Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2011 o 21:32, Vandaeriel napisał:

Czy dużo ludzi gra jeszcze w BF: BC2 i Vietnam przed premierą BF3? Bo zastanawiam się
czy nie kupić w promocji za 36 zł na gramie teraz.

W Vietnam prawie nikt nie gra. W tygodniu maksymalnie jest 20-25 pełnych serwerów. Ostatni bardzo żałuje że go kupiłem.
A co do samego bf to tak jak kolega wyżej, gra masa ludzi i na prawdę warto wydać te 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wręcz przeciwnie, nie żałuję kupna, dodatek Vietnam jest super, o wiele ciekawszy od podstawki, przynajmniej dla mnie, bad company 2 znudził mi się po 70 godzinach grania, a w Vietnam ciupie i ciupie xD To jest to :] Naprawdę godny polecenia. Ale to prawda, za wiele ludzi nie gra, dziennie jest 25-30 serwerów na których w ogóle ktoś gra, ale mnie to nie przeszkadza, chociaż nie zauważyłem polskiego serwera, to Polaków i tak często spotykam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 10:50, SpecShadow napisał:

Była promocja na Vietnama (za 18zł), niestety sprawdziłem dzisiaj rano i się skończyła
:/
powinno tyle właśnie kosztować.

Na allegro kupisz klucz za marne 24 zł. Ja tak zrobiłem 2 miesiące temu, i nie żałuje.
Patrz tylko czy to wersją uncut. W ocenzurowanej nie ma fajnych odzywek :P Na szczęście ja dorwałem normalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 10:54, Darkstar181 napisał:

Na allegro kupisz klucz za marne 24 zł. Ja tak zrobiłem 2 miesiące temu, i nie żałuje.
Patrz tylko czy to wersją uncut. W ocenzurowanej nie ma fajnych odzywek :P Na szczęście
ja dorwałem normalną.


Cyferka ci się przestawiła, nie 24 a 34.
Co przeglądam to jest w takiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2011 o 11:04, SpecShadow napisał:

Cyferka ci się przestawiła, nie 24 a 34.
Co przeglądam to jest w takiej cenie.

Nie przestawiła mi się, za tyle kupiłem, 24 złocisze :)
Ale to było 2 miesiące temu. Zajrzałem na allegro, i faktycznie jest teraz 36 zł.

Chyba po prostu przegapiłeś okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hę? Vietnam słaby? Ja swojego na allegro za 15 zetaczy zakupiłem i jestem zadowolony. Świetny sposób na odstresowanie się po snajperach masterach na podstawce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 13:01, Sipso2008 napisał:

Hę? Vietnam słaby? Ja swojego na allegro za 15 zetaczy zakupiłem i jestem zadowolony.
Świetny sposób na odstresowanie się po snajperach masterach na podstawce..

Teraz są snajperzy rusherzy, no ja bardzo przepraszam, ale pr0 Snyp4H w Vietnamie wali double kille jednym strzałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, ale jaja. Pisałem mail''a do supportu EA z prośbą o możliwość przypomnienia hasła do konta, bo po prostu go nie pamiętam, a na mail''a mi się ktoś kilka dni temu wrąbał. Napisałem, że hasła nie jestem w stanie odzyskać z powodu kradzieży poczty. Podałem im też numer seryjny żeby mogli sprawdzić czy to prawdziwe dane.

Dzisiaj rano wstaję, patrzę, jest odpowiedź. Dostałem możliwość zresetowania hasła. Tyle, że albo tak doczytali, albo nie wiem, ale ten link wysyła mi nowe hasło na SKRADZIONY e-mail... po prostu jestem mega turbo szczęśliwy.
Co ja mogę jeszcze zrobić ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno odkryłem prawdziwą potęgę - M14 + cel. x4. Na Heavy Metal zdejmowałem tym ludzi "z bazy do bazy". Absolutnie niesamowita broń.

Pytanie odnośnie aczika "Et tu, Brute?" - trzeba zaknifowac 5 roznych przyjaciol czy mozna 5 razy jednego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zabić ludzi z friend listy 5 razy ( łącznie )

M14 nie jest aż takie dobre... Ja wolę normalny celownik mechaniczny.
Spróbuj M1 Garand, to jest potęga bo zabić można nawet 2 strzałami.


<edit>
~~~~~~
@Dootix
Napisz jeszcze raz :p
Poproś nie o zmianę hasła tylko maila przypisanego do konta i ew. hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 21:42, Sigu napisał:

Napisz jeszcze raz :p
Poproś nie o zmianę hasła tylko maila przypisanego do konta i ew. hasła.


W sumie racja ; p Na pewno napiszę, dzięki ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2011 o 21:42, Sigu napisał:

M14 nie jest aż takie dobre... Ja wolę normalny celownik mechaniczny.
Spróbuj M1 Garand, to jest potęga bo zabić można nawet 2 strzałami.


Ja też wolałem, dopóki nie spróbowałem x4. Bardzo mi to podeszło

A co do Garanda do nie mam veterana co z tym idzie Garanda też nie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, gram na pirackich serwerach z full unlockiem bo nie mam oryginalnej gry... Oczywiście, że jestem veteranem, ponieważ gdy ludzie latali zafascynowanie low-res teksturami CS''a to ja grałem w kolejne Battlefieldy ^^

@Dootix
Uwierz mi, support EA to najlepszy spośród tych z których korzystałem, a korzystałem z wielu. Dodatkowo jak się trafi na ich czas pracy to wszystko załatwia się w kilka chwil na Live-Cheat.

@Hell_Knight
Mi x4 Noob Sight nie odpowiada, dziwnie się nim celuje. Grałem z kolimatorem, ale doszedłem do wniosku, że celownikiem żelaznym bardzo fajnie się celuje, dlatego przy każdej broni w miejscu slota na 1 gadżet mam lekkie wyposażenie. Ta odrobina prędkości naprawdę pomaga jeśli ktoś gra agresywnie lub na TDM gdzie statyczność to jest nieunikniona śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie mogli pomóc...Wszystkie dane personalne na koncie EA zostały pozmieniane, przez tą kradzież mail''a...
No i jestem zmuszony kupić nową grę, dobrze, że ta promocja teraz jest, przynajmniej 30 zł tylko kosztuje.
Jestem mimo wszystko trochę zawiedziony, no ale teraz nauczka na przyszłość, żeby hasła robić uber-trudne i je sobie zapisywać na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 09:54, MiSiU3112 napisał:

Ea coś robi chyba z bf bo większość graczy ma zresetowane levele i bronie.


Często takie coś występuje ja mam to samo. Levele i bronie ci się zresetują, ale już po jednej, paru grach, wszystko wraca do normy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 11:06, Hell_Knight napisał:

Czy jak wezmę ulepszone materiały wybuchowe i ulepszoną głowicę bojową to heli, np. Huey,
będzie zadawał większe obrażenia?


Nie skumulują się. Tylko Specjalizacja 3 dotyczy pojazdów, żadna inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować