Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

a ja mam taki myk, że wszystko odblokowane każdą klasą, a alternatywnej broni dla pojazdów ni ma.. co najśmieszniejsze miałem to jeszcze 2 tygodnie temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 18:05, zBiK93ck napisał:

Mam wszystkie unlocki do pojazdów a takiego perka nie ma? W którym levelu się go zdobywa?


Jak nie jak tak? W prawym dolnym rogu unlocków go masz. Zaznaczony strzałką. Wybierasz go w trakcie misji, pod prawym przyciskiem myszki masz dodatkową broń (działka dla UAVa i kierowcy czołgu).

20100326185131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 19:33, KrwawyMarcys napisał:

> Mam pytanie. Jak odblokować nóż.

Żart? Naciskając kółko myszki?


Porażka :(:(
Tak to jest jak nie wchodzi się w opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość ciekawy bug... Zdobyłem naszywkę za 500 przeciwników zabitych z peema. Bywa. Niestety, pięćsetny przeciwnik zabił mnie w tym samym momencie, gdy moje kulki go dopadły, więc razem poszliśmy do piachu. Po respie wyświetliła mi się naszywka, ucieszyłem się (kolejna do kolekcji), natomiast po zakończeniu rundy... DWIE naszywki. Interesujące...

Tak czy siak, rundka była dość emocjonująca, szczególnie moment, gdy na schodach prowadzących na dach fabryki (White Pass) znalazłem się ja i 2 wrogów. Oni wbiegali, ja zbiegałem. Rezultat: chaos + 2 kille nożem:D Więcej szczęścia niż rozumu. Na razie mam 2 złote gwiazdki za nóż, jestem na najlepszej drodze do trzeciej:)

20100326205120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2010 o 18:52, Ringno5 napisał:

Jak nie jak tak? W prawym dolnym rogu unlocków go masz. Zaznaczony strzałką. Wybierasz
go w trakcie misji, pod prawym przyciskiem myszki masz dodatkową broń (działka dla UAVa
i kierowcy czołgu).


Nie zapomnij o pilocie apache/ lub rosyjskiego odpowiednika, dostaje on ciężką rakietę?? czy co to jest sami musicie zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 20:56, Ringno5 napisał:

Dość ciekawy bug... Zdobyłem naszywkę za 500 przeciwników zabitych z peema. Bywa. Niestety,
pięćsetny przeciwnik zabił mnie w tym samym momencie, gdy moje kulki go dopadły, więc
razem poszliśmy do piachu. Po respie wyświetliła mi się naszywka, ucieszyłem się (kolejna
do kolekcji), natomiast po zakończeniu rundy... DWIE naszywki. Interesujące...

ten bug jest dosyć znany. Jeżeli otrzymujesz jakiegoś ''pina'', i jeżeli nie skończy się ''animacja'', a padniesz, po śmierci wyświetlany jest on drugi raz. Szkoda, ze punktow nie nabija x2 :P
a ja już 20 lvl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 18:52, Ringno5 napisał:

Jak nie jak tak? W prawym dolnym rogu unlocków go masz. Zaznaczony strzałką. Wybierasz
go w trakcie misji, pod prawym przyciskiem myszki masz dodatkową broń (działka dla UAVa
i kierowcy czołgu).


Nie dziwie sie że nie wiadomo o co chodzi zobacz jak to jest w PL wersji

20100327014035

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 01:41, Zand79 napisał:

Nie dziwie sie że nie wiadomo o co chodzi zobacz jak to jest w PL wersji


No tak... zresztą w obu wersjach językowych jest to dziwnie opisane, wygląda tak, jakby chodziło o ulepszenie celowania, a nie dodatkową broń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie - jak działa BC2 na Radku 5770/ Pytam, bo niedługo kupuję i nie chcę mieć jakiś bugów w grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 09:36, Lisun napisał:

Takie małe pytanie - jak działa BC2 na Radku 5770/ Pytam, bo niedługo kupuję i nie chcę
mieć jakiś bugów w grafice.


Mam radka 5770 , gra śmiga aż miło. Błąd graficzny był tylko raz w singlu który usunął głos, ale po ponownym uruchomieniu wszystko GIT :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to jest dość ciekawe ;] Wczoraj zdobyłem złotą gwiazdę M1911, za chwilę padłem, po respie znów mi się wyświetla. Najlepsze, ze na podsumowaniu wyświetliło mi 2 złote gwiazdki, ale zaliczyło tylko jedno(miałem 9k pktów, a za dwie zlote jest 10k).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na załączonym obrazku, w okienku czata, widać zachowanie Polaków na serwerach. Krótkie wprowadzenie:

Pierwsza rundka: Rosjanie masakrują Amerykanów, czyli nas. Dołączyłem przy stanie ok. 105-40 w ticketach, drużyny były ok. 12-8 na korzyść Rosjan. Kilka razy padły prośby o wyrównanie teamów, skwitowane milczeniem. No trudno. Przegraliśmy ok. 60-0. Na koniec paru gostków zrobiło base-rape.

Druga rundka: teraz my gramy jako Rosjanie. Wzięliśmy się w garść i zaczęliśmy łupić Amerykańców. 140-125, bazy C i B są nasze, ruszamy na A (mapa: White Pass, oczywiście). Z drużyny Amerykańców zaczynają odchodzić ludzie. Przy ok. 125-85 zdobywamy A, mamy przewagę 12-8. Kolejne osoby odchodzą. W ramach rewanżu za poprzednią rundkę, przy 12-4 wbijamy się na bazę, żeby pokazać, jak to miło. Reakcję widać na załączonym obrazku...

Kolejny był Panama Canal, już z normalnymi składami. Udało mi się znaleźć Slovę i przy użyciu nożyka wyjaśnić mu, jak bardzo się mylił...

Ok, doskonale sobie zdaję sprawę z tego, że zarówno stan 12-4, jak i baserape, nie mieszczą się nawet w najszerzej rozumianych regułach fair play. Chodzi tylko o to, że wielu graczy w tej grze przejawia mentalność Kalego: "Kali ukraść krowę - dobrze; Kalemu ukraść krowę - źle". Kiedy to oni mają przewagę, jest super. Jakiekolwiek prośby o zbalansowanie drużyn są wyśmiewane. Ale ci sami gracze, którzy wyśmiewali innych, będą pierwszymi, którzy zaczną wyzywać od noobów, gdy to oni będą w mniejszości. Wspomniany Slova jeszcze parę podobnych tekstów rzucił, ale niestety, tylko tego screena zrobiłem. Być może uważał, iż tylko dlatego, że nikt nie odzywa się po polsku, to na serwie nie ma Polaków... Jego błąd.

A satysfakcja z nieśmiertelnika - BEZCENNA.

20100327115421

20100327120337

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 12:40, donard napisał:

Zwiększę ci satysfakcję mówiąc, że Slova jest gramowiczem :P PS. Co do podwojonych naszywek
to bug jest od dawna. Ale mi on nie przeszkadza.


No to tylko czekać, aż polecą gromy na moją głowę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jedną z najbardziej denerwujących rzeczy w tej grze. To że można przejść do drugiego zespołu nawet jeżeli jest tam większa ilość graczy. Nie mogą coś z tym zrobić? Wprowadzić jakiś autobalans, albo coś takiego? To psuje całą przyjemność z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować