Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda znów wykorzysta czyjąś markę

126 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2009 o 10:27, Solstheim napisał:

Byle nie tykali się czegokolwiek na D&D(BG, ICWD , PT) bo chyba naprawdę zwątpię w gry
RPG.


z tekstu wynika ze raczej cos pod rynek japonski (sukces w japonii i news w Famitsu), jakby dorwali D&D to juz by o tym trabili na caly swiat i zapowiadali rewolucje (czyli D&D Shooter, maszynowe fireballe itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście prawa do wszelkich gier opartych o D&D ma Atari (nawet tych marek wydanych przez Interplaya) i stara się ich kurczowo trzymać, więc Bethesda raczej nie zrobi nam tej niemiłej niespodzianki. Przynajmniej mam taką nadzieję, bo gdyby zrujnowali dobre imię Baldura, bądź Tormenta poprzez swoje pomysły, to wtedy nie byłoby za wesoło. Tak, więc ciekawe z jakiej marki zrobią kolejnego Obliviona osadzonego wyłącznie w innym settingu :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę oczami wyobraźni.
Prezes Bethesdy wstaje rano, przeciera zaspane oczy i mówi: "Dobra, chłopaki, jaką legendę dzisiaj zniszczymy?" ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 10:41, ad0 napisał:

Ja to widzę oczami wyobraźni.
Prezes Bethesdy wstaje rano, przeciera zaspane oczy i mówi: "Dobra, chłopaki, jaką legendę
dzisiaj zniszczymy?" ;>


Hmm tez mam takie wrazenie :)

No ale ciekawe jaka seria tym razem wpadnie pod ich rzeznicki noz by zostac zmieniona w konsolowatego pseudo rpega.

Eye of Beholder, Ishtar, Pool of Radience hmm co tam jeszcze mamy z porzuconych moze Arcanum <- to moznaby od razu zaczac wrzucac w engine F3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 11:00, sokolpsycho napisał:

Torment 2? Oby TAK.

Chłopie! Czy ty wiesz co gadasz? Bo mi się nie wydaje. Torment jest jedyny, niepowtarzalny i wspaniały!

Dnia 29.01.2009 o 11:00, sokolpsycho napisał:

Jak by się Bethesda nie wzięła za F3 to byśmy się go nie doczekali, oby wskrzeszali inne
serie.

Jakie "wskrzeszali"?!!!? Oni pogrzebali, zniszczyli taką legendę jaką był Fallout. Niech ci partacze lepiej zajmą się swoją marną serią TES (żeby nie było 2 pierwsze były dobre, TES3 średni). Bo to co pokazali przy TES4: Oblivion i TES5: Fallout jest żałosne! A ty chcesz na dodatek, aby powstał TES6: Torment!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bethesda to dobre studio. Panowie Umieją robić gry. Dla mnie Fallout 3 jest jedną z najciekawszych i najbardziej wciągających gier 2008. Naprawdę jest to gra wielka. Kto jeszcze nie grał niech nadrabia zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaysus, Torment 2 robiony przez Bethesdę?! Odpukać... Zresztą kontynuacja tej gry nie jest IMO potrzebna.

Jestem bardzo ciekawy jaką to teraz legendarną serie zbrukają. Na szczęście interesują się "Krajem Kwitnącej Wiśni", więc nie jest tak strasznie. Praktycznie bez problemów mogliby zająć się produkcją jRPG''ów - brak dialogów, dużo akcji, jak najbardziej obecny blur... Tak, to mogłoby wypalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 11:07, junior17 napisał:

A ty chcesz na dodatek, aby powstał TES6: Torment!


Ależ taki podtytuł jak najbardziej pasuje do najnowszych produkcji z tej serii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto żyw bij w B.!!! Przynajmniej można się na kimś powyżywać (kopanie leżącego EA jest nudne) jak B. odświeża jakiś tytuł w który już tylko nerdy we flanelowych koszulach grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 11:14, Metalhead86 napisał:

Jestem bardzo ciekawy jaką to teraz legendarną serie zbrukają. Na szczęście interesują
się "Krajem Kwitnącej Wiśni", więc nie jest tak strasznie. Praktycznie bez problemów
mogliby zająć się produkcją jRPG''ów - brak dialogów, dużo akcji, jak najbardziej obecny
blur... Tak, to mogłoby wypalić.

Chyba nie - wiesz, jRPG to chyba w większości turowe systemy walki a wiesz jak wyglądają tury w wykonaniu b...

Brrr. Aż strach pomyśleć jaką grę tym razem zamienią w rąbankę... Torment? Każdy kto się ucieszył na tą myśl niech szybko puknie się w głowę. Naprawdę - Torment to fabuła, dialogi i intryga - coś czego nie ma w grach z szamba b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nie był to Baldur''s Gate, ani Planescape, ani Arcanum, ani Icewind Dale - te gry zasługują na to, żeby ich ewentualne kontynuacje robiło jakieś studio znające się na rzeczy, a nie Bethesda...
Poza tym nie mogę sobie tych gier wyobrazić w 3D. Nie mogę i nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować