Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2010 o 15:08, Vantor_Zorin napisał:

Witam spojrzałem dziś na moje zamówienia na sklepie gram.pl, i przy zamówieniu na Bad
Company 2 mam link pobierz swój klucz.
Wie ktoś o co chodzi?


Prawdopodobnie chodzi tu o klucz do bety, ale i tak nic z nim nie zrobisz, bo jest ona nieaktywna już od 25 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że usilnie próbujesz mi udowodnić, że jestem piratem. Mylisz się. Może to naprawili? Po za tym może to był problem jedynie jeśli próbowałeś grać w grę po polsku? Naprawdę, jeśli szukasz pirata, to nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 15:10, PJ_MW napisał:

> Witam spojrzałem dziś na moje zamówienia na sklepie gram.pl, i przy zamówieniu na
Bad
> Company 2 mam link pobierz swój klucz.
> Wie ktoś o co chodzi?

Prawdopodobnie chodzi tu o klucz do bety, ale i tak nic z nim nie zrobisz, bo jest ona
nieaktywna już od 25 lutego.

Aha ok, do bety miałem klucz z gry-online.pl i właśnie po zagraniu w nią zamówiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 15:16, Lord_Polish napisał:

Coś czuję, że usilnie próbujesz mi udowodnić, że jestem piratem. Mylisz się. Może to
naprawili? Po za tym może to był problem jedynie jeśli próbowałeś grać w grę po polsku?
Naprawdę, jeśli szukasz pirata, to nie tędy droga.


Taa, jesteś piratem i co do tego nie mam wątpliwości. Grę masz również po polsku, widziałem ze screenów na Xfire... Taa, naprawili... Pewnie zaraz napiszesz, że kupiłeś grę na wycieczce w Anglii i spolszczenie ściągnąłeś?
BTW. Żeby więcej nie spamować zapraszam tu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=943&u=9370

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, pozostawiłbym to wszystko bez komentarza, gdyby nie fakt, że nie bardzo lubię jak ktoś wmawia mi coś, co nie jest prawdą.

I wpadłeś może na to, że już to naprawili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 15:45, Vantor_Zorin napisał:

To może te pobierz klucz o które pytałem to do eastore?

Skoro zamawiałeś na gram.pl, to otrzymasz wersję pudełkową. Chcąc mieć możliwość pobrania z EA Store musiałbyś tam właśnie zakupić grę. Klucz, który otrzymałeś jest do bety albo do dodatkowej broni, jeśli już zapłaciłeś za grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 15:50, Mars napisał:

> To może te pobierz klucz o które pytałem to do eastore?
Skoro zamawiałeś na gram.pl, to otrzymasz wersję pudełkową. Chcąc mieć możliwość pobrania
z EA Store musiałbyś tam właśnie zakupić grę. Klucz, który otrzymałeś jest do bety albo
do dodatkowej broni, jeśli już zapłaciłeś za grę.

Aha ok dzięki , ciekawe czy gram tez jutro wyśle jak gry-online, miejmy nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 15:20, PJ_MW napisał:

Cut


Moralfagi [M - H]. Nawet polscy pracownicy Microsoftu mają konta GFWL założone na inne kraje, żeby sobie pograć w gry sygnowane logiem Xboxlive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również to mam. To jest ten klucz, dzięki któremu odblokujesz tą dodatkową broń za pre order. Dziwne jest tylko to, że ja już teraz dostałem ten klucz, a nie po zatwierdzeniu wpłaty. Jako metodę zapłaty wybrałem przy odbiorze (metro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 11:45, Pernia napisał:

> Grałem w obie bety. Africa Harbor
ARICA, nie africa. omfg

Nie wiem. W google wpisuje africa to wyświetla że dobrze

Dnia 27.02.2010 o 11:45, Pernia napisał:

> BC2 to gra dla hardcorowców. Tylko doświadczeni gracze którzy grali już w bardziej
taktyczne
> FPSy przetrwają.
h@h@h@h@h@h@h@h@ Jeżeli BC2 to gra dla hardkorowców to MW2 jest najlepszym multiplayerem
do rozgrywek sieciowych profesjonalnych, a na mnie wołaj Sherlock Holmes.:D

Dobrze Sherloku :)

Ale co do MW2 to się nie zgodzę. Ja skończyłem z tą grą. Ludzie latają z G18 akibmo jak pajace po budynkach i myślą że są pro. Żałosne perki i kombinacje broni. Tak jak już wspominałem G18 czy 1887 akimbo. Ja przynajmniej teraz to widzę.

W Bad Company 2 broń to połowa sukcesu. Trzeba się wysilić i trafić bo broń "lota" jak opętana podczas strzelania. W MW2 puścisz cały magazynek a broń załatwi resztę. Mnie to denerwuje jak wchodzę gdzieś a tu ci noobek na chama wciska oba przyciski byle by zabić.

IMO Bad Company 2 no może nie dla hardcorowców całkowicie, ale na pewno wymaga o wiele większego skilla niż MW2. W BC2 dzieje się duży chaos i czasami nie da się ogarnąć.

Sorki że dopiero teraz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 16:31, Slappy napisał:

> > Grałem w obie bety. Africa Harbor
> ARICA, nie africa. omfg
Nie wiem. W google wpisuje africa to wyświetla że dobrze

http://tinyurl.com/yzx5r8z

Dnia 01.03.2010 o 16:31, Slappy napisał:

Dobrze Sherloku :)

Ale co do MW2 to się nie zgodzę. Ja skończyłem z tą grą. Ludzie latają z G18 akibmo jak
pajace po budynkach i myślą że są pro. Żałosne perki i kombinacje broni. Tak jak już
wspominałem G18 czy 1887 akimbo. Ja przynajmniej teraz to widzę.

wow, to mamy wspolne zdanie. Tylko nie mow tego w temacie o mw2, bo zjadą cię że to jest pro gaming.;]

Dnia 01.03.2010 o 16:31, Slappy napisał:

W Bad Company 2 broń to połowa sukcesu. Trzeba się wysilić i trafić bo broń "lota" jak
opętana podczas strzelania. W MW2 puścisz cały magazynek a broń załatwi resztę. Mnie
to denerwuje jak wchodzę gdzieś a tu ci noobek na chama wciska oba przyciski byle by
zabić.

nie trzeba się wysilić w bad company 2. Mi fragi wpadały niezaleznie od tego czym strzelalem, broń i jej wyczucie jest o wiele bardziej wazne w BFie 2, ale to już inna bajka. Bad Company jest proste, i specjalnych umiejętności nie potrzebuje. Wystarczy nie sprayowac jak idiota, a serie 3 pociskowe, nawet w niektorych ( wiekszosci ) gunow mozna dluzsze.

Dnia 01.03.2010 o 16:31, Slappy napisał:

IMO Bad Company 2 no może nie dla hardcorowców całkowicie, ale na pewno wymaga o wiele
większego skilla niż MW2. W BC2 dzieje się duży chaos i czasami nie da się ogarnąć.

Skilla wymaga, owszem, w przeciwienstwie do mw2, ale to dalej prosta gierka. Chyba zagrałeś własnie w Battlefielda 2, a nie Bad Company 2;P

Dnia 01.03.2010 o 16:31, Slappy napisał:

Sorki że dopiero teraz odpowiedź.

np, to jest forum, nie gadu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 17:24, Wielki_Bubba napisał:

> > > > Grałem w obie bety. Africa Harbor
> > > ARICA, nie africa. omfg
> > Nie wiem. W google wpisuje africa to wyświetla że dobrze
> http://tinyurl.com/yzx5r8z

Jeśli lubisz takie poprawianie to jest Arica HARBOR, nie harbour.

to zwróć uwagę na to, że o jest dosyć blisko u, i że to drugie ''wcisło'' mi się zupełnie przez przypadek. Natomiast ''Arica'' zamieniione na ''Africa'' Zmienia juz bardzo postać rzeczy.
@Lord_Polish
spoko, wiedzialem o niej wczesniej, ale nie chcialo mi sie jej szukac. Teraz znalazlem i mam zamiar z niej korzystać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować