniej to będzie tylko leżeć na półce i mnie rozpraszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 17:33, mati285 napisał:

Ja osobiście mam nadzieję, że gra przyjdzie dokładnie w piątek. I tak dopiero wtedy będę
mógł siąść dłużej do kompa, a jak przyjdzie wcześniej to będzie tylko leżeć na półce
i mnie rozpraszać ;)

Hah, dokładnie tak :D Też liczę na Piątek, by po pracy móc spokojnie usiąść i rozpocząć weekendowy maraton. Cholera, niepotrzebnie stawiałem tego Sevena przed premierą ME, wiedziałem, by się wstrzymać z XPekiem, a teraz muszę na szybko przygotowywać system, by był w szczytowej formie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 17:37, Siriondel napisał:

Cholera, niepotrzebnie stawiałem tego Sevena przed premierą ME, wiedziałem,
by się wstrzymać z XPekiem, a teraz muszę na szybko przygotowywać system, by był w szczytowej
formie ;P


Z tego co sie orientuje ME 2 na Win 7 powinien dzialac bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 17:39, Wojman napisał:

Z tego co sie orientuje ME 2 na Win 7 powinien dzialac bez problemu.

Zgadza się, ale system jest dopiero zainstalowany, a tu trzeba wszystkie drajwery i aktualizacje wgrać, a jak już system jest, to wypada od razu skonfigurować, poinstalować programy i takie tam. Mam nadzieję, że zdążę ze wszystkim do premiery, by w najbliższy weekend skupić się na grze. Oby przesiadka na 64 bity nie odbiła się zbytnio na wydajności, bo mam zamiar podłączyć kompa do TV, by grać w Full HD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę :D Mnie interesuje bo też mam zamiaru odpalić w Full HD. Tylko, ze na Monitor TV.
Pochwal się Siri co tam masz, jeśli możesz, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące EK ME2: Czy kod na dodatkowy pancerz i bron do odblokowania to ten dołączany od gram.pl, czy jeszcze inny(wygląd pancerza jest taki jak u dodawanego w innych serwisach z tego co widzę)? A z kolei karta Cerberus Network to kod na DLC, które ma się ujawnić w okolicach premiery, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować