Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Need for Speed: Shift

971 postów w tym temacie

No tak, oczywiście przeczytanie newsa z gry-online wymaga abonamentu, no jasne! :D Heh, co się z tym NFS-em porobiło... Fajnie by było, jakby zrobili remake trójki, to była gra ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe
Minimalne

1. procesor Intel Pentium 4 lub odpowiednik taktowany zegarem 3,2 GHz lub szybszy (3,4 GHz dla Visty);
2. 1 GB pamięci operacyjnej (2 GB dla Visty);
3. 10 GB wolnego miejsca na HDD;
4. karta graficzna z 256 MB pamięci i Pixel Shader 3.0;
5. karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c;
6. napęd DVD 8x lub szybszy;
7. połączenie z Internetem do trybu multiplayer;
8. system operacyjny Windows XP Service Pack 3 lub Vista Service Pack 1;

Zalecane

1. procesor Intel Core 2 Duo 2,5 GHz lub AMD 64 X2 2 GHz;
2. 2 GB pamięci RAM (3 GB dla Visty);
3. 10 GB miejsca na HDD;
4. karta graficzna z 512 MB pamięci i Pixel Shader 3.0;
5. karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c;
6. napęd DVD 8x lub szybszy;
7. połączenie z Internetem do trybu multiplayer;
8. system operacyjny Windows XP Service Pack 3 lub Vista Service Pack 1;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 14:52, Ecko09 napisał:

3. 10 GB wolnego miejsca na HDD;

Buahah - wszystko jasne :D - to będzie taki sam syf jak undercover, tylko że z jeszcze lepszą grafiką :D

ufff, a już myślałem, że zrobią porządnego nfsa zamiast benchmarka - tradycji musi stać się za dość! :P

gry EA = EPIC FAIL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mni ten gameplay zrobił lekkiego smaka. Wcześniej raczej omijałem Shift tak teraz ten filmik obudził we mnie nadzieje że nie będzie źle bo gra się dobrze prezentuje (dla mnie największą wadą Pro Street''a bła monotonia tras przez co gra sie nudziła ale cała reszta bła OK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 14:59, orzel286 napisał:

> 3. 10 GB wolnego miejsca na HDD;
Buahah - wszystko jasne :D - to będzie taki sam syf jak undercover, tylko że z jeszcze
lepszą grafiką :D

ufff, a już myślałem, że zrobią porządnego nfsa zamiast benchmarka - tradycji musi stać
się za dość! :P

gry EA = EPIC FAIL!


Gdzie ty widzisz 3.10 GB wymaganego wolnego miesjca?? Jest chyba 10 GB.

edit
A sorki, ta 3 to podpunkt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A-a-a, ja chciałem PRZECZYTAĆ o tej grze - i to wtedy. Nie interesuje mnie ten tytuł, więc nie chce mi się o nim info szukać. Myślisz, że ja jestem taki leniwy, że sam sobie rady nie dam? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena Shifta trochę mnie przeraża. 130zł za grę z serii NFS ktora jest strasznie nierówna? I tym bardziej, ze chyba po tygodniu wychodzi DiRT2. Kurcze, będę musiał się dobrze zastanowić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 14:30, Citkowsky napisał:

Cena Shifta trochę mnie przeraża. 130zł za grę z serii NFS ktora jest strasznie nierówna?
I tym bardziej, ze chyba po tygodniu wychodzi DiRT2. Kurcze, będę musiał się dobrze zastanowić;)

A może żadnej nie kupić? Mi osobiście dirt 1 nie przypadł do gustu, wolę coilna 2005. A shift będzie jeszcze mniej realistyczny niż pro street, nie wiem jak ogółem wypadnie gra, ale dla mnie to NFS nie są złe. W CD ACTION wybrzydzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że SHIFT odbiję serię NFS od dna. Legalne klimaty w Pro Streecie nie były takie złe. Tylko po pewnym czasie to się nudziło ( nie to co w Gridzie :P). Liczę na to że tutaj wyścigi będą cały czas emocjonujące i trudne. A nie jak w UC, tam wystarczyło prułeś na chamca, nawet rozwalać się mogłeś i tak w 85% nie ma problemu z wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 16:20, xD_ominik napisał:

> Cena Shifta trochę mnie przeraża. 130zł za grę z serii NFS ktora jest strasznie
nierówna?
> I tym bardziej, ze chyba po tygodniu wychodzi DiRT2. Kurcze, będę musiał się dobrze
zastanowić;)
A może żadnej nie kupić? Mi osobiście dirt 1 nie przypadł do gustu, wolę coilna 2005.
A shift będzie jeszcze mniej realistyczny niż pro street, nie wiem jak ogółem wypadnie
gra, ale dla mnie to NFS nie są złe. W CD ACTION wybrzydzają.



Powoli skłaniam się ku Dirtowi 2 bo dirt 1 mnie urzekł i jest to gra dzięki której wygrałem sporo na turniejach właśnie w tą grę. Ale i NFSa kupić muszę aby wystartować w lidze cybersportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2009 o 16:36, Citkowsky napisał:


Powoli skłaniam się ku Dirtowi 2 bo dirt 1 mnie urzekł i jest to gra dzięki której wygrałem
sporo na turniejach właśnie w tą grę. Ale i NFSa kupić muszę aby wystartować w lidze
cybersportu.

Aha, to kupujesz aby zarabiać? Ja kasę zdobywam w Macku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 16:59, yerko napisał:

W HNS Shift wszytkie wyścigi będą an torach?


Raczej po mieście też będą wyścigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować