Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2010 o 01:01, DuduTutu napisał:

Mam pytanko czy jak się rejestrowaliscie na są.com to dostaliscie linka do weryfikacji
?



Konto na ea.com musi mieć weryfikacje konta.
Klucz otrzymałem z Sklepu tutejszego - gram.pl.


Miejmy nadzieje że Łatka poprawi serwery, lagi oraz logowanie ponieważ to Katorga co tutaj się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu muszę to powiedzieć. Uważam, że BC2 nie pobije jednak MW2. Za bardzo przereklamowana, szczerze grając w tą BETĘ nie poczułem żadnej chęci aby kupić pełną wersję tej gry. Ten gameplay w ogóle mi nie leży, niby jest ten chaos, pociski latają tu i tam, czołgi, śmigłowce, ale akcja jest z lekka nudna i wolna. O grafice nie będę się tutaj wypowiadał, bo sam śmigam na low, ale reszta... wcześniej jakoś byłem napalony na tą grę, ale po kilku meczach nieco zmieniłem zdanie. Może to dlatego, że to jeszcze BETA, sam nie wiem. Wiem, że na chwilę obecną wolę jednak MW2 :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 02:30, Damianuss1 napisał:

Po prostu muszę to powiedzieć. Uważam, że BC2 nie pobije jednak MW2. Za bardzo przereklamowana,
szczerze grając w tą BETĘ nie poczułem żadnej chęci aby kupić pełną wersję tej gry. Ten
gameplay w ogóle mi nie leży, niby jest ten chaos, pociski latają tu i tam, czołgi, śmigłowce,
ale akcja jest z lekka nudna i wolna. O grafice nie będę się tutaj wypowiadał, bo sam
śmigam na low, ale reszta... wcześniej jakoś byłem napalony na tą grę, ale po kilku meczach
nieco zmieniłem zdanie. Może to dlatego, że to jeszcze BETA, sam nie wiem. Wiem, że na
chwilę obecną wolę jednak MW2 :|.


oj sie zgodzić nie mogę z tą opinią.. ja grałem od 24 do teraz, czyli do 5:48 i powiem tyle, że cały czas grało mi się super, jedynie mam przyzwyczajenia z MW2 przeszkadzajace zdeczka, ale to kwestia paru dni się oduczyć.
Akcja jest szybka jeśli biegasz ze swoim oddziałem, na prawdę samemu w tej grze nic nie zrobisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka wrażeń z dema, które wczoraj wylądowało na xbox-live:

- jest jedna sporej wielkości mapa, podzielona na kilka sektorów (port Valdez, chyba ta sama jest w blaszakowej becie ?)

- w demie jest tylko tryb rush (z grubsza odpowiednik "gold rush" z pierwszej częsci). Bronimy/mamy zniszczyć skrzynie

- trochę inaczej obłożono klawisze na padzie - kosmetyka, ale trzeba się przyzwyczaić. Niechcący skasowałem członka mojego teamu, a chciałem tylko rzucić apteczkę (ktora jest teraz przypisana pod inny przycisk)

- medykiem gra mi się super (mniej więcej jest to odpowiednik klasy "support" z części pierwszej) - ma ciężką giwerę, a na krzyżaku ładnie przypisana jest apteczka i defiblyrator. Ten drugi rządzi absolutnie - reanimacja kolegi, który właśnie dostał kulkę sprawia mnóstwo satysfakcji :)

- jest autoregeneracja (w jedynce nie było), ale dobrze zbalansowana - "życie" odnawia się bardzo wolno, nie ma mowy o przykampowaniu gdzieś i poczekaniu aż dojdzie do "full"

- optymalizacja jest świetna

- przez pierwszą godzinę po ściągnięciu dema nie mogłem się zalogować - tyle luda się rzuciło na demo :) Później było już ok - lagów brak, gra się bardzo komfortowo

- grafika jest praktycznie bez zmian - ot kosmetyczne poprawki (za to ładniej wygladają wszystkie wybuchy i dymy). Co w ogóle nie przeszkadza - bo już jedynka miała genialną oprawę, która nie zestarzała się ani trochę :) Jak zapowiedziało Dice - prawdziwe fajerwerki zobaczą tylko blaszakowcy wyposażeni w karty z DX 11. Szczęściarze :) Mam nadzieje że podzielą się screenami ;-)

- komunikaty są jeszcze lepsze niż w jedynce - żołnierze co chwilę się drą, normalnie klimat wojennej apokalipsy. Tak jak w pierwszej części - Amerykanie krzyczą po angielsku, Rosjanie po rosyjsku, Arabów w demie brak (nie wiem czy będą we fullu ?). Ogólnie dźwięk jest na pełną dychę

- fajnie zapieprza się quadem, oj spodobał mi się ten pojazd ;-)

- trochę zmieniono wygląd z czołgu, hmm... IMO - ten z pierwszej części był lepszy (nieznacznie)

- za to ikonki nad żołnierzami są teraz bardziej czytelne - duży plus (od razu widać kto jest ranny i potrzebuje szybkiej pomocy)

- znowu jest od cholery odznak, "pinów", itp.

- za to kompletnie nie podoba mi się ich rozmieszczenie, podsumowanie meczu, itp. - w pierwszej części było to zrobione lepiej, było bardziej przejrzyste i czytelne (uwielbiałem oglądać swoje "badges"). Tu jest lekki chaos, jeśli to pozostanie bez zmian, to minus no i trzeba będzie przywyknąć

- miodność się nie zmieniła - to jest gra wybitnie drużynowa, trzeba współdziałać z zespołem

Ogółem - ja jestem na tak, demo jeszcze na pewno będę katował. Co do fulla - czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 00:13, wilqu94 napisał:

> Mam problem - jak wybiorę opcję "Install" to wyskakuje mi komunikat, żebym włożył
płyte
> DVD z grą. Jak to obejść? :/

ktoś wcześniej pisał , że trzeba otworzyć setup.exe anie autorun


problem w tym, ze nigdzie nie widze tego setup.exe
Moze ja cos zle robie? Po sciagnieciu 16 partow, wypakowalem je. Plik, ktory z nich powstal, rowniez wypakowalem, klikam na niego i pojawia mi sie okno "Install, quit" a potem wyskakuje mi komunikat o prosbe wlozenia plyty dvd do napedu ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kompie:
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4800+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~2.5GHz
NVIDIA GeForce GTX 275
2048MB RAM

Gram na rozdziałce 1024x1280 oraz na low i mocno czuję jak gra mi się tnie :F Jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 09:14, Adeq napisał:

Na kompie:
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4800+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~2.5GHz
NVIDIA GeForce GTX 275
2048MB RAM

Gram na rozdziałce 1024x1280 oraz na low i mocno czuję jak gra mi się tnie :F Jest to
możliwe?

Mozliwe jest to beta ja mam nieco gorszy sprzet i tnie mi sie tak ze nie moge grac ani nikogo zabic a wszystko na low czekam az sie cos poprawi narazie jestem załamany,wszystkie gry nowe smigaja w ta nie moge ugrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 05:52, Onybic napisał:

powiem
tyle, że cały czas grało mi się super, jedynie mam przyzwyczajenia z MW2 przeszkadzajace
zdeczka, ale to kwestia paru dni się oduczyć.


A o jakich przyzwyczajeniach mówisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 09:14, Adeq napisał:

Na kompie:
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4800+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~2.5GHz
NVIDIA GeForce GTX 275
2048MB RAM

Gram na rozdziałce 1024x1280 oraz na low i mocno czuję jak gra mi się tnie :F Jest to
możliwe?



ja mam 2 giga ramu procek AMD 3200 +, i gForca 8600GT 512 ,, i tnie mi się jak Diabli czasami kogoś trafie, ale to jak sie nie rusza dłużnej niz 10 sec ;) puki co zainwestuje w jeszcze giga ramu ,żeby mieć 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować