Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Przewidywana data dostawy: 5.3.2010 - 8.3.2010

Super, znajac zycie 8 sobie dopiero pogram. Nie pierwszy raz sie zdarza cos takiego, ze z Gramu zamawiam pre-order a gram ostatni heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. o jesli mam juz na gram.pl zamowienie złozone i potwierdzone, to co jesli bym go nie odebral?? bo platnosc mam za pobraniem i zastanawiam sie czy nie jechac do MM i kupic sobie bf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raven, ty jestes dosc obcykany :p w tych gramowych sprawacg :) nie orientujesz sie czy to zamowienie musze odebrac czy jest ono nie zobowiazujace?? bo ja pracuje w empiku i u nas klienci nieraz nie odbieraja zamowien. I nie wiem co robic bo mam teraz duzo czasu i bym sobie pogral dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 14:31, Ecko09 napisał:

Wiadomo na ile godzin starcza single?

Pisano że 10 godzin ale jak znam życie to pewnie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh..no to widzę, że kolejny mój preorder z gram.pl będzie anulowany. Jadę zaraz do media w Krakowie, zobaczyć, czy nie mają już czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 14:41, ankle napisał:

> Wiadomo na ile godzin starcza single?
Pisano że 10 godzin ale jak znam życie to pewnie mniej.

kumpel skonczyl w 4 ;] ale przeciez bf-a nie robi sie dla singla tylko dla multi, kto w taka gre bedzie gral w singla O_o ;] no moze ktos bez neta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie placiłem :P :) haha ;p
Radovan
do ktorego jedziesz bo ja sie wybieram do Krakowskiej :) ale zapytam tez w empiku bo tam gdzie pracuje niestety nie mamy bo mamy jutro inwentaryzacje i mamy wstrzymane dostawy, a w empikach mam 25 % znizki :) jako pracownik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 14:49, Radovan napisał:

Heh..no to widzę, że kolejny mój preorder z gram.pl będzie anulowany. Jadę zaraz do media
w Krakowie, zobaczyć, czy nie mają już czasem :)

W MM Kraków już są za 129,- zwykła 149,- LE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 14:51, DuduTutu napisał:

Własnie nie placiłem :P :) haha ;p
Radovan
do ktorego jedziesz bo ja sie wybieram do Krakowskiej :) ale zapytam tez w empiku bo
tam gdzie pracuje niestety nie mamy bo mamy jutro inwentaryzacje i mamy wstrzymane dostawy,
a w empikach mam 25 % znizki :) jako pracownik :)


Tzn. że jedziesz do Saturna :) Ja jadę do Media Markt w M1, ale przedzwonię do nich wcześniej. Swoją drogą, to niezłe zamieszanie. W końcu premiera miała być 05.03, niby na świecie jest 02.03,więc czemu ja mam być pokrzywdzony :P

EDIT: Ok, są dostępne wszystkie wersje. No to anuluje zamówienie na gram i ruszam do MM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2010 o 14:54, Radovan napisał:

@ankle a na xboxa też już były?


Tego to ja nie wiem, tą wiadomość to znalazłem na forum www.battlefield.pl ale pewnie też są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę lepiej BC2 czy MAG''a na ps3.Patrząc na grafikę MAG pomyślałem sobie czy to na ps2 czy ps3...Ale chodzi mi tu o lepsze multi.Jaka gra według was ma lepsze multi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować