Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Need for Speed: Shift

971 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2009 o 20:39, Citkowsky napisał:

Skoro auto o klase niższą ma parametry aut z wyższej klasy to chyba coś jest nie tak.

a jakie to ma znaczenie skoro ścigasz się w karierze tylko z autami z jednej klasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 21:44, Kapas napisał:

> Skoro auto o klase niższą ma parametry aut z wyższej klasy to chyba coś jest nie
tak.
>
a jakie to ma znaczenie skoro ścigasz się w karierze tylko z autami z jednej klasy ?


nadal nie rozumiesz.
Jest takie auto które jest w klasie B a ma osiągi jak auta z klasy A czyli jest szybszy od całej reszty aut z klasy B a także od aut z klasy A. Więc jeżeli masz inne auto niż to, to przegrasz bo wyprzedzi cię auto które zostało źle dopasowane do klasy. Chyba jasno wytłumaczyłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 21:48, Citkowsky napisał:

Więc jeżeli masz inne auto niż
to, to przegrasz bo wyprzedzi cię auto które zostało źle dopasowane do klasy. Chyba jasno
wytłumaczyłem:)


A kiedy masz możłiwość pojeżdżenia autem gorszej klasy z lepszej ? np pierwszej z 4 ? po 1-2 2-3 -3-4 4-5 daje rade w niektórych zawodach... poza tym dalej nie ma to znaczenia, skoro wszystko można wymieniać w obie strony bez ubytku kasy bo tej nie brakuje, pomijając fakt, że jest to nieodpracowane, i AI oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 22:06, Kapas napisał:

poza tym dalej nie ma to znaczenia,
skoro wszystko można wymieniać w obie strony bez ubytku kasy bo tej nie brakuje, pomijając
fakt, że jest to nieodpracowane, i AI oszukuje.


Jeżeli wszystko sprowadza się tylko do AI, to nie ma to znaczenia, bo komp oszustwem wyrównuje stawkę, ale online już tak dobrze nie jest i w drugiej klasie samochodów, ktoś nie startujący Eliską, szanse ma marne....
Idealnym rozwiązaniem byłoby, gdyby po maksymalnym tuningu wszystkie samochody z danej klasy byłyby w miarę porownywalne, tzn. jeden miał by wiecej koni, drugi lepiej się prowadził, trzeci miał brzytwa hamulce i w sumie każdym dało by się wygrać, a tak, przeglądając najlepsze czasy okrążeń już widać, że w pierwszej klasie króluje TT, a w drugiej Elise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to ja miałem z Eliską problemy .. stuningowałem ją bardzo mocno bez modyfikacji za 250 tyś) i.. nie umiałem nad nią zapanować.... sprzedałem i kupiłem Subaru Impreza -dużo lepsza... a że w multi będzie gorzej ? nie zamierzam grać w tego nfsa online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 06:57, Kapas napisał:

Tak w ogóle to ja miałem z Eliską problemy .. stuningowałem ją bardzo mocno bez modyfikacji
za 250 tyś) i.. nie umiałem nad nią zapanować.... sprzedałem i kupiłem Subaru Impreza
-dużo lepsza... a że w multi będzie gorzej ? nie zamierzam grać w tego nfsa online.


Nie ma to jak się obrazić na najlepszy samochód w swojej klasie i jeden z najlepszych w grze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 06:57, Kapas napisał:

Tak w ogóle to ja miałem z Eliską problemy .. stuningowałem ją bardzo mocno bez modyfikacji
za 250 tyś) i.. nie umiałem nad nią zapanować.... sprzedałem i kupiłem Subaru Impreza
-dużo lepsza... a że w multi będzie gorzej ? nie zamierzam grać w tego nfsa online.


Eee tam. Ultra Eliska wymiata. Pozamiatałem nią wszystkie możliwe zawody w tier 3. Trzeba tylko pobawić się dostosowaniem autka do toru i typu wyścigów, nawet na tym uproszczonym panelu z suwakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 20:37, Kapas napisał:

> a tu patrze na moc Lotusa i jest prawie 400 koni. dobra. jest lekki. moment obrotowy

> też poniżej 400. dobra i tak jest lekki to może coś daje rade. ale jak może równać
się
> z samochodami 4 poziomu a nawet niektóre(większość!) z nich przewyższać? no ale
dobra,
> tą samą sytuację miałem i niby moja mazda była lepsza od Nissana GT-R SpecV.

Nie pomyśleliście, że auta z jednej klasy powinno się porównywać tylko do aut jednej
klasy a nie ze wszystkich ?

wtedy potrzebna by była osobna skala na każdą klasę, a tu każde auto dostaje "ocenę" parametrów, i póki co najwyższa jaką widziałem to lamborghini murcielago lp640 po "modyfikacji" , 20.99. Zonda R ma 20.50. a są z innych klas, tyle że Murcielago tak ulepszone że nawet w 4 daje rade. widać to nie tylko w "Ocenie" ale i w paskach. dziwi mnie to że w praktycznie każdej samochodówce są auta które są duużo lepsze od innych i grając online jesteś zmuszany do wybierania ich JEŚLI chcesz wygrywać. btw jaką ma ocenę osiągów Audi TT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 14:23, AdamSloma napisał:

Nie ma to jak się obrazić na najlepszy samochód w swojej klasie i jeden z najlepszych
w grze;p


Też byś to zrobił po 30 próbie przejechania jednego wyścigu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 23:51, Citkowsky napisał:

Kurcze, minęły już 2 tygodnie od premiery a tu nadal żadnego patcha ani sterowników dla
posiadaczy radeonów. Eh.



Najlepsze jest to że pomoc EA nie rozwiązała mojego problemu i UWAGA cytuję:Trudno nie możemy panu pomoc.Dziękuje za zgłoszenie problemu pomocy EA.ŻENADA!!!!Ale nie poddałem się wysłałem mu link,który musi mu udowodnić problemy z kartami ATI: http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/304149.page .Niech sobie poczyta mądral z pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 23:51, Citkowsky napisał:

Kurcze, minęły już 2 tygodnie od premiery a tu nadal żadnego patcha ani sterowników dla
posiadaczy radeonów. Eh.


Wciąż liczysz na patcha? w ogóle to czy EA załatało kiedyś jakiegoś swojego nfsa ? Undercovera załatali dopiero po miesiącu, albo i później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 10:11, Kapas napisał:

> Kurcze, minęły już 2 tygodnie od premiery a tu nadal żadnego patcha ani sterowników
dla
> posiadaczy radeonów. Eh.

Wciąż liczysz na patcha? w ogóle to czy EA załatało kiedyś jakiegoś swojego nfsa ? Undercovera
załatali dopiero po miesiącu, albo i później.



Zobacz co napisałeś. Najpierw zadajesz pytanie czy EA załatało jakiegokolwiek NFSa a później mówisz, ze Undercovera po miesiacu spatchowali. Czyli jednak łatają swoje NFSy. Tu wystarczą nowe catalysty od ati. Bugów w grze już raczej nie naprawią, za dużo tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 11:18, Citkowsky napisał:

Zobacz co napisałeś. Najpierw zadajesz pytanie czy EA załatało jakiegokolwiek NFSa a
później mówisz, ze Undercovera po miesiacu spatchowali. Czyli jednak łatają swoje NFSy.


Undercover to była chyba jedyna część, którą załatali .. poprzednie zresztą nie miały bugów...

Dnia 03.10.2009 o 11:18, Citkowsky napisał:

Tu wystarczą nowe catalysty od ati. Bugów w grze już raczej nie naprawią, za dużo tego
jest.


ta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, Carbon ciągle się zawieszał , MW był ostatnim NFSEM który był JAKOŚCIOWO dobry(w sensie nie miał tyle bugów co następcy, o gustach się nie dyskutuje.). później coraz więcej bugów, itd itd aż w końcu wyszedł UNDERCOVER i niektórym żyłka pękła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że nie lubię ścigałek w tym stylu, to po podłączeniu kierownicy zabawa jest przednia. Irytuje mnie tylko jakieś dziwne skomplikowanie kariery, masa trybów (a ja bym chciał się normalnie po prostu pościgać) i olanie tuningu wizualnego (chociaż ostatnio stwierdziłem, że frajda z jazdy jest tak ogromna, że nawet to mi nie jest potrzebne). Ogólnie nie jest źle ;)
I kurde nie działa mi nitro! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 19:42, Michal_Raven napisał:

> I kurde nie działa mi nitro! :/
Bo trzeba przytrzymać klawisz odpowiedzialny za nitro. Wtedy zacznie działać.

Dzięki. Ja wciskałem hamulec, myślałem że zadziała. Ma ktoś inne rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować