Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Gdyby ktoś się tam dostał z kosą na tyły, to pewnie by tak nie pomyślał ;]. Z AŻ takim czymś się nie spotkałem, ale po 3-4 widziałem.

Swoją drogą wpadł mi dzisiaj calak. Oczywiście osiągnięcie z demolition kills było najtrudniejsze, ale akurat zostałem poproszony o pomoc, więc nie mogłem odmówić. A zabawa przednia, patrzeć jak biegnie dwóch amerykanów i rusek, którzy do siebie w ogóle nie strzelają, a na dodatek razem wysadzają M-Comy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 19:38, Some_kind_of_Devil napisał:

Ktoś mi powie jak się dostać na oficjalną stronę BC2, bo brama wiekowa bez pytania zakłada,
że jestem za młody i nie mogę nic zrobić poza podziwianiem obrazka ;]


A jednak nie bez pytania... Popatrz w okolicach flag, powinieneś tam mieć białe okienko. Wpisujesz tam swój wiek PO wybraniu rejonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 19:38, Some_kind_of_Devil napisał:

Ktoś mi powie jak się dostać na oficjalną stronę BC2, bo brama wiekowa bez pytania zakłada,
że jestem za młody i nie mogę nic zrobić poza podziwianiem obrazka ;]


A jaką datę ustawiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 19:44, Ringno5 napisał:

A jednak nie bez pytania... Popatrz w okolicach flag, powinieneś tam miea bia3e okienko.
Wpisujesz tam swój wiek PO wybraniu rejonu.

No chyba nie specjalnie, nie pyta mnie o rejon. Wpisuje adres strony i od razu mi się to pojawia.

20100321195102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 19:51, Some_kind_of_Devil napisał:

> A jednak nie bez pytania... Popatrz w okolicach flag, powinieneś tam miea bia3e
okienko.
> Wpisujesz tam swój wiek PO wybraniu rejonu.
No chyba nie specjalnie, nie pyta mnie o rejon. Wpisuje adres strony i od razu mi się
to pojawia.


Spróbuj skorzystać z innej przeglądarki. Ja mam dwie i na każdej pytał mnie o wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 19:51, Some_kind_of_Devil napisał:

> A jednak nie bez pytania... Popatrz w okolicach flag, powinieneś tam miea bia3e
okienko.
> Wpisujesz tam swój wiek PO wybraniu rejonu.
No chyba nie specjalnie, nie pyta mnie o rejon. Wpisuje adres strony i od razu mi się
to pojawia.

Narzędzia -> wyczyść historię przeglądania -> zaznacz ''ciasteczka'' i wyczyść. Wbij na strone jeszcze raz, i wiek podaj od 16 w górę. Zadziała.
Już 15 lvl, a gra kupiona w piątek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 20:01, Pernia napisał:

Narzędzia -> wyczyść historię przeglądania -> zaznacz ''ciasteczka'' i wyczyść.
Wbij na strone jeszcze raz, i wiek podaj od 16 w górę. Zadziała.
Już 15 lvl, a gra kupiona w piątek:D

Tenk Ju. Działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie zakupiłem BC2, jednak zanim zapisze się do gramowiczów to mam pytanie:
Czy warto pobierać te aktualizacje, bo słyszałem że kiepsko coś z nimi nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 20:21, Peter44 napisał:

Wreszcie zakupiłem BC2, jednak zanim zapisze się do gramowiczów to mam pytanie:
Czy warto pobierać te aktualizacje, bo słyszałem że kiepsko coś z nimi nie tak.


Nie masz za bardzo wyboru. Uruchomienie gry = uruchomienie autoupdatera. A aktualizacje warto pobierać. Wprawdzie niektórzy z ostatnią mieli trochę problemów, ale są w mniejszości, u mnie, na przykład, ostatnia akutalizacja dała grze niesamowitego kopa, wyszukiwanie serwerów śmiga aż miło, alt+tab nie zawiesza gry na ok 30 sekund itp.


EDYTKA:

Zapomniałbym... na oficjalnym forum jest info, że pracują nad nową łatką, mającą trochę balans poprawić. M60 ma przestać być snajperką a M1911 armatą... Pożyjemy - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 20:21, Peter44 napisał:

Wreszcie zakupiłem BC2, jednak zanim zapisze się do gramowiczów to mam pytanie:
Czy warto pobierać te aktualizacje, bo słyszałem że kiepsko coś z nimi nie tak.


to pytanie nie ma sensu, bo bez aktualizacji nie pograsz po Sieci. ściągają się automatycznie.

wyszukiwanie serwerów padło przed chwilą, przynajmniej u mnie. poza tym - http://twitter.com/Demize99/status/10833476163 i mam nadzieję, że chodzi o znerfienie M60 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 20:27, Numenpl napisał:

nie mogę się połączyć z EA online a się zalogowałem. co jest grane??


Jest robiony Update z balansem (Pewnie będzie znerfione M60 YEAH!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 20:27, kobe47 napisał:

i mam nadzieję, że chodzi o znerfienie M60 :P


No proszę, jak ładnie się nałożyliśmy... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2010 o 20:26, Ringno5 napisał:


Zapomniałbym... na oficjalnym forum jest info, że pracują nad nową łatką, mającą trochę
balans poprawić. M60 ma przestać być snajperką

JEST \o/

Dnia 21.03.2010 o 20:26, Ringno5 napisał:

a M1911 armatą... Pożyjemy - zobaczymy.

no nie, to z czego ja bede teraz bił jako z broni pobocznej. No dobra, czasem jej jako podstawowej uzywałem... ale te killstreaki 10+ z colta się nie liczą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 20:35, Pernia napisał:

no nie, to z czego ja bede teraz bił jako z broni pobocznej.


Ciętym językiem spróbuj :]

Dnia 21.03.2010 o 20:35, Pernia napisał:

No dobra, czasem jej jako podstawowej uzywałem... ale te killstreaki 10+ z colta się nie liczą! :D


He, he, teraz będziesz grał jak my, zwykli śmiertelnicy...

A tak serio, to M60 naprawdę potrzebuje lekkiego znerfienia. Ok, rozumiem, że spora część skarg na oficjalnym forum pochodzi od osób, które nie potrafią grać, a zamiast przyjąć to na klatę i próbować się poprawić, ustawicznie narzekają, że inni oszukują itp. Ale sam momentami miałem dość, jak z dachu fabryki (A) na White Pass Medyk zdejmował mnie 2-3 strzałami, gdy byłem na spawnie US. To naprawdę lekkie przegięcie było, bo praktycznie sytuacja wyglądała tak: pod względem celności najpierw szły snajperki, potem M60, potem dłuuuuuugo nic, a na końcu pozostałe giwery. To raczej nie jest normalne. O takich detalach, jak jednostrzałowe kille z bliska nawet nie wspomnę.

Może wreszcie ktoś pomyśli też o tym, by zwiększyć celność i stabilność karabinów szturmowych? Powtarzam się, ale naprawdę szlag mnie trafia, że SMG Engy''ego jest celniejsze i skuteczniejsze niż taki np. HK416...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(Coś czuję, że zaraz zostanę zjechany od noobów) Powie mi ktoś może w jaki sposób można otworzyć spadochron na X360 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 20:50, Azeix napisał:

(Coś czuję, że zaraz zostanę zjechany od noobów) Powie mi ktoś może w jaki sposób można
otworzyć spadochron na X360 ?


Na PC spacją. A spacja to skok. Więc tym przyciskiem, który na tym twoim iksie jest skokiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować