Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2010 o 17:45, Mikex napisał:

Czyś;D Szukam personów do zrobienia paru osiągnięć na Xie ;D Jacyś chętni?;D


Ja jestem chętny na - zabij 5 przyjaciół przy pomocy noża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 19:02, MasterOfBlaster napisał:

> Czyś;D Szukam personów do zrobienia paru osiągnięć na Xie ;D Jacyś chętni?;D

Ja jestem chętny na - zabij 5 przyjaciół przy pomocy noża ;)


No to pisz na gg, to się dogadamy dokładnie

Spoiler

7441408



@byverter

Rozrywkowy sens. Zabicie nudowy sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 19:40, Mikex napisał:

No to pisz na gg, to się dogadamy dokładnie


[wykonuje bardzo wymowny gest walenia głową w ścianę] A nie zauważyłeś może, że człowiek się z Ciebie nabija? Bo i jest z czego - granie dla nabijania statów, w dodatku zwoływanie ludzi specjalnie do tego celu = iście noob''owska praktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "przegięte partyjki"...

Nie wiem, jaka była ilość ticketów na początku, ja dołączyłem już pod koniec rozgrywki, ale prawie 100 fragów w jednej rundzie rzadko się zdarza.

20100717232930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawa karabinem maszynowym na White Pass... Sytuacja taktyczna na mapie ulega dość drastycznej zmianie ;) White Pass staje się nagle wspaniałą strzelnicą, a podejście do A bez bewupa - ogromnym wyzwaniem.

20100718101738

20100718101751

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie kolejna przechwałka... Znalazłem świetny serwerek, tylko pistolet, nóż i granaty. Do tego 700 (bodajże) ticketów i Arica Harbor (znienawidzona przeze mnie, ale co zrobić...:/ ). Niestety, nie miałem szczęścia do drużyn, cały czas grałem przeciwko trzem osobom z klanu (50, 48 i 46 lvl), zdarzało się, że momentami sam (stąd obłędna ilość śmierci). Ostatecznie skończyło się na 6vs6. Tak czy siak, zabawa była przednia, co widać po screenach ;)

Niestety, z poprzedniej rundy (jeszcze lepszej) nic nie będzie, bo na 10 ticketów przed końcem gra postanowiła mnie wywalić, a miałem wtedy uzbierane jakieś 90+ killsów, 2 naszywki, 2 złote gwiazdy (za pistolet) i od groma pinów. Cóż, taka lajfa, jak mawiali starożytni Aztekowie.

A przy okazji gra zresetowała mi stopień, po czym przy ładowaniu kolejnej mapy miałem okazję podziwiać, jak ładuje mi paseczek XP aż do osiągnięcia właściwej rangi. Pierwszy raz coś takiego widziałem.

20100718165518

20100718165545

20100718165557

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 15:00, MasterOfBlaster napisał:

Można tworzyć drużyny w jakiś inny sposób niż poprzez zapraszanie przyjaciół ? Mówię
tu o wersji konsolowej.

Nie, squad możesz tylko stworzyć w menu głównym albo podczas gry wysyłając zapro do poszczególnych osób (o ile są miejsca w grze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 21:34, Mefisto napisał:

muszę się pochwalić, fajny meczyk był ;)


Nie ma nic bardziej motywującego do dalszej gry, niż takie rundki. Aż chce się po czymś takim grać dłużej :) Oby takich jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nic bardziej nie motywuje niż zgrany zespół. :) Aczkolwiek nie gram z przyjaciółmi tylko z przypadkowymi ludźmi to czasem udają się fajne akcji. Czyt. nie ma 10 zwiadowców w tym samym krzaku w jednym teamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie mogę dodać Battlefield 2 do veterana. Nie rozumiem o co chodzi. Wpisuje nick i hasło, wyskakuje: the form has been submitted i nic! A może trzeba go mieć aktualnie zainstalowanego na dysku żeby mogło go wyszukać? Może ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 13:26, jacob27 napisał:

Nadal nie mogę dodać Battlefield 2 do veterana. Nie rozumiem o co chodzi. Wpisuje nick
i hasło, wyskakuje: the form has been submitted i nic! A może trzeba go mieć aktualnie
zainstalowanego na dysku żeby mogło go wyszukać? Może ktoś pomóc?

Też mam pytanie bo nie mogę BattleField 2142 i Heroes dodać,wiecie o co chodzi ??
Jak to dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jest BC2 na Mac''a albo czy jest w planie ? o i jak ktoś by mi mógł polecić jakieś fajne polskie serwery, bo jak dotychczas gram na jakiś przypadkowych i mam już dojść grania z ruskimi, niemcami etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 14:34, Mroczny_Joga napisał:

Mam pytanie czy jest BC2 na Mac''a albo czy jest w planie ? o i jak ktoś by mi mógł polecić
jakieś fajne polskie serwery, bo jak dotychczas gram na jakiś przypadkowych i mam już
dojść grania z ruskimi, niemcami etc :)

DICE rozważa wydanie BC2 na Mac''a , http://www.gaminator.pl/newsy/news/9477,Bad-Company-2-zmierza-na-Maca.html
Z polskich serwerów jakie widziałem w wyszukiwarce to G4G ma 6 serwerów i Grom 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować