Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Need for Speed: Shift

971 postów w tym temacie

ciekawe kiedy to demko, bo gra już nie długo wychodzi, a ja DALEJ nie wiem czy warto. dali niby screeny tego tamtego, gameplaye(chyba), screeny wszystkich aut razem ze statystykami( :/ normalnie taki spoiler wyścigowy)
jedyne czego się boję, to to, że po kupnie na multi albo: zostanę zmiażdżony przez "pro", albo jacyś debile(tacy co w GRIDZIE się bawią w demolition derby na każdej trasie) zepsują rozgrywkę.... ale zawsze zostaje single :P, tylko muszę poczekać na co najmniej 4 recenzje i/albo demo żeby się zdecydować...nie chcę się przejechać..szczególnie że budżet limitowany(:P) to muszę być PEWIEN że tą i tą grę kupie a tej nie, nie mam kasy na pomyłki.
a tu czeka BLUR, Split/second, Shift, i może jeszcze coś, nie mówiąc o "Zaległościach" z przed roku/dwóch :/
a co do tych 6GB to obstawiam że Samochody+trasy+tuning+malowania "już" dostępne tyle zajmują, bądź też "możliwy" system malowania(bo chyba nie wrócą do metod z Most Wanteda...)
dobrze że NFS World Online ma być darmowy... będzie w co grać + legalnie + darmowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 21:31, rtyrtyrty napisał:

a co do tych 6GB to obstawiam że Samochody+trasy+tuning+malowania "już" dostępne tyle


Około 2GB to zapewne intro + cut - scenki. 4GB to gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak wstrzymuję się z zakupem preordera.
najpierw poczekam na opinie graczy i po tygodniu kupię jeżeli ta gra naprawdę bedzie taka jak ją zapowiadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 13:37, AdamSloma napisał:

> Bad news: nie będzie dema SHIFTa przed premierą: http://www.motogames.gram.pl/news-1279.html

>
A ja tam się nie wstrzymuje z preorderem:) No chyba że jakieś nieprzewidziane wydatki
uderzą mnie po kieszeni...



po kij zresztą brac preordera za te 119zł plus 10zl wysylki jak zapewne podobnie jak rok temu w media markt bedzie promocja w dzien premiery i gra bedzie za 99zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 13:48, Citkowsky napisał:

po kij zresztą brac preordera za te 119zł plus 10zl wysylki jak zapewne podobnie jak
rok temu w media markt bedzie promocja w dzien premiery i gra bedzie za 99zl?

Ewentualnie w MM można zamówić preodera za 5zł i potem resztę się dopłaci. W Empiku też jest taka promocja, ale wiadomo, że tam cena będzie wyższa niż w Media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 14:16, Michal_Raven napisał:

> po kij zresztą brac preordera za te 119zł plus 10zl wysylki jak zapewne podobnie
jak
> rok temu w media markt bedzie promocja w dzien premiery i gra bedzie za 99zl?
Ewentualnie w MM można zamówić preodera za 5zł i potem resztę się dopłaci. W Empiku też
jest taka promocja, ale wiadomo, że tam cena będzie wyższa niż w Media.



można prosić o link do preordera z media m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 14:27, Citkowsky napisał:

można prosić o link do preordera z media m?

Trzeba pójść do MM, kupić preoder, zachować paragon i stawić się po grę dopłacając resztę. Tak to wygląda. Na stronach Media chyba tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 14:38, Michal_Raven napisał:

> można prosić o link do preordera z media m?
Trzeba pójść do MM, kupić preoder, zachować paragon i stawić się po grę dopłacając resztę.
Tak to wygląda. Na stronach Media chyba tego nie ma.



i ile to kosztuje? I czy jakiś bonus dodają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 14:53, Citkowsky napisał:

i ile to kosztuje? I czy jakiś bonus dodają?

Sam pre-order 5zł, reszta pewnie 114zł (119zł kosztuje Burnout, więc pewnie tyle będzie kosztować też SHIFT po premierze). W środku dają kod do odblokowania Nissana GT-R VSpec oraz chyba na jakiś wyścig, ale pewny nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 14:55, Michal_Raven napisał:

W środku dają kod do odblokowania Nissana GT-R VSpec
oraz chyba na jakiś wyścig, ale pewny nie jestem.


Byłem wczoraj w empiku i kod jest na odblokowanie Bejcy GT2 :) Tej z logiem Efficient Dynamics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 15:01, KannX napisał:

> W środku dają kod do odblokowania Nissana GT-R VSpec
> oraz chyba na jakiś wyścig, ale pewny nie jestem.

Byłem wczoraj w empiku i kod jest na odblokowanie Bejcy GT2 :) Tej z logiem Efficient
Dynamics.



łe, a gdzieś na stronei jakiejś bylo podane, ze zamawiając w empiku dostaje się kubek z podgrzewaczem z logo NFS Shift;) Zaraz poszukam tego linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 19:37, Citkowsky napisał:

łe, a gdzieś na stronei jakiejś bylo podane, ze zamawiając w empiku dostaje się kubek
z podgrzewaczem z logo NFS Shift;) Zaraz poszukam tego linka.


Ja bym tam Empikowi nie wierzył po tym, co robili z Fuelem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 13:48, Citkowsky napisał:

po kij zresztą brac preordera za te 119zł plus 10zl wysylki jak zapewne podobnie jak
rok temu w media markt bedzie promocja w dzien premiery i gra bedzie za 99zl?


Do MM mam ponad 50 km w jedną stronę, czyli moją Cytrynką jakieś 6 litrów ON musiałbym spalić, a autobus tam i z powrotem kosztuje 16 zeta, czyli tyle samo co paliwo i tyle samo co przesyłka. Dla mnie to różnicy nie robi żadnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 16:35, Carnage13 napisał:

Zacznijmy od tego że w grze chyba nawet nie będzie Supry... A szkoda. Może w jakimś DLC.


Ahahaha, faktycznie :) Ależ mnie zaćmiło, Trueno będzie, a Supry faktycznie brak. Wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować