Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2010 o 13:14, Marcin08 napisał:

a czym rózni się edycja zwykła od limitowanej?


Tym że w limitowanej dostajesz kilka odblokowanych ulepszeń od razu a w normalnej musisz na nie zapracować.
W zwykłej wersji jest wszystko to co w limitowanej.
Dzisiaj polska premiera, w związku z tym poprawiła się może stabilność serwerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 13:14, Marcin08 napisał:

a czym rózni się edycja zwykła od limitowanej?


Odblokowuje na starcie bodajże siedem perków, resztę będziesz musiał zdobyć sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie trochę pograłem w MP i tylko na niektóre serwery nie mogę wejść, bo pojawia się ten komunikat, co ostatnio. Czyli jest poprawa, co mnie bardzo cieszy ;) Ogólnie bardzo przyjemnie się gra. Mapy (nie grałem jeszcze na wszystkich) są bardzo dobre. Nie żałuję zakupu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 14:37, Redjevel napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jak zaktualizować punkbuster żeby pokazywały się servery?...


Dobra znalazłem :d dzięki za pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 14:54, DuduTutu napisał:

A mi moze ktos powie co zrobic zeby mi sie pingi w wyszukiwarce pokazywały :)


Uruchom grę jako administrator. Może jest na to jeszcze jakiś inny sposób ale to powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam taką akcję z działkiem maszynowym, że jak chce z niego strzelać, to pojawia się taka szybka, przez którą nic nie widać? Jak grałem w BETE to nie miałem czegoś takiego...

20100305153025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 15:31, 8bit napisał:

Czy tylko ja mam taką akcję z działkiem maszynowym, że jak chce z niego strzelać, to
pojawia się taka szybka, przez którą nic nie widać? Jak grałem w BETE to nie miałem czegoś
takiego...

Zaktualizuj stery do grafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi, którzy już mają BC2. Można włączyć oryginalne głosy postaci, czy jest się skazanym na polski dubbing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 16:01, Feallan napisał:

Mam pytanie do ludzi, którzy już mają BC2. Można włączyć oryginalne głosy postaci, czy
jest się skazanym na polski dubbing?


Czytaj posty wyżej, było już o tym mówione. Tak w opcjach masz wybór polski dubbing lub oryginalne głosy postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 16:01, Feallan napisał:

Mam pytanie do ludzi, którzy już mają BC2. Można włączyć oryginalne głosy postaci, czy
jest się skazanym na polski dubbing?

Było już wiele razy tłumaczone. ;P Można w każdej chwili zmienić głosy postaci na oryginalne.

@8bit
Mam to samo, pomimo najnowszych sterowników. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzisiaj pograłem trochę w singla, bo tak tylko multi sprawdzałem kilka dni wcześniej, no i mogę w końcu dołożyć swoje dziesięć groszy. Jedyne do czego mogę się przyczepić to dubbing. Wszystko ładnie, pięknie, jakby nie to, że nagrałem się sporo w jedynkę. Widzisz znane już postacie i słyszysz całkowicie inne głosy, denerwuje mnie to. Może jakbym nie grał w jedynkę to problemu by nie było. To co mi się od razu spodobało to zdecydowanie bardziej zamknięty świat, co sprawia, że gra jest bardziej dynamiczna i ciekawa. Singiel w jedynce po prostu mnie nudził. No, a multi już komentowałem przy demku, cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 17:11, 8bit napisał:

> Zaktualizuj stery do grafy.
Mam najnowsze.


Ja również mam najnowsze, komp na luzie spełnia wymagania gry, ale też mam to samo. Teraz, jak przeczytałem, to rzeczywiście - w becie takiego czegoś nie było. Ale w sumie nie zwracałem na to uwagi w pełnej wersji aż do teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czemu mnie wywala po kilku minutach w multi do pulpitu?
Może mi ktoś pomóc? Bo mnie to zaczyna wk***iać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować