Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2010 o 16:07, Wielki_Bubba napisał:

AN to nie AK, żeby był 74. To jest AN-94. Imo najlepszą bronią jest właśnie ten kałach.


Jeśli już poprawiasz błędy, to wypadałoby to robić tak, by samemu gafy nie walnąć. AN to nie AK, żeby go "kałachem" nazywać. AN to skrót od Avtomat Nikonova -> http://world.guns.ru/assault/as08-e.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z BF Veterans i kiedy strona będzie znów działać?

Tak btw - czy jest jakaś strona ze statystykami z BC2? Ale nie ta oficjalna, tylko coś jak BF2stats.net etc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego kompa:
1.6 ghz procesor
9550 radeon
512 ramu

czy na takim starociu wejdzie mi bf2?

Gram głównie na ps3 ale kolega kupił i mu nie wchodzi więc chce mi sprzedać za 100zł to się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakoś tyle tych serwerów i podobne, więc czy moglibyście mi polecić jakies fajne serwy naa jakich gracie? NIe wiem czy hardkor czy nie, choc zdecydowana większość to chyba hardkor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam taki problem - po bezbłędnej instalacji Bad Company 2 zaczyna się aktualizować po czym gra uruchamia się. Wybieram najwyższą rozdzielczość jaka jest możliwa i sprawdzam ustawienia sterowania, po czym rozpoczynam grę w trybie single player na poziomie średnim. Pokazuje się tekst o jakiejś tajnej operacji za czasów II wojny światowej i widzę, że płynę z jakimiś ludźmi w pontonie. Wyświetla się napis "Mysz - rozglądanie się" lub coś tego typu, ale gdy próbuję się rozglądać na obojętnie jaką stronę to postać przesuwa wzrok cały czas w prawo. Sprawdzałem i mam dobre ustawienia myszy, nie jest odwrócone sterowanie. Myślałem, że w pontonie nie da się rozglądać, ale gdy dopłynęliśmy do plaży było to samo z tym, że postać patrzyła się w niebo, a gdy próbowałem spojrzeć np. w dół to zaczynała się oglądać w prawą stronę. Jeżeli ktoś chce to mogę załączyć screena jak to wygląda.
Mam Windowsa XP, GeForce''a 9800 1 GB, 2x2GB RAM, Intel Pentium i5 2,66 Ghz.
Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 21:46, Some_kind_of_Devil napisał:

czy tylko ja mam ten problem, że nawet przy próbie połączenia do pustego serwera zgłasza
mi, że jest pełen?


Ja też tak mam, przy częśc serwerów. Nie mam pojęcia, od czego to zależy. Ale nawet jak klikam Graj teraz, to czasami dopiero za 3-4 razem mi wchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 16:54, lord0 napisał:

yyy... jak sie namierza ta ostatnia wyrzutnia dla mechanika ?


ogólnie trudno się trafia :D
ale za to trochę wprawy i możesz ustrzelić czołg, który schował się za zasłoną jakąś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować