Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2010 o 15:53, Arachnos napisał:

spytam się po raz kolejny... Poprawiono już detekcję trafień przy ostatnim patchu czy
nie?

mam wrażenie, że tak. odpaliłem BFa pierwszy raz od miesiąca i po tym patchu gra mi się całkiem przyjemnie, nie licząc tego, że po rozpoczęciu gry przez pierwszą minute mam jakieś 10 FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 11:42, Pernia napisał:

> spytam się po raz kolejny... Poprawiono już detekcję trafień przy ostatnim patchu
czy
> nie?
mam wrażenie, że tak. odpaliłem BFa pierwszy raz od miesiąca i po tym patchu gra mi się
całkiem przyjemnie, nie licząc tego, że po rozpoczęciu gry przez pierwszą minute mam
jakieś 10 FPS.

Nom przez kila sekund po dołączeniu tak się zacina że strach ale to tylko jakieś 20 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja po patchu tez zauwazylem spadek wydajnosci w grze... polecialem po detalach (nizsze niz przed patchem gralem) i to samo...

detekcja trafien - taka sama dobra jak zawsze (na HC), zadnych niespodzianek/dziwnych sytuacji nie mam i nie mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi też teraz zdarzają się jakieś ścinki, ale w moim przypadku to chyba jakiś problem systemowy, bo chyba dotyczy to nie tylko BC2. No i chyba balans klas poprawiony, bo też mi przyjemność grania wzrosła (a może to w końcu skilla wyszlifowałem :D). Tylko nowe problemy się pojawiły. Zrywa połączenie z EA i trzeba restartować grę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 12:18, hans_olo napisał:

Tylko nowe
problemy się pojawiły. Zrywa połączenie z EA i trzeba restartować grę :/


ja na patchu raptem 3 mapy zagralem i udalo sie bez DC ^^ ale zobaczymy przy dluzszych sesjach... niektorzy juz przed patchem mieli losowe DC (ja tez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja ci powie, że spadku wydajności nie mam i po waszych wypowiedziach zainstalowałem grę... zazwyczaj miałem k/d ratio delikatnie powyżej 1 czasem poniżej, a tutaj 2:1, 3:1 xD Poprawili nieco te trafienia chociaż nadal zdarzają się akcje gdzie się pruje na darmo jednak bardzo rzadko. Może jednak się z grą przeproszę. Chociaż czy ja na prawdę tyle musiałem czekać, żeby dało się normalnie grać w grę za więcej niż zazwyczaj płacę w premierówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPECACT na PC rulez. BTW. Wiecie, że oprócz specact jest specjalny perk do shotguna? Ma na ikonce napis DICE i daje wybuchowe pociski :D Zapomniałem robić screeny, będą następnym razem :P 1 tylko na zachętę BTW. Serwry na własnym kompie są możliwe :D http://www.xfire.com/profile/doni80/screenshots/?view#100646996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 19:42, woko27 napisał:

> KIT UPGRADE jak kto woli: http://www.badcompany2.ea.com/kitupgrade only console
DLC :P

To jakim cudem masz na PC, skoro only console? :)

Cudem :P

Dnia 09.07.2010 o 19:42, woko27 napisał:

Ponawiam pytanie:
> Od czego tak w ogóle zależy Skill Level ?

Sam jestem ciekaw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 09:55, GoToSle3p napisał:

> Zapraszam do oglądania: http://www.xfire.com/video/302908/
Co to kurde jest ?? Fajne :)

Wybuchowe pociski DICE, na serwerze znajomego. Są one normalnie w grze, albo były. Pomarańczowe bronie to Specact, ale nie mogłem się przełączyć bo była włączona nieśmiertelność :P BTW. Na własnym serwerze można robić sporo rzeczy np. wychodzić za określone granice, nieśmiertelność, nieskończona amunicja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy też macie problem z logowaniem po ostatnim patchu ? W batka gram od premiery, po ostatniej łatce udalo mi się zagrać raz przez 30 min. po czym wyłączyłem gierkę i przez 2-3 dni nie grałem. Ostatnio już od 3 dni próbuje zagrać w multi i d..a "logowanie nieudane, spróbuj ponownie". Co jest grane ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 15:20, WhiteCrow225 napisał:

Witam

Czy też macie problem z logowaniem po ostatnim patchu ? W batka gram od premiery, po
ostatniej łatce udalo mi się zagrać raz przez 30 min. po czym wyłączyłem gierkę i przez
2-3 dni nie grałem. Ostatnio już od 3 dni próbuje zagrać w multi i d..a "logowanie nieudane,
spróbuj ponownie". Co jest grane ??

ja się zalogowałem, ale nie mam żadnych serwerów, masakra, po krótkiej przerwie chciałem popykać, a tu taki zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować