Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

America`s Army - pięć rekordów Guinessa!

34 postów w tym temacie

Jeszcze jeden rekord- pierwsza skuteczna wirtualna propaganda! A kiedy zachwycony grą rekrut trafi naprawdę do Afganistanu nagle okazuje się, że siada mu psycha i chce do mamy, ponieważ w grze przygoda trwała 2 godziny i gdy zdarzyło mu się zginąć to zawsze robił sobie przerwę na obiadek i grał dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 12:32, Hansin napisał:

Jeszcze jeden rekord- pierwsza skuteczna wirtualna propaganda! A kiedy zachwycony grą
rekrut trafi naprawdę do Afganistanu nagle okazuje się, że siada mu psycha i chce do
mamy, ponieważ w grze przygoda trwała 2 godziny i gdy zdarzyło mu się zginąć to zawsze
robił sobie przerwę na obiadek i grał dalej...


Dobre stwierdzenie. Pewnie gdy będzie ranny będzie szukał apteczek ;)

A z grą miałem styczność. Jest bardzo ciekawa i trudna. Praktycznie jedna kulka i już nie żyjemy.
Nie potrzeba wydawać 70 złotych na CoD4, ja można się również dobrze bawić za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie dziwią mnie te wyniki. Gra jest naprawdę fajna, tylko przydałoby się więcej graczy (tych co grają oczywiście), ale myślę że po wyjściu AA3 sytuacja się nieco poprawi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś wspominałem na temat AAO. Jak na grę finansowaną przez armię amerykańską to jest beznadziejna. To bardziej skradanka niż strzelanka. Ciekawe czy w Iraku albo w Afganistanie amerykańscy żołnierze tak campią. Prawdziwa wojna jest w CoDzie 70zł ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 17:18, Laston napisał:

Prawdziwa wojna jest w CoDzie 70zł ale warto.

Łii! Nom, bo tam siem tak fajnie morzna szczelac, i wgule som bazuki i taki cool perk że siem granat wyrzuca jak deniesz!

A na serio, to COD ma tyle wspólnego z prawdziwym polem walki, co moja babcia z ninja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 17:22, Rumcajs52 napisał:

> Prawdziwa wojna jest w CoDzie 70zł ale warto.
Łii! Nom, bo tam siem tak fajnie morzna szczelac, i wgule som bazuki i taki cool perk
że siem granat wyrzuca jak deniesz!

A na serio, to COD ma tyle wspólnego z prawdziwym polem walki, co moja babcia z ninja.



I to moim zdaniem jest zabawa, rozwałka na całego. A nie 10 minut chować się za jedną przeszkodą i tylko ogień zaporowy, flashbang (w AA to porazka) i smoke - to w tym momencie pasjans jest bardziej ekcytujący niż Americans Army.

Dnia 05.02.2009 o 17:22, Rumcajs52 napisał:

A na serio, to COD ma tyle wspólnego z prawdziwym polem walki, co moja babcia z ninja.


To w tym momencie AA jest jeszcze gorsze, lub twoja babcia jest ninja, kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 19:01, Laston napisał:

to w tym momencie pasjans jest bardziej ekcytujący

Jeżeli kogoś ekscytuje strzelanie niewymagające większego pomyślunku, to proszę bardzo. Mnie rajcuje realizm, którego w serii CoD jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamiętam początek AA gdy jeszcze wszyscy łykali CSa. Już wtedy mówiłem, że CS to badziew przy AA, który to wyróżniał się swoim realizmem. Faktycznie gra jest zrobiona naprawdę dobrze i wymaga czegoś więcej niż tylko parcia do przodu naciskając spust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc ten Wasz realizm to jest myślenie na wojnie?! Ciekawe który z Was by myślał co robi w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 16:04, Laston napisał:

Więc ten Wasz realizm to jest myślenie na wojnie?! Ciekawe który z Was by myślał co robi
w takiej sytuacji.


No, widać jak grasz/strzelasz to nie myślisz, ale dobry żołnierz MUSI myśleć co robi...
Po drugie, co nas wkurzyło w twojej wypowiedzi ?
To bardziej skradanka niż strzelanka. Ciekawe czy w Iraku albo w Afganistanie amerykańscy żołnierze tak campią. Prawdziwa wojna jest w CoDzie 70zł ale warto.
Oświecę cię: prawdziwa wojna polega na campieniu. Ale dla ciebie, to nieprafdzife, bo przecież w CoDzie masz taaaki wieeeelki realizm...
Ta prawdziwa wojna w CoDzie ? To wg. mnie prawdziwa jazda autem jest tylko w Burnoucie, a jakiś tam Richard Burns Rally to zakłamanie etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować