Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2006 o 18:34, poul12 napisał:

> > > hej a da się pograćna multi mając tylko frozen throna oryginała??
>
> No tak da sie jak masz orginala Frozen Throna to czemu mialo by sie niedac, no chyba ze
niemasz
> zainstalowanego Region of Chaos ale raczej skoro w FT grasz to RoCh musisz miec zainstalowane

>
to sie da czy nie??? Przypominam na dysku zainstalowany reing of chaos ---> pirat (piracki
cd-key), i zainstalowany dodatek FT oryginał (oryginalny cd0key)!!! Pytanie (konkretne) czy
da się połączyć z battle.net''em mając tylko jeden oryginalny cd-key?? (ten z dodatku)??? Jeszcze
bardziej konkretnej ---> czy jest w sieci cd-key na którym chodził by multi???(badz program
czy hack czy cokolwiek)??? O to mi chodzi!!!


Konkretna odp: Jesli Frozen Throne jest orginalny to sie da gra na b.necie tylko w Frozen Throne jesli chcialbys grac w RoCh to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 18:34, poul12 napisał:

to sie da czy nie??? Przypominam na dysku zainstalowany reing of chaos ---> pirat (piracki
cd-key), i zainstalowany dodatek FT oryginał (oryginalny cd0key)!!! Pytanie (konkretne) czy
da się połączyć z battle.net''em


Da sie dostać bana.

http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp
wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 21:43, Adam k. napisał:

Wie ktoś co najlepiej zrobić w misji gdzie trzeba zabić tego demona w kampani z elfami w dodatku
w ostatniej misji (chyba).


To ta misja gdze Maghteridona trza zabic? Niby ostatnia najtrudniejsza a prosta ja najpierw wyslalem oddzial nag z Lady Vash i bez problemu przedarlem sie przez orkow ( grunt to myrmidoni + smokozulwie, i postaraj sie nie stracic stranika krolewskiego). Potem jedziesz Illidanem, Kaelem i Akama naajpeirw niewidzialny Akama i jebo ziomki rozwalaja generaory co podtrzymuja dzialanie wiez smierci i piekielnych maszyn potem wprowadzasz wojsko i rozwalasz baze ( lamacze zaklec, kaplani i pare katapult) , na pierwszy ogien radze wysylac Illidana przeksztajconego w demona ( jesli ma maske smierci to napewno jego) Potem pod koniec laczysz sie z Lady Vash i jedziesz na Maghteridona ( 4k hp i chyba 100 damage glowny czar: deszcz chaosu) Nic prostrzego pare stunow Illidan w demona i Maghteridon pada, oborne ma slaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 10:28, Adam k. napisał:

To ilidana trzeba zabić w dodatku.

To w takim razie nie jest ostatnia... Zobaczysz co się potem jeszcze jak się potoczą losy Illidana... Powiedz dokładnie, który rozdział i jakich masz bohaterów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tam jak Ilidan wezwał te nagi po to żeby zniszczyć góre świata czy jakoś tak to gra na czas a te nagi da sie rozwalić tylko magią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Go nie trzeba zabić. Trzeba zabić eteryczne postacie nag. Ja to zrobiłem tak: Zrobiłem armię górskich olbrzymów i chimer (Miałem 100/100 żywności) i zatakowałem go od góry. (Są dwa "Wejścia". Jedno jest na lewo od twojej bazy, a jedno na górze pośrodku.) Zniszczyłem wszystko, co stało na drodze, aż dotarłem do tego "Oka". (W międzyczasie, gdy straciłem jednosktkę, natychmiast tworzyłem w bazie chimerę i "dokładałem" ją do armi). Wtedy zatakowałem obrońców tych postaci eterycznych kamiennymi olbrzymami i bohaterami, a chimerami postacie eretyczne. I good^^

Ja się męcze z obeliskami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ten problem był już poroszany na łamach tego tematu, ale niestety nie mam czasu żeby studiować poprednie strony więc mam nadzieje, że mi ktoś pomoże. Zakupiłem sobie WarCrafta3 w platynowej edycji i nie chce zbytnio zdzierać orginalnych płytek i postanowiłem wykonać sobie kopie płytki FT, z której bym mógłnym sobie pocinać ;] niestety próbowałem Alcoholem i BlindWriterem, ale z żadnej kopi nie dało się uruchomić gry :/ Może zna ktoś sposób na wykonanie kopii bezpieczeństwa płytek WarCrafta3 lub w ostateczności jakiś loader który uruchamiał by gre bez płytek ale taki żebym mógł grać na battle.net ;]

Proszę o pomoc.

P.S. W razie czego mogę wkleić screena z moją liste zarejestrowanych gier żeby nie być posądzonym o piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 12:31, Kaziu02 napisał:

Może ten problem był już poroszany na łamach tego tematu, ale niestety nie mam czasu żeby studiować
poprednie strony więc mam nadzieje, że mi ktoś pomoże. Zakupiłem sobie WarCrafta3 w platynowej
edycji i nie chce zbytnio zdzierać orginalnych płytek i postanowiłem wykonać sobie kopie płytki
FT, z której bym mógłnym sobie pocinać ;] niestety próbowałem Alcoholem i BlindWriterem, ale
z żadnej kopi nie dało się uruchomić gry :/ Może zna ktoś sposób na wykonanie kopii bezpieczeństwa
płytek WarCrafta3 lub w ostateczności jakiś loader który uruchamiał by gre bez płytek ale taki
żebym mógł grać na battle.net ;]

Proszę o pomoc.

P.S. W razie czego mogę wkleić screena z moją liste zarejestrowanych gier żeby nie być posądzonym
o piractwo.


nie no w porządku, wierzę że nie masz pirata :D spróbuj poszukać na necie innych programów do przegrywania płytek - kto wie, może będzie chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 15:22, Kaziu02 napisał:

Tak czy siak najpierw musze wiedzieć czym W3 jezt zabezpieczony ;/


a normalnie przez Nero Burning Rom wybrac kopiuj plyte i nie mozesz przegrac??

ehh problemy:)

ps. zeby nie bylo to ja tez mam orginal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę głupie pytanie - czy jest dużo nowych map do ściągnięcia ze strony blizzardu po zakupie W3 i czy są one ciekawe ? Bo spodziewam się Warcrafta we wtorek-środę i jestem ciekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 15:56, Fagno napisał:

Mam trochę głupie pytanie - czy jest dużo nowych map do ściągnięcia ze strony blizzardu po
zakupie W3 i czy są one ciekawe ? Bo spodziewam się Warcrafta we wtorek-środę i jestem ciekaw.


Ogólnie w sieci dostępnych jest tysiące nowych map do WarCrfta 3. Na stronach Blizzarda też można sporo znaleźć, ale większość jest przeznaczona do trybu multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się, płytka się przegra, ale próba uruchomienia z niej gry kończy się napisem "brak płyty w napędzie". To samo miałem kiedyś z diablo 2 ale w końcu trafiłem na info na tym forum jakei jest zabezpieczenie i udało mi się płytkę poprawnie skopiować, więc teraz także szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 15:56, Fagno napisał:

Mam trochę głupie pytanie - czy jest dużo nowych map do ściągnięcia ze strony blizzardu po
zakupie W3 i czy są one ciekawe ? Bo spodziewam się Warcrafta we wtorek-środę i jestem ciekaw.


http://www.battle.net/war3/maps/war3xbonusmaps.shtml Obejrzyj je sobie. Są głównie do multiplayer''a, ale znajdziesz też tam kilka singlowych opcji. Nowsze patche dodają te mapy w standarcie do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 20:18, Kaziu02 napisał:

Da się, płytka się przegra, ale próba uruchomienia z niej gry kończy się napisem "brak płyty
w napędzie". To samo miałem kiedyś z diablo 2 ale w końcu trafiłem na info na tym forum jakei
jest zabezpieczenie i udało mi się płytkę poprawnie skopiować, więc teraz także szukam.


a no chyba ze ;)
nie wiem ... ja jakos nigdy nie musialem zabezpieczen omijac( jakims cudem samo szlo) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować