Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

W opcji edytuj nie można wstawić zdjęcia. A po drugie ja nie mam XFire. Robię screeny albo Frapsem albo przyciskiem na klawiaturze PrtSc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 21:40, Largooo napisał:

Gra ktoś w BF''a na karcie graficznej Ati HD 4850? Jak się sprawuje?

nie pamietam czy mam 4850, na pewno z serii 4800 i sie sprawuje dobrze, fps dobrze wychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 21:40, Largooo napisał:

Gra ktoś w BF''a na karcie graficznej Ati HD 4850? Jak się sprawuje?


Ja mam taką kartę. U mnie nie wiem czego to wina ( w multi na pewno przy wyborze uzbrojenia, lokacji dość często pojawiają się na ziemi dziwne kreski) a tak poza tym śmiga aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:18, Lucas01 napisał:

> Gra ktoś w BF''a na karcie graficznej Ati HD 4850? Jak się sprawuje?

Ja mam taką kartę. U mnie nie wiem czego to wina ( w multi na pewno przy wyborze uzbrojenia,
lokacji dość często pojawiają się na ziemi dziwne kreski) a tak poza tym śmiga aż miło
:)

zmień renderowanie na DX10. FPS dropu nie będzie, a kresek też się pozbędziesz. Ja na 4850 ciskam w full w 1280x1024, w DX10, AAx4 i Aniso x16. NIe narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idzie jakoś ustawić by na liście nie pokazywał mi serwerów HC, bez mapy, celownika itp.? Czesto dołączam przez przypadek, a taka gra mnie nie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:41, Undertaker napisał:

Idzie jakoś ustawić by na liście nie pokazywał mi serwerów HC, bez mapy, celownika itp.?
Czesto dołączam przez przypadek, a taka gra mnie nie bawi.


niestety nie, może to dodadzą, bo w informacji o servie pisze czy to HC czy nie (a przynajmniej takie miało być założenie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:41, Undertaker napisał:

Idzie jakoś ustawić by na liście nie pokazywał mi serwerów HC, bez mapy, celownika itp.?
Czesto dołączam przez przypadek, a taka gra mnie nie bawi.


Niestety nie. Ale takie serwery prawie zawsze mają w nazwie "Hardcore", więc sprawdzaj gdzie dołączasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak nic nie przebija gdy dajesz Graj teraz czy szybka gra (coś takiego), wyszukuje server, łączy i...
prosi o hasło ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:56, Aku230 napisał:

I tak nic nie przebija gdy dajesz Graj teraz czy szybka gra (coś takiego), wyszukuje
server, łączy i...
prosi o hasło ^^

Miałem to pare razy. Ale bywa też serwer pełen. Przeciez opcja graj terz powinna trwać aż znajdzie serwer na który możesz wejść nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to, że znajduje pełny to mogę zrozumieć, ale hasło? ^^
i tak, powinna trwać do znalezienia, a esc powinien anulować połączenie z server, bo np zły wybraliśmy, a nie, że tracimy czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale mnie irytują medycy i co gorsze nie z drużyny przeciwnej tylko z mojej - biega taki z m60 nabija kolejną gwiazdkę a pół teamu glebe gryzie i zdycha a ten biega dalej i jeszcze jak by mógł to by cie wdeptał w ziemię. Przy obrońcach to jeszcze tak nie boli ale atakując i widząc napis na końcu "Twój zespół przegrał" boli podwójnie.

PS. czy "wskrzeszenia" w deatch meczach wpływają "ujemnie" na ilość fragów zdobytych przez oponentów, tzn. czy pomimo uleczenia naszego ziomka fragi są i tak zaliczone do statów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 11:36, Zand79 napisał:

PS. czy "wskrzeszenia" w deatch meczach wpływają "ujemnie" na ilość fragów zdobytych
przez oponentów, tzn. czy pomimo uleczenia naszego ziomka fragi są i tak zaliczone do
statów?


Jeśli się nie mylę - staty zostają takie same, ale wskrzeszona osoba ''oddaje'' ticket do puli (w przypadku atakujących, bo jak wiadomo, obrońcy w rushu mają ich nieskończoną ilość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować