Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Co zrobic jak sie gra elfami vs ud jak ud zacznie robic smoczki??Chimerki mu nic nie zrobią, nawet nie mogą go zaatakować...Może jakaś rada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 21:43, Kris l napisał:

Co zrobic jak sie gra elfami vs ud jak ud zacznie robic smoczki??Chimerki mu nic nie zrobią,
nawet nie mogą go zaatakować...Może jakaś rada??


Jak to nie mogą zaatakować. Może nie masz jakiegoś ulepszenia do tej jednostki. A pojedynek chimery vs Lodowe żmije zawsze kończy się pomyślnie dla elfów.
A grając elfami powinieneś rozwalić przeciwnika zanim wyprodukuje lepsze jednostki. Mocna stroną elfów jest szybkość rozwoju, ale przy dłuższych pojedynkach przegrywają z reszta ras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie piernicz Chimery już od czasów podstawki nie mogły atakować jednostek powietrznych ;].
Kris - Zmije mają lekki pancerz więc elfami (strzelcy) szybko dadzą im radę.
Dobrym myśliwcem na bombowca(Żmija) jest Hipogryw :D
Kiedyś miałem 5 Żmijów i myślałem, że przeciwnika rozpracuję aa figaaa ruszył na mnie 10 Hipogryfami i po bitwie :(.

P.S. Dlatego właśnie przestałem grać tymi jednostkami, nie to że się zawiodłem owszem mają niszczycielski potencjał
ale zanim je bedę miał to co poniektórzy mnie zdobywali po 2 razy ;].


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 05:16, Kris l napisał:

Jest jakiś inny serwer bayy;e.net oprócz eurobattle.net? Bo tamten już mnie denerwuje.:(

-----
srogo stary, eurobattle.net to jest prywatny a nie oficjalny serwer, skocz do empiku, albo kup na allegro oryginalnego wara za 30 złotych i ciesz się grą na serwach wspieranych przez blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 21:50, rob006 napisał:

Mocna stroną
elfów jest szybkość rozwoju, ale przy dłuższych pojedynkach przegrywają z reszta ras.


Nieprawda, elfy są kiepskie w kilku pierwszych minutach pojedynku, swój pełen potenjał pokazują dopiero na t3, kiedy mogą jechać miśkami i driadami, a jeżeli przy dłuższej rozgrywce Demon Hunter osiągnie 6 lvl, to praktycznie nie ma szans wygrać z takim elfem. DH zwany potocznie SuperManem z dwoma miksturkami potrafi rozwalić sporą, wcale nie słabą armię w pojedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to że na początku gry 1vs1 albo 2vs2 wyskakuje mi "połączenie zostało przewane" od czego zależy?? I czy jak będe miał orginalnego wara to nie będe na "nie prywatnych" battle netach ich miał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że masz info o połączeniu przerwanym przez piracką wersję gry, bo musisz grać na mniej stabilnych pirackich serverach. Polecam jak najbardziej kupić orginał (teraz to naprawdę małe pieniądze jak na tak genialną grę) i przestać się bawić z piratem, bo to wstyd nawet się tu na forum wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 13:03, Kris l napisał:

A to że na początku gry 1vs1 albo 2vs2 wyskakuje mi "połączenie zostało przewane" od czego
zależy?? I czy jak będe miał orginalnego wara to nie będe na "nie prywatnych" battle netach
ich miał??

Ja też tak miałem na BT, to jest spowodowane przez twoją usługę. Ja mam neostradę i te durne stery tak nawalają.
Jeżeli masz neo to się nie dziwię ;].


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 14:48, Probos napisał:

Niestety, zrobiłem co powiedziałeś i nadal mi nie działa ;( A tak bardzo chce sobie pograć
2 vs 2 z kumplem ;(
PS; Wesołych Świąt :P


Nadal ci wyrzuca error po wyłączeniu Firewall''a?
Jak działa wyłączenie to polecam poszukać czy nie masz przypadkiem na kompie firewalli z innych programów i oczywiście na wszelki wypadek do firewalla windowsowego dodać warcrafta z dodatkiem jako wyjątek i by nie był uwzględniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 14:48, Probos napisał:

Niestety, zrobiłem co powiedziałeś i nadal mi nie działa ;( A tak bardzo chce sobie pograć
2 vs 2 z kumplem ;(
PS; Wesołych Świąt :P


Jeszcze z jakiego usługodawcy masz neta?

P.S. Dzięki i nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 10:32, Sareavok1 napisał:

Nie piernicz Chimery już od czasów podstawki nie mogły atakować jednostek powietrznych ;]. /.../


Hmm... Możliwe, dawno w Warcrafta nie grałem, ale rękę dałbym sobie uciąć, że pamiętam sytuacje, gdy kumpel po prostu rozniósł moją eskadrę żmijów właśnie za pomocą chimer... a może to były hipogryfy? No cóż, ludzka pamięć jest zawodna, a ja nigdy nie lubiłem grać elfami...

Vh

Dnia 22.12.2006 o 10:32, Sareavok1 napisał:

Nieprawda, elfy są kiepskie w kilku pierwszych minutach pojedynku, /.../


Chodziło mi o to, że elfy bardzo szybko się rozwijają i dużo szybciej mogą uzyskać najlepsze jednostki. Ale jeśli pozostawimy przeciwnikowi czas, aby i on maksymalnie sie rozbudował, elfy po prostu nie mają szans. Przy naprawdę długich pojedynkach elfy są na najgorszej pozycji.
A uzyskanie 6 lvl DH nie wymaga wcale tak dużo czasu. Przy odpowiedniej technice i odrobinie szczęścia można go mieć już po kilku minutach i wielu graczy opiera swoją technikę walki nocnymi elfami właśnie na zdobyciu 6 lvl DH. Ale to, że ma się tego bohatera na 6 poziomie nie oznacza wcale pewnego zwycięstwa.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 20:36, Arlik napisał:


Hehe :)Ja widziałem tylko jako dziecko :)No chyba że to efekt zatrutego ziarna :),ale najwyraźniej bug.
PS.Dziwną masz grafikę cosik jakby HDR??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 20:41, skubsa napisał:

PS.Dziwną masz grafikę cosik jakby HDR??



eee nie wiem co jest... chyba karta graficzna mi nawala, ale jak grałem to było wszystko okej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować