Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2010 o 23:48, nov_pl napisał:

> Czy ktoś wie czy coś daje rejestracja gier Bioware na social.biware.com ?
Możliwość ściągnięcia DLC przede wszystkim.



Tą możliwość mam i bez rejestracji którejkolwiek z gier. Myślałem że daje to coś jeszcze np. można pobrać elektroniczną wersję gry czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2010 o 19:46, Thalanthas napisał:


Tą możliwość mam i bez rejestracji którejkolwiek z gier. Myślałem że daje to coś jeszcze
np. można pobrać elektroniczną wersję gry czy coś.


Taką możliwość daje zarejestrowanie przez EA download manager.
Niektóre dodatki są płatne i pobierzesz je albo z bioware po zarejestrowaniu albo z torrentów więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja mogę właśnie z sociala bez rejestrowania gier ściągnąć DLC. Mówię tu oczywiście o tych bezpłatnych. Szkoda mi pieniędzy na te płatne (lepiej poczekać aż stanieją/ trafią do jakiegoś pakietu) więc obchodzę się bez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słąby ten dodatek Hammerhead. :(

A takie pytanie.. w misji gdzie się latało M44 na zimowej planecie i walczyło z czasem aby nie zamarznąć, trzeba było zebrać 10 artefaktów. Udało mi się 9 .. jakie są tego skutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 00:12, Pupu2 napisał:

Słąby ten dodatek Hammerhead. :(

A takie pytanie.. w misji gdzie się latało M44 na zimowej planecie i walczyło z czasem
aby nie zamarznąć, trzeba było zebrać 10 artefaktów. Udało mi się 9 .. jakie są tego
skutki?


Owszem, beznadziejny.
Dawno nie grałem w Hamera ale wydaje mi się, że jedynie nie dostaniesz aczivka ale ręki sobie nie dam uciąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2010 o 00:12, Pupu2 napisał:

Udało mi się 9 .. jakie są tego
skutki?


Skutek jest tylko taki że nie dostaniesz achivmenta, that''s all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 12:22, Nagaroth napisał:

Skutek jest tylko taki że nie dostaniesz achivmenta, that''s all.

Achievement w Hammerhead? Wczoraj przeszedłem wszystkie pięć misji i jedyne co za to dostałem to Proteański artefakt do postawienia na stole w kajucie Sheparda... Żadnego achievementa za to nie dostałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 12:22, Nagaroth napisał:

Skutek jest tylko taki że nie dostaniesz achivmenta, that''s all.


Za tę misję nie ma żadnego achieva.

Jedyny skutek jest taki, że dostaje się mniej kasy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam lojalnosci Zaeeda, jako jedynego z towarzyszy. No bo nie przystałam na jego widzi mi sie zemsty.

Kays mam ze 130tysi i nie mam na co wydawać. :( Moge wykupic juz tylko 1 ulepszenie (pojemnosc medi-żelu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 18:43, Pupu2 napisał:

A ja nie mam lojalnosci Zaeeda, jako jedynego z towarzyszy. No bo nie przystałam na jego
widzi mi sie zemsty.

Kays mam ze 130tysi i nie mam na co wydawać. :( Moge wykupic juz tylko 1 ulepszenie (pojemnosc
medi-żelu).

Trochę mnie to bolało w obu Massach, że kasy nie bardzo jest na co wydać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 21:21, nov_pl napisał:

Trochę mnie to bolało w obu Massach, że kasy nie bardzo jest na co wydać...


Akurat w ME2 kwestia kasy jest rozwiązana bardzo dobrze, bo może być tak, że na wszystkie upgrade''y Ci nie starczy.
Minerały to inna bajka i w nich można pływać. Ale kredyty są rozwiązane 1 klasa.

@Pupu

W ME2 130 tys. to jest nic jak jeden upgrade potrafi kosztować 75 tys ze zniżką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2010 o 08:11, Phobos_s napisał:

Akurat w ME2 kwestia kasy jest rozwiązana bardzo dobrze, bo może być tak, że na wszystkie
upgrade''y Ci nie starczy.
Minerały to inna bajka i w nich można pływać. Ale kredyty są rozwiązane 1 klasa.


Źle się wyraziłem. Chodzi mi o to, że w zakupach mogłoby być więcej "pierdołków", mamy chomika, mamy modele i Fornax, ale mogłoby być takich rzeczy więcej.
Co do ''apgrejdów'' to rzeczywiście jeśli nie dostaniesz bonusów na początku gry za import to ciężko może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdylę... Chyba tylko opatrzność Boża sprawiła, że nie mogłem połączyć wczoraj wieczorem konsoli z netem. Gdyby się udało, wydałbym kupę forsy na MSP, żeby kupić 3 DLC do Mass Effect 2 - Kasumi, LotSB oraz Overlord. Zły byłem, że się nie udało, ale spróbowałem jeszcze raz dzisiaj rano, a tu zonk - dokładnie te trzy DLC można dzisiaj kupić w cenie 200 MSP za każdego z nich... Tak więc zamiast blisko 2000 MSP można je dzisiaj nabyć za marne 600 MSP. Aż mnie zimny pot obleciał gdy zdałem sobie sprawę co by się stało gdybym zdecydował się na zakupy wczoraj... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 11:19, nov_pl napisał:

Źle się wyraziłem. Chodzi mi o to, że w zakupach mogłoby być więcej "pierdołków", mamy
chomika, mamy modele i Fornax, ale mogłoby być takich rzeczy więcej.


A o to Ci chodziło :) Ja tam w sumie i tak kupowałem tylko modele :) Chomika i Fornax kupiłem tylko raz ale, że chomik w kajucie jest schowany a czasopismo t w zasadzie nic specjalnego to stwierdziłem, że to marnotrawstwo kredytów :)
A jak Ci za mało, to możesz kupować rybki w nieskończoność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 11:32, Sandro napisał:

Ja pierdylę... (ciach)

No, a ja chciałem być super uczciwy i zmigrowałem konto XBL do Polski i w nagrodę mogę sie w dupę pocałować. No nic, czekam na dostawę MoBo dla mojego PC, odkąd 2 miesiące temu oddałem starą, spaloną do serwisu. Będę kupował DLC dla wersji PC, nic innego mi nie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2010 o 11:33, Phobos_s napisał:

A o to Ci chodziło :) Ja tam w sumie i tak kupowałem tylko modele :) Chomika i Fornax
kupiłem tylko raz ale, że chomik w kajucie jest schowany a czasopismo t w zasadzie nic
specjalnego to stwierdziłem, że to marnotrawstwo kredytów :)
A jak Ci za mało, to możesz kupować rybki w nieskończoność :P


Ta, rybki mi zdychały ale Kelly je karmi to już nawet na nie nie wydam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 12:48, nov_pl napisał:

Ta, rybki mi zdychały ale Kelly je karmi to już nawet na nie nie wydam ^^

To rybki mogą zdechnąć? Ja tam je odruchowo karmiłem za każdym razem gdy wchodziłem do swojej kajuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 12:56, Sandro napisał:

To rybki mogą zdechnąć? Ja tam je odruchowo karmiłem za każdym razem gdy wchodziłem do
swojej kajuty.


Mogą mogą. Ja kupiłem raz, ale jeszcze Kelly się nie zaoferowała do karmienia więc zdechły.
To przestałem je kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować