Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Wooow,właśnie obejrzałem film The Hurt Locker o saperach w Iraku i zainspirowałem sie zeby pociupac o tej porze w BF. Super sie grało bez wiekszych problemów,widać ze chłopaki z EA coś tam majstruja :))
Nasuwają mi sie dwie kwestie odnoscie BC2 o których nikt tutaj nic nie mowi :) Mianowicie dzwięk który jest boski, te odgłosy broni normalnie jak w tym w/w filmie. Jak dla mnie audio 10/10. A druga sprawa to squad rush, zagrałem chwile z ciekawosci i tak mi sie spodobało ze ja pierdziele,prawie jak pcw. fajny teamplay i ogólnie mniej chaosu. Co prawda miałem super team. Ale i tak polecam.

BTW. A film obejrzyjscie koniecznie bo jest boski, jeden z najlepszych wojennych :))

Ps.lece spac bo jutro do roboty nie wstane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że BC2 jest nareszcie grą z sensownymi zabezpieczeniami przeciw pirackimi, które nie sprawiają zbyt wielu problemów uczciwym użytkownikom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja po zainstalowaniu moge grac w multi normalnie ale już potem się wylloguje i wejsc do gry od nowa nie moge ... Co jest? Gre mam oczywiscie oryginalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czemu mnie wywala po kilku minutach w multi do pulpitu? I zawiesza mi PC?
Może mi ktoś pomóc? Bo mnie to zaczyna wk***iać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem: zaprosiłem kolegę do "przyjaciół" w tej grze. On przyjął zaproszenie, ale ja go nie widzę w przyjaciołach. Co mam zrobić? Chciałem z nim pograć. A i jeszcze jedno: gdzie jest ten kod do odblokowania tej dodatkowej broni? Nie dostałem go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 09:39, Hell_Knight napisał:

Pewnie zostane zjechany zo offtop. Zrobiłem wszystko, łącznie z aktualizacja PB ale dalej
"nie można połączyc się z EA online"

Wyłącz antivirusa i zaporę Windowsa. Mi pomogło.
EA tak naprawdę nadal nie naprawiła do końca błędu z serwerami, więc może będziesz musiał poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 09:48, jacob27 napisał:

Mam taki problem: zaprosiłem kolegę do "przyjaciół" w tej grze. On przyjął zaproszenie,
ale ja go nie widzę w przyjaciołach. Co mam zrobić? Chciałem z nim pograć. A i jeszcze
jedno: gdzie jest ten kod do odblokowania tej dodatkowej broni? Nie dostałem go.


Jak nie kupiłeś edycji limitowanej to go nie masz.. proste powinieneś mieć karteczkę z napisem "UNLOCKS"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowa broń - AK74u był w preorderze a nie w limitowanej, kod masz w zakładce moje zamówienia obok zamówienia link pobierz kod, wpisujesz go w grze pod gra wieloosobowa - wpisz kod - tylko go przepisz na papier bo się nie da wklejać a po alt - tabie kasuje kod :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 10:41, Gremo napisał:

Dodatkowa broń - AK74u był w preorderze a nie w limitowanej, kod masz w zakładce moje
zamówienia obok zamówienia link pobierz kod, wpisujesz go w grze pod gra wieloosobowa
- wpisz kod - tylko go przepisz na papier bo się nie da wklejać a po alt - tabie kasuje
kod :O

Wszystko gites z tym że w zakładce moje zamówienia nie mam żadnego kodu. Mam do Empire Total War i innych do Bad company 2 nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie zauważyliście w BC2 nawiązania do MW2? :)

Ja wychwyciłem 3 (nie ma tam raczej spoilerów):

1. Coś w stylu "nie będziemy chodzić z jakimiś pedalskimi kardiomonitorami przyczepionymi do broni"

2. Kiedy jechali na quadach "skutery śnieżne są dla mięczaków"

3. "koniec tych chujowych skradanek"

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 11:42, Kirabaxior napisał:

Wszystkie były wymienione w CDA, tak więc Ameryki nie odkryłeś.


CDA -> najpewniejsze źródło informacji <lol> to nie jest wiarygodne źródło, dlatego nie kupuję, a poza tym nie wszyscy kupują CDA i mogą nie wiedzieć ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem wielkim fanem BF;a posiadam wszystkie części i nadal gram online w 2142 oraz 2jkę. Problem z tymi iż MW2 chodzi mi tak na 25-40 fpsach na low low i zapewne Bad Company nie ruszy, oto mój gaming rig:

Processor:
Intel(R) Pentium(R) D CPU 2.80GHz (2 CPUs)
Memory:
2048MB RAM
Hard Drive:
250 GB Total
Video Card:
NVIDIA GeForce 7600 GT
Monitor:
LG L1982U(Digital) 19''
i do tego słaba płyta główna.

Tak więc polecacie jakiś dobry set up na bf bc2 ? Myślałem o jakimś radeonku z seri HD 5xxx, tak na płytę główną dałbym z 300zł, procka Core2Duo jakiegoś sensownego i owego radeonka, aczkolwiek nie jestem fanem ATI, zasze jechałem na GF, myślałem o GF 9800 1 giga i GTS 250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować