Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Ahhh... dzisiaj odblokowałem moją ukochaną broń M1 Garand (wsumie niewiem czemu mi się tak podoba),tera non stop z nią biegam i jak zauważyłem tylko ja jedyny z Garandem biegam (pewnie dlatego, że broń jest średniawa ale ja i tak dalej czuję się "wyjątkowy" :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 18:47, Ring5 napisał:

> Takie pytanie czy macie podobnie jak ja? wczoraj zrobiłem 5 złotą gwiazdę na T-90
i się
> mocno zdziwiłem jak w statach pojawiło mi się 5 gwiazdek na wszystkich pojazdach???
a
> np nie przypominam sobie żebym jeździł Bachczą

Dziś wreszcie sprawdziłem - mam to samo. Zdobyłem złotą gwiazdkę UAVem i nagle pojawiły
mi się złote gwiazdki dla wszystkich wiatraków, mimo że do takiego Mi-24 nawet nie wsiadłem.
To samo zresztą jest w przypadku wozów opancerzonych.

Tam gwiazdki podzielone są na klasy. Zabijasz 100 ludzi z pojazdów opancerzonych lub 50 z pojazdów latających. To nie jest tak jak w broniach podstawowych. Dlatego najlepiej zrobić medal "zdobądź 2 platyny" z pojazdów.
NP.
Port Valdez. Baza z Apachem. Zabrałem ją z friendsem. Byłem w działku. Do zestrzelenia w ostatniej bazie - 47 kili i 3 nemesis kill. Ogólnie mam 7 gwiazdkę z czołgów i helikopterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 20:04, Zatha napisał:

Ahhh... dzisiaj odblokowałem moją ukochaną broń M1 Garand (wsumie niewiem czemu mi się
tak podoba),tera non stop z nią biegam i jak zauważyłem tylko ja jedyny z Garandem biegam
(pewnie dlatego, że broń jest średniawa ale ja i tak dalej czuję się "wyjątkowy" :P)

Broń nie nalicza killi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 19:24, Numenpl napisał:

> mi się za to teraz świetnie biega z M2 CARL GUSTAV PPANC, ta bron jest jeszcze bardziej

> wredna od granatnika :P
Broń idealna dla tych nie umieją celować i uważają się za dobrych graczy, a w rzeczywistości
są do niczego(bo niczym innym nie potrafią grać)!!

taaa... :P dla Ciebie pewnie każda dobra bron jest dla idiotow bo tacy pro jak ty zapewne latają z najgorsza żeby sobie utrudniać grę :)

a tak na serio to bron nie jest jakaś wymagająca ale wkoncu ma się tylko jeden strzał, nie trafisz nie żyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem Battlefieldów(gram we wszystkie po sieci nadal), ale ostatni upgrade kompa miałem apropos premiery BF2, tak więc w BF:BC2 grać nie mogę, ale na dniach będę miał nowy sprzęt i takie moje pytanko czy BC2 już obsługuje DX11 i może ma ktoś radeona HD 5870 i jak się gra sprawuje na ów karcie. Także mam pytanie do sterowania helikopterami czy jest wsparcie dla joyów z przepustnicami, bo w BF2 i 2142 przepustnica działała tylko tak, że albo na max była moc silnika, albo minimum, nie ważne czy przepustnica była ustawiona na 69% czy 83% i czy sterowanie heli podchodzi bardziej pod wmiarę realistyczny symulator(np. MFS) czy jest strict arcadowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, DX11 jest obsługiwany przez grę. Co do joya - tu niestety jest gorzej. Mi gra nie wykrywa przepustnicy, dodatkowo skręt ogonem jest przeciwny do wykonywanego. Można odwrócić sterowanie, ale wtedy znowu nachylenie będzie odbywało się odwrotnie. Może można to gdzieś zmienić, ale ja dość szybko się zniechęciłem i wróciłem do pada, który również świetnie nadaje się do latania helikopterami. Ośmieliłbym się wręcz powiedzieć, że najbardziej, bo joyem sterowało mi się dość sztywno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 21:22, LESZ3u napisał:

Tak, DX11 jest obsługiwany przez grę. Co do joya - tu niestety jest gorzej. Mi gra nie
wykrywa przepustnicy, dodatkowo skręt ogonem jest przeciwny do wykonywanego. Można
odwrócić sterowanie, ale wtedy znowu nachylenie będzie odbywało się odwrotnie. Może można
to gdzieś zmienić, ale ja dość szybko się zniechęciłem i wróciłem do pada, który również
świetnie nadaje się do latania helikopterami. Ośmieliłbym się wręcz powiedzieć, że najbardziej,
bo joyem sterowało mi się dość sztywno.

U, to kurcze dziwnie, bo w BF2 i 2142 joyem się przyjemnie latało co prawda samolotami łatwiej, ale jakoś uszło, padem to też nie tak źle, tak więc obadam, dzięki za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest bez sensu. Jeśli pojazdy są podzielone na konkretny sprzęt to gwiazdki zdobywasz za wszystkie naraz??? Myślę że to bug a nie zamierzenie. Szczególnie że pojazdem szybciej nabijesz 100 killsów niż bronią podstawową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 23:01, Zand79 napisał:

Ale to jest bez sensu. Jeśli pojazdy są podzielone na konkretny sprzęt to gwiazdki zdobywasz
za wszystkie naraz??? Myślę że to bug a nie zamierzenie. Szczególnie że pojazdem szybciej
nabijesz 100 killsów niż bronią podstawową

omg to jest zamierzone mózgu i podzielone. Sprzęt latający - blackhawk, uav, MI, czy inne HINDy -zdobywając kille z tych pojazdów zdobywasz je do kategorii latających pojazdów, nie ma wyróżnień specjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 23:01, Zand79 napisał:

Ale to jest bez sensu. Jeśli pojazdy są podzielone na konkretny sprzęt to gwiazdki zdobywasz
za wszystkie naraz??? Myślę że to bug a nie zamierzenie. Szczególnie że pojazdem szybciej
nabijesz 100 killsów niż bronią podstawową

Jak na mnie jest to za duży "bug". Po prostu tak miało być. Pomyśl co było by z Hindem który jest tylko na 1 mapie w ostatniej bazie. I tylko jeden człowiek tak naprawdę nabija. Mi ten sposób - gwiazdki na klasy pojazdów - pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 21:14, lord0 napisał:

taaa... :P dla Ciebie pewnie każda dobra bron jest dla idiotow bo tacy pro jak ty zapewne
latają z najgorsza żeby sobie utrudniać grę :)

a tak na serio to bron nie jest jakaś wymagająca ale wkoncu ma się tylko jeden strzał,
nie trafisz nie żyjesz

Tak dla informacji wielu ludzi na oficjalnym podziela moje zdanie i dlatego prawdopodobnie w patchu zmienią ustawienia i statystki między innymi np. Gustav to raz.
A po drugie z doświadczenia na serwerach hardcore "bez HUD i FF on" to już ja mam opinię o tej broni i o ludziach którzy non stop jej używają. Najczęściej ci ludzie nie myślą ,a zwłaszcza na tych serwerach co ja najbardziej lubię grać. Mogę parę przykładów z meczy :
1)Isla Inocentes - miałem raz w drużynie na obronie 3 kolesi z tym gównem wystrzelali cały zapas amunicji na 2 typków za skałą i jak skończyła się im amunicja to nam 2 heli wlatują i robią sieczkę na respie.
2)Isla Inocentes ponownie - też obrona rozbrajam ładunek to jakiś idiota z oddziału z gustava i granatów do mnie nawala efekt wiadomy.
3)Laguna Presa - tym razem atak mój oddział zakradł się i jakimś cudem nikt nas nie zauważył. I wtedy podbiegł jeden z naszych strzelił w chatę gdzie i rozwalił nasze krycie = byliśmy przez tego idiotę udupieni na amen.
4)Port Valdez - sytuacja zaiste taka że nie dziwię się że kolesia admin kicknął. lepiej przemilczę o co chodziło bo szkoda mi nerwów na przypominanie tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy gram mam ping 180-250, a czasami nawet 600 czy 999. Mam internet 1mb/s. Czy u Was też taki jest?
Moglibyście podać nazwę jakiegoś dobrego (wg. Was) serwera (może być polski jak i hardcore).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 23:29, error721 napisał:

Kiedy gram mam ping 180-250, a czasami nawet 600 czy 999. Mam internet 1mb/s. Czy u Was
też taki jest?
Moglibyście podać nazwę jakiegoś dobrego (wg. Was) serwera (może być polski jak i hardcore).

ja mam teoretycznie 7mb/s i mam podobnie
mała rada nie kieruj się tym co przeglądarka pokazuje w pingach bo grałem na serwera z wysokim pingiem i jakoś mniej lagowało niż na serwerach z niskim, czasami na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 23:13, Pernia napisał:

omg to jest zamierzone mózgu i podzielone. Sprzęt latający - blackhawk, uav, MI, czy
inne HINDy -zdobywając kille z tych pojazdów zdobywasz je do kategorii latających pojazdów,
nie ma wyróżnień specjalnych.


A ty jak zwykle musisz wszystkich obrażać o wszechwiedzący??? To po co w takim razie dzielić sprzęt? uświadom mnie o guru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy... Niby nie ma głupich pytań, tylko łupie odpowiedzi, no ale jednak okazuje się, że to nie jest prawda. Napisz do twórców gry e-maila może Ci odpowiedzą. Jak już będziesz go pisał to się spytaj, czemu Battlefield Bad Company nazywa się Battlefield Bad Company i jest akurat o ''bad company'' a nie o czymś innym no i czemu postacie wyglądają tak jak wyglądają, a nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ze dostałeś z niej na HC to równie dobrze przy ich inteligencji dostałbyś z granatu albo m60, a to ze nie trafiają w gości i marnują amunicje ? to znaczy tylko tyle ze nie umieją ta wyrzutnia strzelać :P mi się tylko raz zdarzyło ze mi amunicji w niej zabrakło a strzelając w jakiś 75% przypadkach trafiam, z dodatków biorę dodatkową amunicje do wyrzutni oraz ekstra wybuchowe i nawet nie muszę trafiać w gościa, a 8 pocisków to sporo, zawsze jeszcze jest karabinek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

I takich graczy jak ty się nienawidzi bo :
-m60 jak osłabią to będzie BEK
-tuba, gustaw rakiety itd... jeden hit łatwiej niż z tuby bo tuba nie leci tak daleko i trzeba bardziej celować

typowo najłatwiej więc się nie nauczysz za dobrze grać machając gustawem...

Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować