Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2007 o 18:17, Skrytobójca napisał:

A słucha ktoś z was NAS ?


nie słucham =p W ogóle chyba pierwsze słysze o tym zespole, co to jest za grupa? czy jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 18:37, aneCzkaa napisał:

> A słucha ktoś z was NAS ?

nie słucham =p W ogóle chyba pierwsze słysze o tym zespole, co to jest za grupa? czy jak? :)



Nagły Atak Spawacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 18:37, aneCzkaa napisał:

> A słucha ktoś z was NAS ?

nie słucham =p W ogóle chyba pierwsze słysze o tym zespole, co to jest za grupa? czy jak? :)


Jeden raper, ktory z restza jako ejden z niewielu tych, ktorzy trafili do szerszej publicznosci i zostal prawdziwy. Goraco polecam jego najnowszy album "Hip hop is dead", a w szczegolnosci (co dosc dziwne, bo to chyba pewnego rodzaju bonus track) Hope w wersji acapella. Miazga, miazga, miazga. :) Podobal mi sie tez jego split z MF Doom''em - Nastradoomus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 18:42, Wiadroman napisał:

> > A słucha ktoś z was NAS ?
>
> nie słucham =p W ogóle chyba pierwsze słysze o tym zespole, co to jest za grupa? czy jak?
:)

Jeden raper, ktory z restza jako ejden z niewielu tych, ktorzy trafili do szerszej publicznosci
i zostal prawdziwy. Goraco polecam jego najnowszy album "Hip hop is dead", a w szczegolnosci
(co dosc dziwne, bo to chyba pewnego rodzaju bonus track) Hope w wersji acapella. Miazga, miazga,
miazga. :) Podobal mi sie tez jego split z MF Doom''em - Nastradoomus.


Ok dzieki :) Napewno sciagne i posłucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 18:49, Skrytobójca napisał:

Że co ?!


Nagly Atak Spawacza to kupa. Moj kolega z klasy tym sie keidys jaral...w podstawowce. :D Biedne teksty, w ktorych dodatkowo pojawia sie tyle wulgaryzmow, ze glupio tego sluchac. Nie, nie z tego powodu,z e nie lubie ajk ktos ich uzywa, ale dlatego, ze razi to, jak ktos ma tak ubogie slownictwo jak oni... Czy Was tez smieszy to z jakim akcentem uzywaja amerykanskich wulgaryzmow? Jesli nie pameitacie polecam poczatek utworu "Anty".
Co ejszcze? Po prostu nei brzmia. Sluchajac ich odnosze wrazenie, ze dopiero pierwszy arz trzymaja w rece mikrofon, a podklady sciagneli z internetu. :P
Na koniec powiem ejszcze, ze po prostu eni jaraja mnie polscy gangsterzy. Smiesza bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 18:59, Wiadroman napisał:

> Że co ?!

Nagly Atak Spawacza to kupa. Moj kolega z klasy tym sie keidys jaral...w podstawowce. :D Biedne
teksty, w ktorych dodatkowo pojawia sie tyle wulgaryzmow, ze glupio tego sluchac. Nie, nie
z tego powodu,z e nie lubie ajk ktos ich uzywa, ale dlatego, ze razi to, jak ktos ma tak ubogie
slownictwo jak oni... Czy Was tez smieszy to z jakim akcentem uzywaja amerykanskich wulgaryzmow?
Jesli nie pameitacie polecam poczatek utworu "Anty".
Co ejszcze? Po prostu nei brzmia. Sluchajac ich odnosze wrazenie, ze dopiero pierwszy arz trzymaja
w rece mikrofon, a podklady sciagneli z internetu. :P
Na koniec powiem ejszcze, ze po prostu eni jaraja mnie polscy gangsterzy. Smiesza bardziej.



Też tak mogę wyliczać że mój kolega z klasy był żydem/skinem/punkiem/narodowcem/patriotą/geekiem/cyklistą/anarchistą więc jest ble... A słuchałeś Akt Łaski czy Piekło...Schody...Niebo że tak mówisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zrobisz ? Chyba kupisz prawda ? Ale co do Nas''a nie za bardzo wiem dużo o nim , ale słyszałęm kawałek Hip Hop is Dead. I naprawdę mi się podobał , nawet rzuciłęm ten teledysk na gramsajta mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie cos wzielo ostatnio na czytanie wierszy Tupaca:P jak chcecie je poczytac to sa na moim GS. a ten kawalek "Hip Hop is Dead" naprawde kozacki. a wie ktos wogole od ilu lat NAS robi Hip Hop? bo wczesniej o nim nie slyszalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 19:24, NuGGet napisał:

a wie ktos wogole od ilu lat NAS robi
Hip Hop? bo wczesniej o nim nie slyszalem


Najstarszy jego albym, jaki jego posiadam jest z 1994, wiec juz ma troche na koncie. :)

>>> Skrytobójca
Chodzi mi o to, ze ten ziomek sluchal tego w podstawowce, a powiedzialem to dlatego, ze odnosze wrazenie, ze to wlansie na tym poziomie jest. Takie dzieci moga sie ejszcze jarac, jacy to oni nie sa twardzi, jakich brzydkich slow uzywaja itd., ale na mnei to jzu nie dziala. Szykam w muzyce albo niekiepskiego przekazu, albo dobrego brzmienia, a tak sie sklada, ze Nagly Atak Spawacza nie daje mi ani tego, ani tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Nagły Atak Spawacza to wstyd dla Polskiego Hip Hopu, mam taka grupe Polskich "raperów" ktorzy powinni sie schowac i nie wychodzic.
1. Mezo
2. Verba
3. Te Alkoholiki z Ascetoholix
4. No i Nagły Atak Spawacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodałbym jeszcze do tej "zacnej" grupy
-Duże Pe
-18l
-Lerek
-Nowatór :D, ale pewnie to też nie wszyscy, tyle tych leszczy jest że szkoda gadać :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 20:02, MastAlol napisał:

Dodałbym jeszcze do tej "zacnej" grupy
-Duże Pe
-18l
-Lerek
-Nowatór :D, ale pewnie to też nie wszyscy, tyle tych leszczy jest że szkoda gadać :|


o wlasnie zapomnialem o nich:P thx. a tak serio to tego Pseudo HH jest jeszcze duzo, nie da sie ich wszystkich nawet spamietac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2007 o 17:56, Kryszek napisał:

Właśnie te stare są najlepsze,nie słucham akurat NWA ale Tupaca,ale w 100 % jestem pewny,że
te stare są lepsze od tych nowych bo w starych śpiewano o wszystkim,o biedzie,wojnach gangów
itd.a teraz...(50 cent dla przykładu) tylko imprezki,dziwki,alkohole i imprezki,i tak na okrągło.
Takie moje zdanie.

Prawda że stare są najlepsze. ale nie ZA stare :] Widziałeś klip "Straight Outta Compton" ???
Od tego się zaczynało, ale teraz...hmmmm.
Są jeszcze miejsca między "starymi" i "nowymi" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagły Atak Spawacza da sie przeżyć :) Pamiętacie kawałek antyliroy ?? to było coś :)
Właśnie sie dowiedziałem, że do Polski przyjedzie M.O.P po raz pierwszy :D pewnie będzie duża biba, ale do Warszawy na pewno nie pojadę na koncert :| A szkoda bo chciałbym to zobaczyć :)
Czemu nikt z takich sław nie wpada do Nowego Sącza :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2007 o 20:22, Kermit 13 napisał:

Czemu nikt z takich sław nie wpada do Nowego Sącza :P hehe

Mógłby przyjechać do Zduńskiej Woli :P Szkoda że mieszkam na takim zadupiu...ostatni koncert hip-hopowy był ze 2 lata temu i to jakiś syf jakich mało....szkoda.
Antyliroy? o dzizys, ale oni mieli kiedyś nasrane w tych łbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 21:20, NuGGet napisał:

Ja nie wiem jak niektorzy moga sluchac tego smiecia meza:P przeciez to nawet nie HH tylko jakies
disco polo. albo verba to samo, HipHopolo. Jadyny prawdziwy Polski HH to wytwornia Prosto.
i Gural, Peja i dawniej K44 i Paktofonika.

szacunek za tego posta:)
widze ze nowy avek, a na nim Dr.Dre, dobry koles :)
pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 18:17, Skrytobójca napisał:

A słucha ktoś z was NAS ?

ja słucham Nas''a swietne kawałki:) własnie teraz w winampie leci:P
pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wczoraj przesłuchałem płytkę, którą wcześniej oczywiście zakupiłem.
1. Intro - intro jak intro, trochę dziwne, ale to w stylu ostrego.
2. Brzydki, zły i szczery - jeden z najlepszych kawałków na płycie. Szczerze mówiąc po przesłuchaniu go zmieniłem poglądy polityczne..."ciągle kwa kwa, ku**a kwa kwa przestań kwa kwa..." ;)
3. Brother On The Run (feat. Craig G) - kawałek promujący płytę, niezle pojechał Craig. G
4. Daj mi pracę - hmm, czyli cała prawda o bezrobociu według Ostrego. ;)
5. Do tego bitu - współczuje sąsiadom Adama.
6. Historia stylu - bardzo podoba mi się bicik w tym kawałku
7. Cokolwiek Ziom
8. Black Love (feat. Dirty Diggers) - kawałek możliwości rapera ze Stanów.
9. Szkoła latania - ... czyli polityczny kawałek.
10. Czysty biznes
11. LWC (feat. LWC)
12. Afery kosztem nas
13. Reprezentuj (feat. Zeus, Kochan) - także jeden z lepszych kawałków na płycie, szczególnie dobry jest refren
14. Chciwość
15. 15 metrów kwadratowych
16. Haem Bracie to zabija
17. Ostatni taki sort - to z kolei według mnie najśmieszniejszy kawałek na HollyŁódź, nie wiem dlaczego, ale pierwsze skojarzenie jakie mi przyszło do głowy to kawałek Ostrego na 30 min życia, ten z pojazdami innych raperów.
18. Powrót do przeszłości
19. Po co? (feat. Dan Fresh, Modry
20. Brat, nikt mi nie zabroni... - także klimatyczny utwór, bardzo dobry...
21. Chwila na refleksje
22. Dzięki... - i podziękowania. ;)

O.S.T.R. mówił przed premierą płyty, że to będzie jego najlepszy album w życiu. Myślę że jak na razie się nie myli. Rzeczywiście kawałki na płycie są z najwyższej półki. Myślałem że O.S.T.R będzie ciągle w cieniu swojej Jazzurekcji, czy Masz to jak w banku, bo według mnie 7 nie pokazała na co go naprawdę stać, podobnie było z POE, nie wiem dlaczego ale w ogóle płyta mi nie przypadła do gustu, a jedynie ze dwa kawałki podobały mi sie. Jednym słowem płyta warta swojej ceny.

Pozdro. kwa, kwa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować