Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Adeq
Dlatego cały czas się zastanawiam co mam wydziarać. Idę to robić w przyszłym tygodniu, to jeszcze mam trochę czasu. A chce właśnie teraz bo hajs gra tu dużą rolę, mam za dużo innych wydatków żeby na dziarę dać kilka stów. Teraz mam za 50/60 zeta, to chce skorzystać.

Uriael
Ja już kiedyś chciałem robić dziarę, bo miałem akurat hajsu na tyle, że mógłbym to robić w salonie, ale za ch*** nie wiedziałem co i dałem sobie spokój, a hajs przepiłem. Teraz muszę w końcu zrobić tą dziarę i wydać hajs na co innego, bo już mi sie to chlanie nudzi. ;p

BTW: Wrzesień - Raca w końcu wydaje LP z PeeRZetem, ''Vis a Vis'', wokale mają już pozgrywane, teraz tylko masterka i w świat. Raca sam jest ciekawy jak to wyjdzie, bo obaj mają całkiem inne style.Ale ja czuje że się będę jarał fest. Doczekać się nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 08:01, St1m napisał:

Adeq
Dlatego cały czas się zastanawiam co mam wydziarać. Idę to robić w przyszłym tygodniu,
to jeszcze mam trochę czasu. A chce właśnie teraz bo hajs gra tu dużą rolę, mam za dużo
innych wydatków żeby na dziarę dać kilka stów. Teraz mam za 50/60 zeta, to chce skorzystać.


Śledzę ten wątek śledzę i nic nie mówię, ale tu już nie wytrzymam. Ppraw mnie jeśli się mylę. Chcesz wydać 50-60zł na dziarę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo
Tyle chce mój ziomek, normalnie bierze więcej. Widziałem jakie robi dziary, i jak, i wiem że to będzie zajebiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2009 o 00:27, Uriael napisał:

Tyle, że teraz będzie miał półdarmo a potem trza wyłożyć baksy na stół.

A ty byś wolał wydać mniej, ale potem żałować? Bo ja osobiście wolałbym wydać 300zł i mieć pewność, że nie będę się wstydził tej dziary którą sobie zrobiłem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ktoś kto jedzie na Hip Hop Kemp? Cholera, żaden znajomy nie jedzie, bo albo nie ma hajsu, albo będzie wtedy gdzie indziej. A ja mam szansę jechać, ale samemu mi się to jakoś nie widzi. Jedzie ktoś z okolic Legnicy/Wrocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie też odpadłem, chociaż ochotę pojechać mam nieziemską, za rok po prostu muszę tam być. Bo tam jeżdżą tylko (głównie) normalni ludzie z zajawką, co nie o każdym koncercie/festiwalu można powiedzieć. Do tego zawsze zajebista obsada. Ale ja mam jeszcze problem odległości, bo jakieś 400-500km więcej niż z Legnicy ;/ Co by nie mówić to takie moje marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, no jeden znajomy z Legnicy jedzie, ale go frajera nie trawie z deka. A hajs mam, bo pracowałem od początku czerwca na budowie, i chciałem sobie wynagrodzić prace. ;p Zawsze chciałem na HHK jechać, a teraz mogę. Jakby ktoś miał jechać, koniecznie dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 09:24, St1m napisał:

Budo
Tyle chce mój ziomek, normalnie bierze więcej. Widziałem jakie robi dziary, i jak, i
wiem że to będzie zajebiste.


Nie wiem ile masz lat, ale generalnie poczekaj do tych 20 albo 20kilku, bo to naprawdę się może zmienić. Aha, i nie polecam robić "u ziomka za 50zł", z całym szacunkiem, ale to Ci zostanie na lata, albo będziesz bulił tysiące za laserowe usuwanie. Ma być lepiej niż dobrze. Dlatego wydaj nie 60zł, a 600, albo 1600, u najlepszych artystów, dopiero wtedy Twoje tattoo będzie arcydziełem i będziesz z niego prawdziwie dumny. Naprawdę, dobrze radzę. Byle kto może Ci zrobić gówno na ręce, które zblednie szybko i będzie wyglądać jak pożal się Boże.

ps
imo najtłustszy bit na świecie
http://www.youtube.com/watch?v=zfp8qQ6VH34&feature=channel_page
Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale na razie i tak chce tylko jeden napis na przedramieniu, nic więcej. Z czymś "Bardziej" skomplikowanym to wiadomo, od razu do salonu pójde. Ale teraz chcę tylko napis, typ robi od dwóch lat dziary, i nikt sie jeszcze na niego nie skarżył więc... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 19:09, St1m napisał:

Ale na razie i tak chce tylko jeden napis na przedramieniu, nic więcej. Z czymś "Bardziej"
skomplikowanym to wiadomo, od razu do salonu pójde. Ale teraz chcę tylko napis, typ robi
od dwóch lat dziary, i nikt sie jeszcze na niego nie skarżył więc... ;]


Mały napis nigdy nie zaszkodzi, tylko żebyś się nie podiarał i robil kolejne dziary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, ja nie z tych. ;p Ja chcę tylko jeden wers na przedramieniu, nic więcej.

BTW: Jak ktoś będzie jechał na HH Kemp - Koniecznie dajcie mi znać na gadu - 204727. Jeden typ być może jedzie, ale teraz Soina będzie latał od sierpnia po koncertach, i cholera wie czy da rade. Ja staram się rozkminic kogoś, kto też pojedzie, ale jak ktoś z okolic Legnicy, Wrocka da mi znać, też będzie dobrze. Bo samemu to jakoś tak lipnie jechać, zamule się na śmierć w drodze. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na cholerę takie gówna tu wrzucasz (Nie mówie o Bestie Boys)?
Potem płaczesz że ci każdy jedzie... Sam sobie taką opinie wyrobiłeś gadając wszędzie że masz sponsora który wali cie do dupy. Nie zapomnij o mnie powiedzieć wojmanowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat nie jest pod pasowany tylko pod twój gust muzyczny.

Trochę więcej poczucia humoru. Ja wcale nie płaczę :) gdybyś czytał uważniej moje posty zrozumiał byś że chodzi mi ogólnie o szacunek/tolerancje do drugiego człowieka.
opinia takich ludzi jak ty mnie w ogóle nie rusza.

Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 20:21, St1m napisał:

Tolerancja... Hahaha. To jest Polska a nie Holandia. Nara.

BTW: http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1247852715 - Jeden z powód dla których
zesram sie w gacie jak nie pojadę na HHK. La Coka Nostra... Choleraaaaa....

LaCoka miecie ! Sam bym się wybrał na HHK no ale za daleko a przez pół Polski nie będę jechał.
To mozę nagraj coś i potem z NEOSTRy rzuć na YT ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pojadę to na pewno nawrzucam filmów/zdjęć i cholera wie czego do neta. Ten typ którego nie trawie, a jedzie, ma kamere HD itp, ogólnie taki bananowiec. Musze się z nim jednak chyba zgadać, i jechać na HHK. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować