Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2010 o 20:51, donard napisał:

A to ciekawe bo ja mam amd dual core 2.20 , 2 giga ram i gforce 9600gt i ja muszę grać
na 1280x1024 na low.


Żeby nie było, że z sufitu wzięte: screen ustawień z BC2 i z danymi o kompie. Mamy prawie identyczne systemy (no, ja mam słabszy procek), ale w żadnym momencie nie narzekałem na płynność gry. Nie mam pojęcia, skąd taka rozbieżność.

20100415224411

20100415224629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2010 o 20:51, donard napisał:

A to ciekawe bo ja mam amd dual core 2.20 , 2 giga ram i gforce 9600gt i ja muszę grać
na 1280x1024 na low.


Ja mam podobny sprzęt, tyle, że mam Intela i gra mi śmiga na wysokich przy rozdziałce 1280x1024.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 22:50, ostrysharp napisał:


> A to ciekawe bo ja mam amd dual core 2.20 , 2 giga ram i gforce 9600gt i ja muszę
grać
> na 1280x1024 na low.

Ja mam podobny sprzęt, tyle, że mam Intela i gra mi śmiga na wysokich przy rozdziałce
1280x1024.

Czyżby AMD dało ewidentnie dupy?
@Ring5 Nie mam podstaw aby ci nie wierzyć. Napisałeś tyle w tym temacie i nigdy nie kłamałeś więc czemu miałbyś teraz zacząć? Tym bardziej że to zwykła błachostka, a nie super ważna dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 23:21, Damianuss1 napisał:

I jeszcze jedno pytanko. To normalne, że pingi są takie wysokie? Nie widziałem nikogo
jeszcze kto by miał mniej niż 100.


Ping około 100 - 150 to norma, aczkolwiek zdarza się około 300 i da rade grać, raz to nawet z pingiem 400 grało mi się lepiej niż nie raz na tych z niskim.
A spowodowane jest to to prostą rzeczą ciągłym aktualizowaniem statystyk na serwerze głównym EA, taki transfer danych w jedną i druga stronę nieco obciąża łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 22:52, donard napisał:

@Ring5 Nie mam podstaw aby ci nie wierzyć. Napisałeś tyle w tym temacie i nigdy nie kłamałeś
więc czemu miałbyś teraz zacząć? Tym bardziej że to zwykła błachostka, a nie super ważna
dyskusja.


A nie słyszałeś nigdy, że kontrola jest najwyższą formą zaufania? ;)

W nawiązaniu do tego, co napisał Ostrysharp powyżej (Ja mam podobny sprzęt, tyle, że mam Intela i gra mi śmiga na wysokich przy rozdziałce 1280x1024.), być może rzeczywiście problemem jest tu procek AMD? Skoro na Intelach działa bez problemów, to może jest to kwestia współpracy z układami AMD? Mało prawdopodobne, ale dziwniejsze sytuacje już na tym padole łez widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2010 o 08:49, Ring5 napisał:

W nawiązaniu do tego, co napisał Ostrysharp powyżej (Ja mam podobny sprzęt, tyle,
że mam Intela i gra mi śmiga na wysokich przy rozdziałce 1280x1024.
), być może rzeczywiście
problemem jest tu procek AMD? Skoro na Intelach działa bez problemów, to może jest to
kwestia współpracy z układami AMD? Mało prawdopodobne, ale dziwniejsze sytuacje już na
tym padole łez widziałem.


ja mam AMD-ka 6000+ i mi BF śmiga lepiej (jak dla mnie nawet super gram na max. ustawieniach) od kumpla który ma Quada Intela (ale nie pamiętam którego ale w benchmarku wypadał lepiej niż mój zestaw)
więc to chyba nie wina procka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic już nie rozumiem. Wczoraj wieczorem z ciekawości ustawiłem sobie na wysokie ustawienia grafiki z maksymalną rozdzielczością i gra chodzi normalnie z lekkimi przycinkami przy większej zadymie. Teraz obraz jest o wiele milszy dla oka :0. Nic już nie kapuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 12:28, Damianuss1 napisał:

Nic już nie rozumiem. Wczoraj wieczorem z ciekawości ustawiłem sobie na wysokie ustawienia
grafiki z maksymalną rozdzielczością i gra chodzi normalnie z lekkimi przycinkami przy
większej zadymie. Teraz obraz jest o wiele milszy dla oka :0. Nic już nie kapuję.


Są na tym świecie rzeczy, o których nie śniło się filozofom :D Nie należy ich analizować, lecz się nimi cieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 12:28, Damianuss1 napisał:

Nic już nie rozumiem. Wczoraj wieczorem z ciekawości ustawiłem sobie na wysokie ustawienia
grafiki z maksymalną rozdzielczością i gra chodzi normalnie z lekkimi przycinkami przy
większej zadymie. Teraz obraz jest o wiele milszy dla oka :0. Nic już nie kapuję.


Widzisz ta gra jest tak dobra że wymuszanie gorszych efektów bardziej ją obciąża ;)
ciesz się i graj Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 08:49, Ring5 napisał:

A nie słyszałeś nigdy, że kontrola jest najwyższą formą zaufania? ;)

Nie pier.ol magister :P Tak poza tym to może od AMD gra wymaga więcej niż od Intela. Zand ma lepszego proca i mu śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2010 o 15:02, donard napisał:

Nie pier.ol magister :P Tak poza tym to może od AMD gra wymaga więcej niż od Intela.
Zand ma lepszego proca i mu śmiga.


Widzę że ktoś w Wiedźmina pyka :P Wytłumaczy mi ktoś jak działają strzałki naprowadzające? Trafiłem czołg, ale jak wystrzeliłem rakietę to zamiast poleciec prosto w niego, wyleciała z gracją w niebo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może ktos ma kompa podobnego do mojego... Intel PDC 2.5@3,6 Ghz 2,5 ram GeForce 8800gts 512 Mb. Gra chodzi mi w sumie w 1440x900 w high,ale do pełnej płynnosci to daleko,a gdy zmniejsze ustwaienia to nie czuc wcale róznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 15:08, Hell_Knight napisał:

Widzę że ktoś w Wiedźmina pyka :P Wytłumaczy mi ktoś jak działają strzałki naprowadzające?
Trafiłem czołg, ale jak wystrzeliłem rakietę to zamiast poleciec prosto w niego, wyleciała
z gracją w niebo...

Walisz strzałke i pojawia się taki kwadrat gdy się przymierza z bazooki nie? Namierzasz tan kwadrat aż pojawi się odległość od celu i walisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2010 o 15:08, Hell_Knight napisał:

Widzę że ktoś w Wiedźmina pyka :P Wytłumaczy mi ktoś jak działają strzałki naprowadzające?
Trafiłem czołg, ale jak wystrzeliłem rakietę to zamiast poleciec prosto w niego, wyleciała
z gracją w niebo...


i miej na uwadze, że ta ostatnia (zdaje się) wyrzutnia nie współpracuje ze strzałkami naprowadzającymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2010 o 15:18, donard napisał:

> Trafiłem czołg, ale jak wystrzeliłem rakietę to zamiast poleciec prosto w niego,
wyleciała
> z gracją w niebo...
Walisz strzałke i pojawia się taki kwadrat gdy się przymierza z bazooki nie? Namierzasz
tan kwadrat aż pojawi się odległość od celu i walisz.


Ok, dzięki. Sam się dziwie że na to nie wpadłem, strzelałem bez celowania przez przyrządy.

Zand97----------> Ta ostatnia pozwala kierowac pociskiem w locie więc nie współpracuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ostatnia pozwala kierowac pociskiem w locie więc nie współpracuje

Dnia 16.04.2010 o 16:02, Hell_Knight napisał:

:D

wiem ale to tak tylko gwoli uzupełnienia informacji jak by ci coś nie pykało na ostatniej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, gra już leży na dysku. Pytanie tylko odnośnie punkbustera - czy autoupdate gry obejmuje też jego? Czy muszę go sam, okresowo aktualizować ręcznie i ściągać np wg linku podanego w przypiętym poście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować