Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Witam!
Mam pewien problem. Na Battle.net mogę grać, ale gdy chcę założyć drużynę, nikt nie może do mnie dołączyć.
Jeśli ktokolwiek wiedziałby jaka jest tego przyczyna i jak ten problem rozwiązać, prosiłbym o odpowiedź.
Z góry dziękuję i pozdrawiam. :)

Dodam, że firewall''a mam (Panda Antivirus + Firewall) i go wyłączyłem. Niestety nadal to samo. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo ;/ Najlepsze jest to że wiem co zrobić, ale pociąga to za sobą konsekwencje ;/ Wyłącz główną zapore ogniową Windowsa ( Panel Sterowania-->Połączenia Sieciowe--->twój rodzaj neta, a następnie w jego właściwościach zabezpieczenia oraz wyłączamy zaporke). Lecz można się tym nacieszyć tylko chwilke ;/ Zaraz potem co chwila wyskakują błędy, komp się sam wyłącza, pojawiają się dodatkowe procesy ;/ Więc lipa, pewnie masz Neo, tak samo jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak osobiście gram, to tworzę Lisza, ze swoją Nową wymiata w ich szeregach, w dodatku praży na odległość i trudno się do niego orkom dostać ( trolle są strzasznie słabiutkie ). Oraz same " pajączki " a z powietrza Niszczyciele. Jest to najlepszy mix dla nieumarłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz ściągnąć poprawki z netu do windowsa. Jak nie jesteś skory instalować wszystkich to wybierz by ściągało i pozwoliło tobie wybrać jakie chcesz wgrać aktualizacje. Miałem dokładnie to samo i mi to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 17:19, Probos napisał:

Jak osobiście gram, to tworzę Lisza, ze swoją Nową wymiata w ich szeregach,


Nova to nie to samo co "Nowa". :D Co z reaktywacją klanu gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersje XP na płytce bez sp 1 nawet.
No to:
1) Skoro masz zapore windowsową to znaczy, że masz SP, jeżeli masz 2 to dobrze jak nie to musisz ściągnąć z netu. (www.microsoft.com) i tam wpisz service pack. Sprawdzić czy masz możesz poprzez właściwości mojego komputera.
2) Wejdz w Panel sterowania > Centrum zabezpieczeń (jeżeli masz widok klasyczny to aktualizacja)
Tutaj na dole: zarządzaj ustawieniami zabezpieczeń dla: aktualizacja automatyczna.
3) Wybierasz "Pobierz dla mnie aktualizacje, ale pozwól mi wybrać, kiedy mają być zainstalowane" (preferuje tą opcje, gdyż mi pare poprawek się nie podobało, ale to już zależy od ciebie).
4) Powinno się rozpocząć ściąganie.
5) Po zakończeniu będziesz miał informacje i musisz kliknąć na ikonke w trayu.
6) Wybierasz co chcesz i instalujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:24, Probos napisał:

Nie wiem co z klanem, ja odpadam bo znalazłem sobie inny :) Sorka za nowe

MINIONQ---> wielkię dzięki za pomoc, bardzo szczegółowo opisałeś, jestem Ci wdzięczny :)


Nie ma za co, taka rola :)

Co do klanu, ja moge wstąpić w szeregi tej bandy, ale czy nas nie jest przypadkiem tak o 6 za mało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 23:23, MINIONQ napisał:

> rob006 probowalem wszystkiego co proponowałeś ale nic nie pomoglo wie cczy ktosmoze mi
powiedziec
> ostatni filmik z frozen throne

A czy przypadkiem nie podałem jak go odpalić?
Jeszcze raz. Wchodzisz w folder z Warcraftem potem movies i otwierasz plik OutroX za pomocą
WMP i każesz mu spróbować odtworzyć plik mimo wszystko. I tyle. Teraz siadasz wygodnie i oglądasz
paro minutowy filmik.



ok dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 18:10, Arlik napisał:

czy ktoś zna podstawowy bulid nieumarłymi >?< bo nie umiem zacząć gry... xD

Na małych mapach ale w zasadzie wogóle: Krypta i Ołtarz, potem Zigurat, Zigurat,(przemiana w Następny ratusz) Cmentarz, zigurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 19:04, Sareavok1 napisał:

> czy ktoś zna podstawowy bulid nieumarłymi >?< bo nie umiem zacząć gry... xD
Na małych mapach ale w zasadzie wogóle: Krypta i Ołtarz, potem Zigurat, Zigurat,(przemiana
w Następny ratusz) Cmentarz, zigurat.




Zgodzę się.Zikkuraty to duży plus nieumarłych(przerabianie na wieże strzelnicze).Warto stwzorzyć z zikkuratów swego rodzaju mur,zabezpieczający bazę przed atakami wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 19:19, THRAAL napisał:

Zgodzę się.Zikkuraty to duży plus nieumarłych(przerabianie na wieże strzelnicze).Warto stwzorzyć
z zikkuratów swego rodzaju mur,zabezpieczający bazę przed atakami wroga.


Mur z towerów tylko niepotrzebnie wydłuża grę. Naprawdę można się wkurzyć jak pokonasz całą armię wroga, a ten ucieknie do bazy otoczonej 50 wieżami. :P Opłaca się ziguratami zablokować dostęp do kopalni. I już na początku zrobić jednego zigurata spowalniającego przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To żeby było wszystko jasne, to niech każdy podpisze się pod moim postem z tych co są chętni do wstąpienia do GRAM''owego klanu Warcrafta.

Jako że ciągne ten temat, oznacza to że jestem jednym z chętnych, by cel doszedł do skutku potrzeba nam 10 osób, ale im więcej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 19:54, MINIONQ napisał:

To żeby było wszystko jasne, to niech każdy podpisze się pod moim postem z tych co są chętni
do wstąpienia do GRAM''owego klanu Warcrafta.

Jako że ciągne ten temat, oznacza to że jestem jednym z chętnych, by cel doszedł do skutku
potrzeba nam 10 osób, ale im więcej tym lepiej.


ja w to wchodze podaj tylko kiedy i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować