Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Need for Speed: Shift

971 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2009 o 19:08, Infes napisał:

Ale Most Wanted był najlepszą z całej serii NFS. O ile NFS:Underground nie był najlepszy
gdyż to on zrobił "przełom".


Dla mnie ''numerem jeden'' jest Porsche, a Most Wanted jest zaraz za nim. Underground był o tyle przełomowy, że wprowadził tuning pojazdów - pozatem nic rewelacyjniego do serii nie wnosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy w tym MW widzicie. Jak dla mnie byla to najgorsza zaraz po Hot Pursuit 2 czesc. The best dla mnie jest Underground, podobal mi sie tez Pro Street dlatego mam nadzieje ze Shift bedzie jedna z najlepszych czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 19:08, Infes napisał:

Ale Most Wanted był najlepszą z całej serii NFS. O ile NFS:Underground nie był najlepszy
gdyż to on zrobił "przełom".


Przełom wtedy tak .. z perspektywy czasu NFSa 2 nie pobije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porshe jakoś mnie nie zadziwiło. Number one - NFS:MW za soundtracki, grafikę, pomysł(fabułę) no i możliwości. A NFS:U to po prostu rewelacja pod względem tuningu jak na wtedy no i ten soundtracki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zobaczysz kilka stron wstecz? Trza przykleić ten post gdzie są opisane ile tras,jakie. To samo tyczy się aut.

Lista tras w SHIFT:
• Alpental
• Autopolis
• Ambush Canyon
• Brands Hatch
• Dakota
• Ebisu
• Glendale
• Hazyview
• Laguna Seca
• London
• Miytomi
• Nordschleife
• Road America
• Rustle Creek
• Silverstone
• Spa
• Tokyo
• Willow Springs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 22:51, Infes napisał:

Może zobaczysz kilka stron wstecz? Trza przykleić ten post gdzie są opisane ile tras,jakie.
To samo tyczy się aut.

Lista tras w SHIFT:
• Alpental
• Autopolis
• Ambush Canyon
• Brands Hatch
• Dakota
• Ebisu
• Glendale
• Hazyview
• Laguna Seca
• London
• Miytomi
• Nordschleife
• Road America
• Rustle Creek
• Silverstone
• Spa
• Tokyo
• Willow Springs

Dzięki za odpowiedź. Z podanych tras znam Silverstone, Spa oraz Nordschleife z F1 a reszta jest mi nie znajoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak to tak nie znasz toru Laguna Seca :D?! A tak serio. Parę torów było już PS''ie jak Tokyo czy Willow Springs. A na wieść że w grze pojawi się mój ulubiony tor Spa Franchorchamps, oniemiałem z radości xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 10:23, Carnage13 napisał:

No jak to tak nie znasz toru Laguna Seca :D?! A tak serio. Parę torów było już PS''ie
jak Tokyo czy Willow Springs. A na wieść że w grze pojawi się mój ulubiony tor Spa Franchorchamps,
oniemiałem z radości xd

Aaa tor w USA znam tylko jego nazwy już nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 15:44, BoloMaster napisał:

czyli obecnie Nürburgring czy trasa Nordschleife


Na całe szczęście 21 kilometrowy Nordschleife:DDD

http://www.nfsunlimited.net/article/shift_at_gamescom - po przeczytaniu tego, biorę Shifta w ciemno! Chociaż i tak się nie da w ciemno, bo w tym tygodniu ma być demo:D Jeżeli rzeczywiście udało im się zrobić 2 w 1 (symulator, a po włączeniu asyst arcade), to chyba nikt nie powinien narzekać na sterowanie:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, zapowiada się nadwyraz dobrze. Przed premierą jeszcze tylko formacik strzelę, wszystko najnowsze poinstaluję i ''na czysto'' będę śmigał.

Jak patrzyłem na wybór stopnie trudności (Casual, Normal i Pro) to najbardziej będzie mi odpowiadał Normal. Pomocy przy skręcie i hamowaniu nie potrzebuję, jedynie lekka kontrola trakcji i ABS są dla mnie idealne, aby przyjemnie i dosyć wymagająco pojeździć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 17:28, AdamSloma napisał:

> czyli obecnie Nürburgring czy trasa Nordschleife

Na całe szczęście 21 kilometrowy Nordschleife:DDD

http://www.nfsunlimited.net/article/shift_at_gamescom - po przeczytaniu tego, biorę Shifta
w ciemno! Chociaż i tak się nie da w ciemno, bo w tym tygodniu ma być demo:D Jeżeli rzeczywiście
udało im się zrobić 2 w 1 (symulator, a po włączeniu asyst arcade), to chyba nikt nie
powinien narzekać na sterowanie:DDD



skąd ta informacja, że w tym tygodniu demo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 20:53, Carnage13 napisał:

AA ja za to myślę że to driftów wezmę sobie "Pro". Jak będzie się driftować bez asyst
jak w GRID''zie to odrazu będe wymiatał xd


To niezły jesteś, bo ja miałem ogromne problemy z utrzymaniem wozu podczas driftu w GRIDzie, nawet na analogowym padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 21:01, Citkowsky napisał:

skąd ta informacja, że w tym tygodniu demo?


Sorry Citek, ale w tym momencie nie mogę znaleźć, ani sobie przypomnieć gdzie o tym przeczytałem... Jutro w pracy na NORMALNYM!! necie poszukam i wrzucę linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 21:01, Citkowsky napisał:

skąd ta informacja, że w tym tygodniu demo?


Znalazłem, ale po dokładnym przeczytaniu wychodzi, że to jest bardziej spodziewanie się dema w tym tygodniu, niż jakaś konkretna informacja o nim...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 15:42, AdamSloma napisał:

> skąd ta informacja, że w tym tygodniu demo?

Znalazłem, ale po dokładnym przeczytaniu wychodzi, że to jest bardziej spodziewanie się
dema w tym tygodniu, niż jakaś konkretna informacja o nim...:(



e tam, czyli nawet sie na to nie nastawiam. Zapewne demko wyjdzie ok 10 wrzesnia na tydzień przed premierą. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować