Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Jakoś cicho tutaj o nowej płycie Ortega Cartel. A szkoda, bo IMO nic lepszego w tym roku nie wyszło. Świetne, klimatyczne teksty, wyróżniający się flow Pitera. No i świetny feat. Tede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 10:41, LESZ3u napisał:

Jakoś cicho tutaj o nowej płycie Ortega Cartel. A szkoda, bo IMO nic lepszego w tym roku
nie wyszło. Świetne, klimatyczne teksty, wyróżniający się flow Pitera. No i świetny feat.
Tede :)

Lavorama? Jak to cicho - płytka ukazała się już dawno ;] Świetny feat'y Reno, Adasia i Tedasa i nuty Pitera m.in hey men, sukces, to historia - ta płytka w moim mniemaniu rozwaliła wszystko na rynku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poda mi ktoś wykaz płyt/pojedynczych nut z Śliwką Tuitam? Mam płytki Eksperyment Psycho, Dynamol, Ego, Pijani powietrzem...a coś innego? Apropo Śliwki to najlepsza wg. mnie to SinuSoida...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Rychu marny śpiewak bez progresu od tylu lat już no...

Kolejny wyciek z BANG! POW! BOOM!

Insane Clown Posse - The Bone > http://www.youtube.com/watch?v=u3NY-wAoF2I

Jak wiadomo z zapowiedzi kolejny album Necro "DIE!" ma się ukazać na początku 2010. Póki co mamy jak na razie logo promocyjne > http://c1.ac-images.myspacecdn.com/images02/19/l_164dcbb01a7a4e4c9e8ca0655852416c.jpg Oficjalna okładka powina być za niedługo...

http://strangevip.com/ > Jeśli w takim klimacie będzie utrzymana okładka "K.O.D." to kozak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie polecić mi coś podobnego do Paktofoniki, Kalibra 44 ewentualnie 3xKlan?
Jakoś współczesny rap typu Eldo, PiH i inne "OeSTeeRy" jakoś mi nie leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 20:24, PAPISHON napisał:

Czy ktoś jest w stanie polecić mi coś podobnego do Paktofoniki, Kalibra 44 ewentualnie
3xKlan?
Jakoś współczesny rap typu Eldo, PiH i inne "OeSTeeRy" jakoś mi nie leżą.

Abradaba posłuchaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 20:24, PAPISHON napisał:

Czy ktoś jest w stanie polecić mi coś podobnego do Paktofoniki, Kalibra 44 ewentualnie
3xKlan?
Jakoś współczesny rap typu Eldo, PiH i inne "OeSTeeRy" jakoś mi nie leżą.


Poza solowm materiałem i projektami pobocznymi członków tych grup, to poleciłbym:
Sifu, SumaStyli (Buka, Skor, Mati), K2, Gost, Wybuch, ostatnie dokonania 52 Dębiec, L.U.C (no i Kanał Audytywny)... To z tych najlepszych IMO. Inni którzy obili mi się o uszy jeszcze to: eSTeO, Banita, te które można by nazwać takimi lekko pokrewnymi to np. Karramba (miał jakąś tam nawet linijkę typu "Jestem Karramba, psycho raper z Krakowa..."), N.A.S. (aszkolwiek dla mnie to są beztalencia, jeśli chodzi o jakiekolwiek skillsy), A.J.K.S.
W sumie garstka, jak mnie najdzie coś to może zagłębie się bardziej w psychodeliczne rapsy i coś wyłowię jeszcze.

A i jeszcze w sumie sam będę robił w większości tracki ryjące baniak, aczkolwiek nie bedzie to stricte psycho rap, jakbym miał to definiować, to takie połączenie horrorcore''u, psycho i gitar (z resztą więcej info na moim gramsajcie). Także u mnie będzie można usłyszć zarówno (w miarę) normalne rapsy jak "Mam Tę Moc", mroczne jak "Chore Skille", czy "Nadchodzi...", bardziej psycho jak "Krzyki z Mroku" (będzie na Opowieściach z Krypty), czy mocniejsze z gitarami jak "Chory Hardkor", czy "Werbalna Miazga" (będą na Insomni), no i generalnie także tracki łączące te wszystkie rozkminy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem dziś na YT, wrzucie i wszędzie Bani u Cygana, tej co była podpisana że niby to K44 utwór, ale nie gdzie nie ma...wszędzie jakieś Zero...a to trochę inna wersja i jest długi wstęp :/ Gdzie się podziała stara wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powrót Karramby jeszcze w tym roku. Marcin kończy prace nad swoim 11 albumem, nazwanym po prostu "11". Będzie to wydanie 2 płytowe. Tutaj mamy track z tejże płyty > http://www.youtube.com/watch?v=RsJeJnjX-mU . Myślałem, że wróci z nieco lepszą techniką (aczkolwiek zobaczymy inne tracki, może będzie miał coś bardziej skillsowego), ale tak czy tak zawsze lubiłem go posłuchać mimo iż raperem jest mocno średniawym. A bardzo na plus refren, zawsze byłem przyzwyczajony do tego jego nadzierania ryja, a tu fajnie zaśpiewany i nadal utrzymuję, że jest to jeden z najlepszych wokali w polskim rapie.
Z zapowiedzi wiemy, że zaczął juz pracę nad kolejnym projektem "Santa Muerte".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować