Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Co ile wychodzi HH Magazyn? Bo ostatnio jaki kupiłem to był ten, na którym na okładce był DJ Wich. I dopiero dzisiaj dorwałem ten nowy, z 3W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 11:44, Namjow napisał:

Co ile wychodzi HH Magazyn? Bo ostatnio jaki kupiłem to był ten, na którym na okładce
był DJ Wich. I dopiero dzisiaj dorwałem ten nowy, z 3W.

Teoretycznie co miesiąc, ale chyba miewają problemy i nie zawsze jest regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, bo ten numer z Wichem był w empiku chyba ze dwa miechy, a na nowy z 3W czekałem chyba ze trzy tygodnie. A jakieś metalowe ścierwa, są zgodnie z datą wydania, widać jak w tym chu**** kraju się liczą z Hip Hopem. Dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płyta już skończona, powinna być w ciągu najbliższych dni w necie. Hejt nie ma neta, i takie są skutki, że jest opóźnienie. Ale jest na co czekać, od kilku dni mam to na płycie, i jest zajebiście. ;]

BTW: Tak, tamto konto też poszło się tegować... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 2 dni temu sobie wbiłem na myspace Hejta i normalnie szok. Progres zajebisty, chociaż i tak był zawsze na forum najlepszy to teraz moim zdaniem spokojnie dorównuje profesjonalistą :] Zajebiście daje radę. Niech ktoś z Legnicy przekaże mu propsy :D

Sprawa jeszcze, jak ktoś ma niech wrzuci jego wcześniejsze albumy czy tam epki :) Gdzieś zapodziałem, a można odświeżyć sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pamiętam, że Hejt zawsze się tu wyróżniał jeśli chodzi o rap i napisałem kiedyś, że jedynie brakuje mu tekstów, żeby namieszać w podziemiu, odpaliłem ten track z majspejsa i może jest lepiej, ale to dalej nie to. Propsuję, że nagrywa, ale jeżeli rezygnuje z panczy to powinny być tam jakieś proste dobitne wersy, a takich też nie ma. Tzn. są proste, ale nie wbijają się one do głowy jak chociażby u Smarka, którym czuję tu inspirację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 13:32, Namjow napisał:

Ja tam mam to już od paru dni, i przesłuchałem z 10 razy. ;p



pre-order ? ;D

Ja też miałem dostać wcześniej, ponieważ mam mały wkład w tą płytę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mi obiecał że od razu jak skończy to mi da, a tu wczoraj mi nagle gada, że jeden kawałek jeszcze nie jest w pełni skończony. ;p

I czekam aż do neta wrzuci, bo mi się tej wersji beta nie chce słuchać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 15:31, Namjow napisał:

Dawno mi obiecał że od razu jak skończy to mi da, a tu wczoraj mi nagle gada, że jeden
kawałek jeszcze nie jest w pełni skończony. ;p



Mi również obiecał -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego tracku z MS''a Hejta, to hmm... jakoś wydaje mi się, że na tracku forumowym pojechał lepiej. Generalnie nie jaram się, mało techniki, dość monotonne flow, takie jednostajne zabardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz szybciej nadchodzi "K.O.D." Tech N9ne''a. Co będzie oznaczał skrót jeszcze nie wiadomo, rozkminy są różne: Klowns On Drugs, King of Darkness, Kill Or Die, King Of Death...
Tech utrzymuje, że bedzie to jego najmroczniejszy album i jeśli okaże się to prawdą, to może przebić nawet "W.I.C.K.E.D." Twiztidów i w ogóle rozpier****ć uniwersum. No ale OK jestem psychofanem N9ne''a :P

Tracklista, choć nie wiem czy oficjalna już:

1. K.O.D. (Intro) 1:22
2. Industry Is Still Punks 5:09
3. F.A.N.S. 4:19
4. Like I Died 4:00
5. Mind Games [feat. Kutt Calhoun & Skatterman] 4:31
6. In The Trunk 4:43
7. Clips [feat. Big Scoob & Dalima] 3:43
8. Let Me Show You [feat. K-Dean] 3:55
9. No Way Out 4:22
10. Money Hungry [feat. Big Krizz Kaliko & Brother J] 5:05
11. The Break 1:13
12. Back On The Show [feat. Kottonmouth Kings] 4:12
13. 9 Is Murder 5:20
14. The Prayer 1:00
15. Blacken The Sun 5:45
16. Gone [feat. Big Krizz Kailko & Snug Brim] 4:39
17. Darkness Falls [feat. Grave Plott] 4:35
18. Family 3:33
19. Havic 4:04
20. K.O.D. (Outro) 1:07

Jak dla mnie minusem jest brak kogokolwiek z PsyRec, a z pewnością mogli by się gdzieś wpasować.

Co do wycieków itp. to mamy:

Snipp In The Trunk > http://www.youtube.com/watch?v=jJVCDhXTrPE
Całe Like I Died, które wyszło jeszcze z samplerami do Sickology > http://www.youtube.com/watch?v=2rafoVB7FK
Snipp Blacken The Sun > http://www.youtube.com/watch?v=6ifnKRnqzoI

Premiera na Halloween.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 19 Obywatel 2 LP Hejta będzie w necie. Może i wcześniej, jak się wyrobi. Wiem że rano wrzucał do neta, ale jak znam jego kompa, to pewnie coś się poje***. W każdym razie - Będzie dzisiaj, i do tego już skończona wersja, bo po ponownym masterze, bo to co Hejt dawał na płytach kilku osobom, miało jakieś dziwne brzmienie, przytłumiony wokal jakby, przynajmniej ja to zauważyłem. ;p

Spodziewajcie się tego koło 19-20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarka focha zaje**** i edytować nie mogę.

"Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje drugą solową płytę Numera Raz zatytułowaną "Ludzie Maszyny Słowa".

Po pięciu latach od wydania debiutanckiej płyty "Muzyka Bloki Skręty" i wyśmienitym przyjęciu płyty "Powrócifszy" reaktywowanej formacji Warszafski Deszcz, Numer Raz nadchodzi z solowym materiałem. Album "Ludzie Maszyny Słowa" jest efektem starannej selekcji muzyki i długiej pracy w studio nagrań.

Jak podaje wytwórnia Wielkie Joł, po pokonaniu wielu przeszkód natury technicznej i życiowej, premiera płyty przewidziana jest na ostatnie dni sierpnia.

"Wiem, że wiele osób czekało na tę płytę. Trochę to trwało, bo wszystkie te akcje, to był prawdziwy bunt maszyn. Udowodniliśmy, że jak na razie człowiek wygrywa i mamy dla was kawał dobrego rapu" - dodaje Numer Raz.

Już niebawem więcej informacji, a teraz prezentujemy okładkę albumu Numer Raz "Ludzie Maszyny Słowa".
Zdjęcia Marcin Szambelan, grafika Zgrywus Grafiki Omnibus.

Partnerzy: LWW, Spoko Dzieciak, Portal Hip-Hop.pl, Rapgra.com, Spinner, Cgm.pl, GG: 8333, Grono.net/wielkiejol, Zajafka Kipi, Vision Music, Dailymotion, Warszafskideszcz.pl"

http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1249647186

Ja się już doczekać nie mogę. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować