Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Witam
zainstalowałem bc2 na innym kompie i nie chce robić aktualizacji, tylko od razu uruchamia grę, co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 14:21, Mefisto napisał:

Witam
zainstalowałem bc2 na innym kompie i nie chce robić aktualizacji, tylko od razu uruchamia
grę, co z tym fantem zrobić?

Wybrałeś opcję bez weryfikacji płyty przy instalowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 14:03, Mateuszencjowaty napisał:

Mógłbyś podać namiary jakieś tegoż serwera?


Mógłbyś. W wyszukiwarkę wpisujesz "pistol", powinny Ci wyskoczyć dwa serwery z nazwami "Knife and pistol only", oba są w porządku. Choć na jednym z nich dziś pojawił się niejaki Blasse[RUS], który z uporem godnym lepszej sprawy jechał na aimbocie i wallhacku. Ja rozumiem, że można być naprawdę dobrym, ale headshot przez ścianę w pomieszczeniu bez okien (i.e. nie miał jak zajrzeć do środka, a nawet nie widział, że tam wbiegam) jest lekkim przegięciem. Podobnie jak statsy na poziomie 80/5... Mimo to udało się wywalczyć platynkę z M1911, więc przerzuciłem się na MP-443. Niestety, platynka została przyznana w chwili śmierci, więc wyszło na to, że dostałem dwie (stary bug). Do tego naszyweczka za 2 platyny, trochę pinów i razem prawie 27k punktów za rundę. Całkiem nieźle...

20100724163955

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 14:59, Dootix napisał:

> Witam
> zainstalowałem bc2 na innym kompie i nie chce robić aktualizacji, tylko od razu
uruchamia
> grę, co z tym fantem zrobić?
Wybrałeś opcję bez weryfikacji płyty przy instalowaniu?

i przez sieć i przy pomocy płyty dalej to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 18:52, Mefisto napisał:

wszytko zrobiłem i dalej to samo


A próbowałeś ręcznie uruchomić updater? Znajdziesz go w folderze z grą, plik nazywa się BFBC2Updater.exe. Spróbuj go uruchomić i daj znać, jakie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 20:01, Ring5 napisał:

> wszytko zrobiłem i dalej to samo

A próbowałeś ręcznie uruchomić updater? Znajdziesz go w folderze z grą, plik nazywa się
BFBC2Updater.exe. Spróbuj go uruchomić i daj znać, jakie efekty.

tak i odrazu grę uruchamialo, zainstalowałem na C (default) tak jak gra proponowała i to też nie pomogło
nie wiem co zrobić, kupiłem bc2 wczoraj dla brata, żeby razem popykać, a tu taka kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 20:59, Mefisto napisał:

tak i odrazu grę uruchamialo, zainstalowałem na C (default) tak jak gra proponowała i
to też nie pomogło
nie wiem co zrobić, kupiłem bc2 wczoraj dla brata, żeby razem popykać, a tu taka kicha


a czy EA nie udostepnia gry na swoich serverach ? (zeby sciagnac instalke) Ja kupilem sam klucz w sklepie i sklep (nie EA, tylko polski sklep interentowy) udostepnil mi klienta do gry przed premiera. Nagralem go sobie na plytki i zadnego sprawdzania plyty nie mam (a instalowem od premiery 3 razy), nie mam tez zadnych problemow z aktualizacja.

pozostaje jeszcze jedno rozwiazanie: sprawdz czy gra zainstaluje sie i bedzie sie updatowac u kogos innego. Moze wina lezy po Twojej stronie (a dokladnie systemu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 21:10, EmperorKaligula napisał:

> tak i odrazu grę uruchamialo, zainstalowałem na C (default) tak jak gra proponowała
i
> to też nie pomogło
> nie wiem co zrobić, kupiłem bc2 wczoraj dla brata, żeby razem popykać, a tu taka
kicha

a czy EA nie udostepnia gry na swoich serverach ? (zeby sciagnac instalke) Ja kupilem
sam klucz w sklepie i sklep (nie EA, tylko polski sklep interentowy) udostepnil mi klienta
do gry przed premiera. Nagralem go sobie na plytki i zadnego sprawdzania plyty nie mam
(a instalowem od premiery 3 razy), nie mam tez zadnych problemow z aktualizacja.

pozostaje jeszcze jedno rozwiazanie: sprawdz czy gra zainstaluje sie i bedzie sie updatowac
u kogos innego. Moze wina lezy po Twojej stronie (a dokladnie systemu)

ciekawe jest to , że jak z mojej płytki zainstalowałem na jego kompie to aktualizacja była...a jego grę u siebie będę mógł sprawdzić dopiero we wtorek, bo wróciłem do domu, a on w innym mieście mieszka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 21:26, Mefisto napisał:

ciekawe jest to , że jak z mojej płytki zainstalowałem na jego kompie to aktualizacja
była...a jego grę u siebie będę mógł sprawdzić dopiero we wtorek, bo wróciłem do domu,
a on w innym mieście mieszka :(


Głupie pytanie, ale czy przypadkiem coś Ci nie blokuje Updatera? Jakiś firewall? Może gra od razu się uruchamia, bo nie może się połączyć z serwerem aktualizacyjnym, więc uruchamia się, dając Ci możliwość gry w singla?

Znalazłem taki wątek na oficjalnym forum: http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/449301.page Może któryś z podanych sposobów Ci pomoże? Na drugiej stronie jest jeden post, który mógłby ewentualnie ułatwić sprawę, ale z przyczyn "regulaminowych" nie powiem dokładnie, o który chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 22:01, Ring5 napisał:

> ciekawe jest to , że jak z mojej płytki zainstalowałem na jego kompie to aktualizacja

> była...a jego grę u siebie będę mógł sprawdzić dopiero we wtorek, bo wróciłem do
domu,
> a on w innym mieście mieszka :(

Głupie pytanie, ale czy przypadkiem coś Ci nie blokuje Updatera? Jakiś firewall? Może
gra od razu się uruchamia, bo nie może się połączyć z serwerem aktualizacyjnym, więc
uruchamia się, dając Ci możliwość gry w singla?

Znalazłem taki wątek na oficjalnym forum: http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/449301.page
Może któryś z podanych sposobów Ci pomoże? Na drugiej stronie jest jeden post, który
mógłby ewentualnie ułatwić sprawę, ale z przyczyn "regulaminowych" nie powiem dokładnie,
o który chodzi.

nic nie blokuje, firewall wyłączony(win xp), nawet antywirusa nie ma, przeczytałem, że ktoś miał taki sam problem i instalując grę zmienił nazwę folderu w którym ma być zainstalowana i to pomogło, już sprzedałem info bratu, poczekam na informację od niego i dam znać czy działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 21:48, Mefisto napisał:

da się te aktualizację gdzieś ściągnąć żeby manualnie zainstalować?


nie, strasznie mnie to boli bo neta teraz mam bardzo slabego, a prawie 1gb po instalcji trzeba dosciagac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... powoli zaczynam dostrzegać smutną prawidłowość - BC2 zmienia się w MW2. Na niektórych mapach nie da się już grać ze względu na ilość osób z "wspomagaczami". Dziś, na przykład, miałem do czynienia z następującą sytuacją:

Mapa - Arica Harbor
Tryb - Conquest
Uwagi - tylko nóż i pistolet.

Czyli standard. Nie do końca. W przeciwnej drużynie dobrało się kilku gostków, którzy ewidentnie używali hacków. Przez te parę dni naprawdę widziałem już wirtuozów pistoletu, ale to, co się dziś działo, to już lekka przesada. Zdobywamy flagę zbunkrowani w budyneczku obok, na piętrze. Na parter wpada gostek, pada kilka strzałów, widzę, że ludzie obok mnie zaczynają padać. Ja byłem ostatni. 6 strzałów, 6 trupów. Przez podłogę, nawet nie zaglądając na piętro. Po prostu wszedł i zapewne dzięki Mocy wiedział, gdzie jesteśmy...

Inny przykład. Układ podobny, czyli zdobywamy flagę, znowu budyneczek. Z sąsiedniego budynku padają strzały (bo widać smugi), 3 strzały padły, 3 gostków leży. Ok, rozumiem, że są pewne miejsca, gdzie można celować na pewniaka (np. podest nad schodami), ale jakiego trzeba mieć farta, żeby trzema strzałami zdjąć trzech przeciwników, których nawet się nie widzi? I żeby wszystko to były headshoty?

Trzecia sytuacja. Dostajemy łomot (cóż, bywa), Ruscy odbili nam 3 flagi, zablokowali w bazie i robią baserape. Zdarza się. Tylko trochę dziwnym jest dostanie headshota stojąc na górce przy wyjściu z bazy, gdy przeciwnik strzela z dwóch niewykończonych budynków w pobliżu A (kto zna Arica Harbor, wie o czym mówię). Można byś superspostrzegawczym, ale na takim dystansie głowa wystająca zza drzewa ma pewnie rozmiar 1 pixela. Zauważyć coś takiego jest ciężko, a co dopiero trafić i to jednym strzałem.

Odrobinę satysfakcji miałem (razem z resztą graczy), gdy na serwer zajrzał na chwilę admin i posypały się bany. Tylko co z tego, skoro a) runda przegrana z kretesem, b) ja miałem K/D w okolicach 20/50, a podobny stosunek K/D miała reszta drużyny.

To naprawdę przykre, bo jak do tej pory, gracze z hackami stanowili mniejszość. Owszem, czasem na serwerze znalazła się jakaś czarna owca, potrafiąca z drugiego końca mapy zdjąć kogoś ze SPASa headshotem. Bywa. Ale widzę, że teraz takich osób jest coraz więcej. Niedługo granie zmieni się z dobrej zabawy w polowanie na cziterów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 12:18, Ring5 napisał:

To naprawdę przykre, bo jak do tej pory, gracze z hackami stanowili mniejszość. Owszem,
czasem na serwerze znalazła się jakaś czarna owca, potrafiąca z drugiego końca mapy zdjąć
kogoś ze SPASa headshotem. Bywa. Ale widzę, że teraz takich osób jest coraz więcej. Niedługo
granie zmieni się z dobrej zabawy w polowanie na cziterów...


posiadam ze znajomymi wlasny server, nie korzystamy tylko z PB, tylko jeszcze z "rozszerzonego PB" (dziala to na zasadzie bazy danych wspolnej dla serverow - jak ktos zostanie przylapany na cheatach na jakims serverze to nie wejdzie juz na zaden server korzystajacy z tej uslugi bo jego kluczyk widnieje w "zbanowanej bazie danych"). No i prawie zawsze gra ktos z dostepem do konsoli - ban to kwestia paru sekund jak ktos cheatuje.

zawsze to duzo lepsze rozwiazanie niz matchmaking i steam z MW2 gdzie nie masz kompletnego wplywu na gre. Brakuje w BC2 votowania, jak za starych dobrych czasow CoD2 - vote to kick i po cheaterze na kazdym serverze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 13:02, Dootix napisał:

Jeśli byś mógł podać nazwę serwera,będę wdzięczny ;)


w wyszukiwarke wpisac antymoher.pl (wywali ze server jest w stanach, ale jest wykupiony w holandii). Teraz jest bez HC, ale tak to tylko i wylaczenie HC + rush/conquest (eksperymentuejmy z mieszanymi trybami w rotacji). Zaloga grywa codziennie po 21-22 ;], wczesniej roznie, ale tez ktos z konsola siedzi :]

dzis w ciagu dnia server moze srednio dzialac - wczoraj nam rush/conquest nie dzialal tak jak chcielismy i wracamy do jednego trybu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować