Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Tribes: Zemsta

395 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2007 o 21:06, konrad55 napisał:

mam go juz ale nie wiem jak go wgrac??


Musisz odinstalować grę i zainstalowac ponownie podająć CD-key który dostałeś w mail''u ( ten do multi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w klanie Tribes i nazywa sie BBS jakby ktoś chciał dołączyć bo np. znudziła mu się gra w pojedynke to zapraszam na nasze forum pod adresem www.bbstv.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja se tagze klan zalozylem ale potrzebuje ludzi. jak na razie to moi kumple nie maja DVD-romka i nie moga grac :( Link na forum www.sgpw.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 16:41, JAmamaPieCiTY napisał:

mam kod seryjny żeby grać na multi ale nie wiem gdzie go wpisać pomocy!!

Ten kod wpisuje się podczas instalacji - nigdzie indziej (no można jeszcze szperać w danych rejestru :P)
Więc musisz odinstalować i zainstalować jeszcze raz(tym razem wpisując ten swój), żeby cieszyć się multi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 21:15, Gol Galad napisał:

> mam kod seryjny żeby grać na multi ale nie wiem gdzie go wpisać pomocy!!
Ten kod wpisuje się podczas instalacji - nigdzie indziej (no można jeszcze szperać w danych
rejestru :P)
Więc musisz odinstalować i zainstalować jeszcze raz(tym razem wpisując ten swój), żeby cieszyć
się multi ...

we WCZEśNIEJSZYCH POSTACH TAK WYCZYTAłEM I JUż GRAM GRA CAłKIEM SPOKOthx za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka,fabuła jest ciekawa i wciągająca.Klimacik całkiem niezły,podchodzący pod UT jedynkę,dźwięk jest bardzo dobry,grafika też jest świetna.Co prawda za mało tu krwi (:P),ale gra jest naprawdę porządna i miło się w nią grało.Narty rulez!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 13:46, Skywalker560 napisał:

Fajna gierka,fabuła jest ciekawa i wciągająca.Klimacik całkiem niezły,podchodzący pod UT jedynkę,dźwięk
jest bardzo dobry,grafika też jest świetna.Co prawda za mało tu krwi (:P),ale gra jest naprawdę
porządna i miło się w nią grało.Narty rulez!!:P

Całkowicie się z tobą zgadzam ale ta gierka mogła byc w multi mniej liniowa. :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś pomóc i powiedzieć,skąd teraz zdobyć klucz do multi?Na stronie CDA już nie ma takiej opcji i nie wiem,skąd wziąć seriala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 14:42, Skywalker560 napisał:

Mógłby mi ktoś pomóc i powiedzieć,skąd teraz zdobyć klucz do multi?Na stronie CDA już nie ma
takiej opcji i nie wiem,skąd wziąć seriala.

To ty chyba ślepy jesteś :P
Skoro nie widzisz żywcem napisane "numery seryjne" ;P
A tutaj jest link: http://www.cdaction.pl/seriale/reg/Tribes_Zemsta
Może ci chodzi, o to , że nie dostajesz żadnego chociaż 100 razy wpisywałeś......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 17:31, Gol Galad napisał:

To ty chyba ślepy jesteś :P


Nie jestem ślepy tylko po prostu nie patrzyłem tam na te linki.Ale dzięki za pomoc :D.

Dnia 12.05.2007 o 17:31, Gol Galad napisał:

Może ci chodzi, o to , że nie dostajesz żadnego chociaż 100 razy wpisywałeś......


Nie,nie o to chodzi.Skąd to wywnioskowałeś ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie grałem...ale single jest świetny,fabuła wciąga jak dobra telenowela :P,to jedna z gier z najlepszą fabułą!Wkurzała mnie ta misja obronna (Przeszłość:Wiktoria - Dowody),bo może nie była trudna,ale ciężko było się bronić samemu,gdy trzeba pilnować generatora,czterech satelit przed atakami piechoty szturmującej główny budynek,czołgów i szturmowców oraz moździerzowców atakujących satelity,a do tego ma się jeszcze działko i stanowisko moździerza i trzeba o wszystko zadbać samemu?Do tego latać do bazy po zaopatrzenie itp.,naprawiać co uszkodzone...Na szczęście mam tę misję za sobą,a rozstawiane wieżyczki pomagały trochę w obronie generatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisze tutaj bo temat o multi jakoś odstrasza lekko a to jest ogólny i zabaione nie jest pisanie o tej grze. Gram w trybie Multi.Ostatnio jakoś gorzej mi idzie. Muszę jakoś potrenować. Mam dołączyć do jakiegoś klanu, ale najpierw muszę zdobyć 25 punktów. Może zna ktoś jakieś fajne triki na załatwienie przeciwnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 07:57, HATUL napisał:

> Fajna gierka,fabuła jest ciekawa i wciągająca.Klimacik całkiem niezły,podchodzący pod
UT jedynkę,dźwięk
> jest bardzo dobry,grafika też jest świetna.Co prawda za mało tu krwi (:P),ale gra jest
naprawdę
> porządna i miło się w nią grało.Narty rulez!!:P
Całkowicie się z tobą zgadzam ale ta gierka mogła byc w multi mniej liniowa. :0


Jka by ta linowośc była mnie widoczna. Bo test tak lecisz i nagle sie zatrzymujesz i spadasz troche niedopracowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować