Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2007 o 18:28, Rosveld napisał:

Killazi-operacja kocia karma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 dokładnie juz teledysk jest


Tyle to wiem :) cały czas oglądam i słucham klipu i chce tą płytkę, ale nie ma nic poza tym 0 wieści 0 info po prostu 0 :|

fataem

No z Poznania nie jestem może dlatego nie wiedziałem o wyjściu płyty, pożyjemy zobaczymy kiedyś będę ją miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 18:44, NuGGet napisał:

Wie ktos kiedy wyjdzie nowa plytka Hemp Gru??


Na razie jakiś info nie ma, ale z tego co wiem to pod koniec roku dopiero album "Nigdy nie mów nigdy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 18:49, NuGGet napisał:

thx. a nie wiem czy to prawda, kumpel mi mowil, ze Wilku ma nagrac wlasna plyte, prawda to??


Hmmm nic mi sie takiego nie obiło o uszy :P wiem jeszcze, że ma wyjść mixtape "DJ Brzydal - Uliczne Rytmy Vol.1" i to już w ich nowej wytwórni DIIL Records :)
A wilku nie dawno wydał album "Me, myself and I" ale za dużo o nim nie wiem bo go nie mam i jakoś nie interesuje się jego twórczością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 18:56, Kermit 13 napisał:

A wilku nie dawno wydał album "Me, myself and I" ale za dużo o nim nie wiem bo go nie mam i
jakoś nie interesuje się jego twórczością.


Muhaha to daliście się wkręcić totalnie :P NIE nie wydał tej płytki, tylko leszczyki z hip-hop.pl sobie wkręcają na jazde i nawet okładkę zrobili, teksty piszą, bo już nie mają nic inteligentnego do roboty :)


----> fataem
Łestern 3 jest na nielegalu, tak jak poprzednie płytki czy już zaczyna legale robić Ramona i można w sklepie kupić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto słyszał Prosto Mixtape dj Deszczu Strugi?
WWO,OSTRy,Zip Skład, Hemp Gru, Gural itd. razem z supportem Soundkail (kawałek z Jamalem-klasa).
Polecam.
A Hollyłódź? Faktycznie najlepsza w życiu narkosa OSTRego:P
Ten oldskulowy, jazzowy bit w kawałkach z Craigiem G, OSTRO komentujące polską rzeczywistość "Brzydki, zły i szczery" (w sumie tymi słowami można określić cały album), "Daj mi pracę". Jest coś dla fanów luźnego łódzkiego stylu: "Do tego bitu", "15 metrów kwadratowych" (:OO), no i genialny "Ostatni taki sort" (respect!!!). Jak zwykle coś do odprężenia po melanżu jak "Historia stylu". Naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie, a dla Ostrego wielki szacun za pojazd hien rządzących naszym krajem po nazwiskach!
Sora, że opisuje to z takim dziecięcym entuzjazmem, ale ta muzyka to pasja.
Haem bracie, to zabija;)
Ema!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 20:36, NuGGet napisał:

A jest szansa czy wogole wyjdzie?? Chodzi mi o ta plyte Wilka


Jest :) całkiem spora, bo jak te typki co sobie ją wymyślili nie będą już mieli co robić to zaczną podszywać się pod wilka i nagrają sami tą płytkę :P O ile jestem zorientowany to wilku jest zaangażowany w płytkę HG, która wychodzi pod koniec roku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 20:47, Junior Gong napisał:

Jest coś dla fanów luźnego łódzkiego stylu: "Do tego bitu", "15 metrów kwadratowych" (:OO), (...)


Czyli moje dwa ulubione utwory z tej plyty. :) "Do tego bitu" - niesamowicie fajny tekst, dosc zabawna historyjka. "15 metrow kwadratowych" za to zwrocilo moaj uwage z innego powodu. Jasne - na poczatku niby zwykly opis pokoju, bardziej taka ciekawostka brzy bardzo dobrym podkladzie. To co jednak mnie powalilo na kolana to ta druga czesc utworu, gdzie OSTRy zrobil takie rzeczy ze swoim glosem, ze nadal jak sie na tym skupie przechodzia mi ciarki po plecach. :D

I tak dodam jeszcze cos od siebie:
http://www.youtube.com/watch?v=wJeZe50ut5A&NR - zwykla wersja, fajny teledysk.
http://www.youtube.com/watch?v=rF25UY0-R1g - pzrerobka z udzialem Sum 41. Dla mnei po prostu maizga. Uwielbiam takie laczenie rapu z rockiem. Arcydzielo. :)
Nie wiem, co Wy o tym myslicie, ale moim zdaniem druga wersja niszczy oryginal pod kazdym wzgledem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 21:08, Wiadroman napisał:

Czyli moje dwa ulubione utwory z tej plyty. :) "Do tego bitu" - niesamowicie fajny tekst, dosc
zabawna historyjka. "15 metrow kwadratowych" za to zwrocilo moaj uwage z innego powodu. Jasne
- na poczatku niby zwykly opis pokoju, bardziej taka ciekawostka brzy bardzo dobrym podkladzie.


Nom, powrót do hardkoru:)
Poza tym znajdą się jeszcze dwa sensowne skreczowe kawałki;)
Genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2007 o 20:29, MastAlol napisał:


----> fataem
Łestern 3 jest na nielegalu, tak jak poprzednie płytki czy już zaczyna legale robić Ramona
i można w sklepie kupić?:)


Illegal. Dzisiaj już wyszedł, jutro robię exodus, aby nabyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 18:28, Rosveld napisał:

> > A dzisiaj wyszedł ,,Łestern 3 " Ramony23:D
>
> O też coś ciekawego z godła PDG :D Heh,a tu kasy nie ma i 0 info o płycie killazów i maxtape''ie

> :/ Ja już sie doczekać nie mogę, tak mnie nosi, a tu nawet nie wiadomo kiedy wyjdzie :|
ehhh...trochę
> olewka....
>
Killazi-operacja kocia karma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 dokładnie juz teledysk jest


Sorry za drugiego posta z rzędu, ale dopiero teraz to wyczaiłem. Yyy Rosveld o co ci w tym poście mniej więcej chodziło, bo o tym, że jest klip to chyba wszyscy wiedzą, a sam kawałek miałem już dobre półtora miecha temu. Acha w to że KG czy DGE & Matheo wyjdą w tym tygodniu bym nie liczył. Mniej więcej połowa kwietnia to taki bardziej realistyczny wariant. Gural przyszedł do Rmi w stanie hmm co najmniej interesującym wraz z Qlopem i Matheo i trochę głupot naopowiadali, a Qlop to chyba się tylko śmiał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:28, Rosveld napisał:

jest juz promomix killazow!


Gdzie ?? bo na ich stronie nic nie pisze i na dge też nic :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:36, Kermit 13 napisał:

> jest juz promomix killazow!

Gdzie ?? bo na ich stronie nic nie pisze i na dge też nic :|

nie wiem czy na legalu ale ziomek mi wysłał...nie wiem czy dac linka na forum ale co tam masz:
http://rapidshare.com/files/18499622/killaz_group-manewry-_promo_-PL-2007-h0w.rar
ja nie sciagalem osobiscie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:36, Kermit 13 napisał:

> jest juz promomix killazow!

Gdzie ?? bo na ich stronie nic nie pisze i na dge też nic :|


jest napisane :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:39, Darth Master napisał:

ja slucham xzibita, snopp dogga, eminema, 52 debie, trzeci wymiar, tede i wiele, wiele innych...

no snoop jest grooby tera jest zaj.....promocja ze masz płyty rap z usa za 30 zeta czleniu ja kupilem snoopa za 30 zeta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować