Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2010 o 09:38, barth89 napisał:

> powiem
> tyle, że cały czas grało mi się super, jedynie mam przyzwyczajenia z MW2 przeszkadzajace

> zdeczka, ale to kwestia paru dni się oduczyć.

A o jakich przyzwyczajeniach mówisz? :)


bieganie na sprincie i wybijanie nożem, tutaj jest duuużo trudniej ;D

strzela się inaczej, inne bronie itp. ale juz sie rozegralem i nizej niz top3 nie spadam xD

nick taki jak tutaj szukajcie dodawajcie to pogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak kogos denerwuje minimalizowanie...

Folder dokumenty/BFBC2Beta ->> settings.ini i ustawiasz tak:

Fullscreen=false

Zmiana dx''a
"To change DX version, you need to open the config file in documents directory BFBC2Beta/settings.ini and change the DxVerion to 9."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ciagle problemy z zalogowaniem :/ co ja zrobiłem nie tak ?? stworzyłem ea account pozniej poprosiło mnie o podanie klucz to podałem i od wtedy nie moge sie zalogowac ;/ Na mail nie dostałem linka potwierdzającego rejestracje, powinienem go dostac??
I jeszcze jedno moze mi nie działac przez to ze mam ta bete z torenta?? teraz sciagam z innego zrodla moze to cos pomoze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie "przycinek" na wersji PC - podaje informacje z wątku seryjnego na GOL-u, tam też już łupią w betę i wrażenia odnośnie płynności mają podobne jak tutaj. O co się więc rozchodzi ? Dla tej gry warto mieć "quada", BC 2 dośc intensywnie z niego korzysta, co sprawdzał jeden z tamtejszych użytkowników - cztery rdzenie są obciążone praktycznie non-stop. Pozwolę sobie zacytować opinię jednego z tamtejszych userów: "Q6600, GT8800 Palit - chyba zmienię, grzeje się masakrycznie i chodzi jak suszara .... no i do tego 2GB Ramu .. 40 FPSów średnio"

Dobra karta (typu GTX 260/275) i w cholerę ramu nic tu nie da jeśli macie procesor dwurdzeniowy. Wychodzi na to, że "dual core" jest absolutnym minimum. Oczywiście to jest beta, pewnie co nieco jeszcze poprawią i zooptymalizują , ale na cuda bym nie liczył - głównie wyłapią błędy, poprawią balans, wyeliminują lagi, itp. Także jeśli ktoś myśli o wymianie grafiki, czy dołóżeniu ramu tylko do tej gry - to nie warto, 2 GB starczy w zupełności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 09:27, IRASS71 napisał:

> Na kompie:
> AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4800+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~2.5GHz
> NVIDIA GeForce GTX 275
> 2048MB RAM
>
> Gram na rozdziałce 1024x1280 oraz na low i mocno czuję jak gra mi się tnie :F Jest
to
> możliwe?
Mozliwe jest to beta ja mam nieco gorszy sprzet i tnie mi sie tak ze nie moge grac ani
nikogo zabic a wszystko na low czekam az sie cos poprawi narazie jestem załamany,wszystkie
gry nowe smigaja w ta nie moge ugrac


Spróbuj z + 1 GB RAM , zobacz statystyki mojego komputera w podpisie i zobacz co da sie wymienić , mi chodzi na High + Anty x4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 07:28, Bartex69 napisał:

...

?

Dnia 29.01.2010 o 07:28, Bartex69 napisał:


Gamesnet link-warto?

No ja tam ściągałem.

PS. Póki co dajcie sobie siana z betą. Możecie ściągnąć klienta, ale na 90 procent nie uda wam się zagrać. Po uruchomieniu przeglądarki serwów gra crashuje, a jak klikasz Play Now, to ładuje się, ładuje i w końcu cię rozłącza. Gra ma niesamowite problemy z serwerami, dobrze że Dice pracuje nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 11:15, Lordpilot napisał:

Odnośnie "przycinek" na wersji PC - podaje informacje z wątku seryjnego na GOL-u, tam
też już łupią w betę i wrażenia odnośnie płynności mają podobne jak tutaj. O co się więc
rozchodzi ? Dla tej gry warto mieć "quada", BC 2 dośc intensywnie z niego korzysta,
co sprawdzał jeden z tamtejszych użytkowników - cztery rdzenie są obciążone praktycznie
non-stop. Pozwolę sobie zacytować opinię jednego z tamtejszych userów: "Q6600, GT8800
Palit - chyba zmienię, grzeje się masakrycznie i chodzi jak suszara .... no i do tego
2GB Ramu .. 40 FPSów średnio"


Dobra karta (typu GTX 260/275) i w cholerę ramu nic tu nie da jeśli macie procesor dwurdzeniowy.
Wychodzi na to, że "dual core" jest absolutnym minimum. Oczywiście to jest beta,
pewnie co nieco jeszcze poprawią i zooptymalizują , ale na cuda bym nie liczył - głównie
wyłapią błędy, poprawią balans, wyeliminują lagi, itp. Także jeśli ktoś myśli o wymianie
grafiki, czy dołóżeniu ramu tylko do tej gry - to nie warto, 2 GB starczy w zupełności.


Nie rozśmieszaj mnie ;((( ... hahahaha na moim komputerze chodzi na Wysokich i zero scinek a zobacz w podpisie co w nim mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogę powiedzieć tyle , że na nic sie nie da wejść bo albo terrible lags albo jakiś problem -.- żenada a nie granie grałem chyba z 10 mapek spoko żadnych lagów i pod koniec no kilka minut mnie wywaliło - dobrze mi szło - connection problems

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań dotyczących bety:
1. Czy klucz jest jednorazowy?
2. Czy konto ea można założyć na kraj: Polska i czy powinienem dostać email aktywacyjny?
3. Pobrałem bete ze strony http://www.fileplay.net/file/7568/battlefield-bad-company-2-pc-closed-beta-rc1 czy ten plik czymś się różni od tego co jest podane w przyklejonym poście?

Może to trochę głupie pytania ale nigdy jeszcze nie miałem styczności z wersjami gier beta.
Dziękuje za wszelką pomoc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2010 o 11:18, Damian2Bialas napisał:


Spróbuj z + 1 GB RAM , zobacz statystyki mojego komputera w podpisie i zobacz co da sie
wymienić , mi chodzi na High + Anty x4 :D


Ile dałes za kompa i kiedy robiłeś go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 11:25, error721 napisał:

Mam kilka pytań dotyczących bety:
1. Czy klucz jest jednorazowy?
2. Czy konto ea można założyć na kraj: Polska i czy powinienem dostać email aktywacyjny?

3. Pobrałem bete ze strony http://www.fileplay.net/file/7568/battlefield-bad-company-2-pc-closed-beta-rc1
czy ten plik czymś się różni od tego co jest podane w przyklejonym poście?

Może to trochę głupie pytania ale nigdy jeszcze nie miałem styczności z wersjami gier
beta.
Dziękuje za wszelką pomoc. ;)


klucz jednorazowy
konto zakladaj gdzie tylko chcesz, nie ma to róznicy bo mozesz pozniej zmienic
wszystkie wersje sa takie same ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem już 2 mecze i... trochę szkoda że mam nieco klatkujący obraz (na oko 20-30fps) w 1000x700 przy lov detalach, ale zapewne to wina mojego złomowatego procka core2duo 1.86ghz... No nic, pograć od biedy można, jednak trzeba chyba wywalić parę stówek na i5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie udało mi sie zalogowac :))) pograłem chwile bo trzeba jechac na egzamin a pozniej do roboty :) gra sie super od razu czuc ze to inna gra niz mw2. I o dziwo chodzi mi super :)) na 1440x960 i medium wszytsko płynnie, mam kompa pentium dula core wykrecony do 3,5 ghz 2 gb ram i 8800 gts. Zapowiada sie wysmienita gierka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować