Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Fotografia cyfrowa - zdjęcia, aparaty, porady

7885 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2006 o 19:36, libero85 napisał:



Wsaawiam swoje pierwsze zdjęcie w tym temacie. Narazie zrobione na pełnyej automatyce. Muszę się odnaleźć w ustawieniach manualncyh aparatu bo troche tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pies ladny , ale zeby nie uciac mu lapy nie trzeba zaglebiac sie w funkcje aparatu. :) I za szeroko.
Agrr widze ze masz checi fotografowania ale pomyslow chyba brak.. A szkoda bo z takim aparatem nic cie nie powinno ograniczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

libero bardziej chodziło o Agrr i jego zdjęcia, Twoje jak na początek są ok. Sam jestem na początku przygody z fotografią, tyle, że działam na kompakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Agrr widze ze masz checi fotografowania ale pomyslow chyba brak.. A szkoda bo z takim aparatem

Dnia 20.08.2006 o 14:31, libero85 napisał:

nic cie nie powinno ograniczac.


Nie jestem zawodowym fotografem. Mój zawód z fotografią, czy jakimkolwiek artyzmem nie ma nic wspólnego. Fotografuję tylko i wyłącznie dla przyjemności. Ale masz racje, nie specjalnie mi to wychodzi. Chyba pora zabrać się za cos na czym się znam, a aparatu używać tylko na rodzinnych spotkaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 18:55, AGRR napisał:


Nie jestem zawodowym fotografem. Mój zawód z fotografią, czy jakimkolwiek artyzmem nie ma nic
wspólnego. Fotografuję tylko i wyłącznie dla przyjemności. Ale masz racje, nie specjalnie mi
to wychodzi. Chyba pora zabrać się za cos na czym się znam, a aparatu używać tylko na rodzinnych
spotkaniach.


A to najgluszpe co mozna zrobic :) Nie znasz sie to poznaj :) A zacznie sprawiac Ci to wiwle frajdy i przyjemnosci :) tylko sie nie poddawac i miec wiele checi trzeba :)

Pozdrawiam i zycze udanych prob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak można zmniejszyć rozmiar zdjęć, tak żeby można było wrzucać fotki wygodne do przeglądania na forum?
z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować