Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Ale rano jak u niego byłem, koło dziewiątej rano, mówił że już wrzuca. Ja dopiero z melanżu wróciłem, i myślałem że wrzuci i na gadu da link żeby rozsyłać, a tu ch**.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 13:32, lydathegreat napisał:

Co jest ciete z "Co jest ciete". Bo jakiegos pewnego info nie mam, a userzy na last.fm
pisza, ze raczej nie bedzie... ;/

Zapomniałem wrzucić info...

Brudne Serca robią płytę, są już na etapie nagrywania w studio. Nie mam pojęcia czy jest to ten mixtape czy coś innego, może epka, może lp, na ten temat nic nie wiadomo. Źródło pewne, PIH, który ponoć zna się z nimi już od dawna. Aha, będą też gościnnie na jego następnej solówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 14:35, MateuszHejter napisał:

Brudne Serca robią płytę, są już na etapie nagrywania w studio. /.../ Źródło
pewne, PIH, który ponoć zna się z nimi już od dawna.

Wiesz, to tak jakby wierzyc w coroczne wypowiedzi Snoop Dogga, że Dre puścił mu już Detox, który to właśnie idzie się tłoczyc ;) BRD SRC to raczej mrzonka, Przecież zrobiliby sobie jakąś promocję jakby wiedzieli, że wydadzą ten album. Poza tym ile już lat ludzie na to czekają, myślisz że ot tak w końcu by wyszło? Jak wyjdzie to wyjdzie, ale nie sądzę, żeby chłopaki już teraz właśnie to nagrywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 14:35, MateuszHejter napisał:

Brudne Serca robią płytę, są już na etapie nagrywania w studio.

To te glaby z lasta skad maja info ze nie bedzie? ;/ Ale dzieki, pocieszyles mnie

Dnia 08.08.2009 o 14:35, MateuszHejter napisał:

Aha, będą też gościnnie na jego następnej solówce.

To grejt, track z Brudnymi byl imho najlepszy na "Kwiatach zla".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 14:46, ko-nik napisał:

Wiesz, to tak jakby wierzyc w coroczne wypowiedzi Snoop Dogga, że Dre puścił mu już Detox,
który to właśnie idzie się tłoczyc ;) BRD SRC to raczej mrzonka, Przecież zrobiliby sobie
jakąś promocję jakby wiedzieli, że wydadzą ten album. Poza tym ile już lat ludzie na
to czekają, myślisz że ot tak w końcu by wyszło? Jak wyjdzie to wyjdzie, ale nie sądzę,
żeby chłopaki już teraz właśnie to nagrywali.

Mam chwilowy problem ze znalezieniem dowodu, ale wrzucę go jak najszybciej. A co do promocji - oni na to raczej zlewają, czy było jakiekolwiek info o promomixie Co jest cięte? Nie, wrzucili na jakąś zagraniczną stronę ze streamingiem, nie wiem nawet czy sami podali info czy ktoś znalazł fartem. Prócz tego (to akurat niepotwierdzone info) Smarki podczas koncertu w Krakowie kilkanaście dni temu miał potwierdzić informacje o albumie.

Dnia 08.08.2009 o 14:46, ko-nik napisał:

To te glaby z lasta skad maja info ze nie bedzie? ;/ Ale dzieki, pocieszyles mnie

To były takie plotki, niepotwierdzone, obiły się mi kiedyś tam o uszy, widocznie podchwycili sobie i zaczęli głosić.

EDIT: Mam, proszę bardzo http://radio.uzetka.pl/index.php5?name=newsy&id=2019
Jeżeli się nie mylę to pierwsza część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 16:00, MateuszHejter napisał:

Mam chwilowy problem ze znalezieniem dowodu, ale wrzucę go jak najszybciej.

Dowodem jest wywiad z PIHem? Nie musisz podawac w takim razie, bo słyszałem o tym wywiadzie. Po prostu nie byłbym przekonany co do prawdziwości twierdzenia PIH''a.

Dnia 08.08.2009 o 16:00, MateuszHejter napisał:

A co do promocji - oni na to raczej zlewają, czy było jakiekolwiek info o promomixie Co jest cięte? Nie,
wrzucili na jakąś zagraniczną stronę ze streamingiem, nie wiem nawet czy sami podali info czy ktoś znalazł
fartem.

Gdyby miał to byc pełen projekt LP, czy coś w tym stylu, a zwłaszcza gdyby był to legal (hmm...) to na pewno jakieś info by było. Inna sprawa, że psychofani codziennie przeszukują internet w poszukiwaniu czegoś nowego, nawet jeżeli to ''nowe'' oznacza kolejne blendy i remiksy ;)

Dnia 08.08.2009 o 16:00, MateuszHejter napisał:

Prócz tego (to akurat niepotwierdzone info) Smarki podczas
koncertu w Krakowie kilkanaście dni temu miał potwierdzić informacje o albumie.

O, gdyby ta informacja znalazła potwierdzenie to uwierzyłbym w płytę Brudnych Serc na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 16:10, ko-nik napisał:

Gdyby miał to byc pełen projekt LP, czy coś w tym stylu, a zwłaszcza gdyby był to legal
(hmm...) to na pewno jakieś info by było. Inna sprawa, że psychofani codziennie przeszukują
internet w poszukiwaniu czegoś nowego, nawet jeżeli to ''nowe'' oznacza kolejne blendy
i remiksy ;)


Też kwestia tego, że może nabrali doświadczenia i już nie zrobią drugiej gwiazdki 2006. Jak ktoś nie wie, to właśnie na gwiazdkę 2006 była zapowiadana ich płyta. Po prostu jak będzie skończone to puszczą oficjalne info.
Jeżeli chodzi czy legal czy nie... widziałbym ich w Asfalcie, ale Tytus ponoć dał wyraźnie znać Smarkowi, że go nie wyda, więc nie wiem, może Step?

http://www.listen.com.pl/mp3/pih_wywiad_cz1.mp3
Bezpośredni link, w 11:20 PIH zaczyna mówić że jest wielkim fanem BRD SRC (wcześniej podobnie mówi o Dinalach) i o ich płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobry temat ale chyba tak;) Mam takie pytanko jest gdzieś możliwośc kupienia płyty Liroya - PM Cool Lee - East On Da Mic, na allegro szukałem i tylko kasetach było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, mógłby ktoś podrzucić mi nazwę jakiegoś programu do robienia bitów ??:P ( chodzi mi o jakiś łatwy żebym wyczaił co i jak zanim przejdę do FL Studio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 11:23, Brone_K napisał:

Siema, mógłby ktoś podrzucić mi nazwę jakiegoś programu do robienia bitów ??:P ( chodzi
mi o jakiś łatwy żebym wyczaił co i jak zanim przejdę do FL Studio)

eJay Hip-hop ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem w sobotę na koncercie :D Nie jakis duży...sala mała, ale ważne że był rap :D I wejściówka za jedyne 6zł. Grali ludzie z mojego miasta(Oleśnica), oraz kilku kolesi z Wrocka i innych mniejszych miast...było świetnie :D O 00.00 musiałem już iść :/ A szkoda bo miała być freestylowa bitwa...
Szczególnie spodobał mi sie raper "Siwek". Po prostu świetny...szukałem płyt do ściągnięcia jego(nielegale, no bo nic innego raczej nei wydał :P), ale nic nie znalazłem...
Po prostu godziny świetnego, nowego rapu :D

20090817125437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok - mam pytanie!
Najnowsza płyta Pezeta ''Muzyka Emocjonalna''. Kawałek ''Nieważne''.
Interesuje mnie intro piosenki czyli dokładniej:

Too much on your head, you''ve been runnin'' for miles, ran out of breath
Still the picture on the wall is glowin''
Stayin'' out late at night, tryin'' to figure out what you''ve become
But if the world would stop tonight, would you notice? would you notice?


Jak więc pewnie niektórzy zauważyli chodzi mi o kwestię śpiewaną po angielsku.
Wie ktoś coś więcej o tym artyście lub podobnych kawałkach w stylu właśnie tego króciutkiego przerywnika?
Ja sam na necie znalazłem jedynie to że może być to Krzysztof Rychard ale o gościu nigdy nie słyszałem -.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 17:48, Tr4c3R napisał:

Wie ktoś coś więcej o tym artyście lub podobnych kawałkach w stylu właśnie tego króciutkiego
przerywnika?

Jakbyś kupił płytę, to nie miałbyś z tym problemu.

Dnia 17.08.2009 o 17:48, Tr4c3R napisał:

Ja sam na necie znalazłem jedynie to że może być to Krzysztof Rychard ale o gościu nigdy
nie słyszałem -.-.

Tak, to on, jest z zespołu Phantom Taxi Ride, udzielał się także na ostatniej płycie Mesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 12:54, MacoRIP napisał:

A ja byłem w sobotę na koncercie :D Nie jakis duży...sala mała, ale ważne że był rap
:D I wejściówka za jedyne 6zł. Grali ludzie z mojego miasta(Oleśnica), oraz kilku kolesi
z Wrocka i innych mniejszych miast...było świetnie :D O 00.00 musiałem już iść :/ A szkoda
bo miała być freestylowa bitwa...
Szczególnie spodobał mi sie raper "Siwek". Po prostu świetny...szukałem płyt do ściągnięcia
jego(nielegale, no bo nic innego raczej nei wydał :P), ale nic nie znalazłem...
Po prostu godziny świetnego, nowego rapu :D


Podziemie zawsze było, jest i będzie lepsze od legali :)
Freestylowe bitwy e tam, obrażają się tylko, wyzywają gwarantuje, że nic nadzwyczajnego i wartego uwagi. Rap miał łączyć ludzi, a nie dzielić, a tamci zazwyczaj się nawet nie znają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 20:08, kobe47 napisał:

Jakbyś kupił płytę, to nie miałbyś z tym problemu.


Mam płytę :P. I jeśli tam coś o tym pisze to przepraszam, nie widziałem.

Dnia 17.08.2009 o 20:08, kobe47 napisał:

Tak, to on, jest z zespołu Phantom Taxi Ride, udzielał się także na ostatniej płycie
Mesa.

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować