Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2006 o 20:48, Kael'thas napisał:

ja w to wchodze podaj tylko kiedy i gdzie


Puki co jest nas dwóch, jak pod moim postem zaistnieje 9 chętnych to ustalimy date, a gdzie... pewnie na kanale GRAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 19:19, THRAAL napisał:

Zgodzę się.Zikkuraty to duży plus nieumarłych(przerabianie na wieże strzelnicze).Warto stwzorzyć
z zikkuratów swego rodzaju mur,zabezpieczający bazę przed atakami wroga.

Na BT kiedyś grałem tak: Krypta Ołtarz, potem jak było złoto następna Krypta, zigurat, i tak do 40 aż nawaliłem
masę ghuli i ruszałem aby wybudować drugą kopalnie złota, potem(już późno jak się okazało) przemieniałem
w następny ratusz i przegrywałem gdyż przeciwnicy atakowali mnie armią o większym potencjale, np. ruszył na mnie powietrzymi siłami i było po grze.
P.S. Taktyka była by dobra, gdyby na I poziomie były pajęczyny dla nerubianów.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:/Szkoda że warcraft.gram.pl sie marnuje :/Co prawda pojawiają się tam nowości,ale co ja bym tam zrobił:
-forum
-można było by plepszyć design strony
-wywalił dział o WoW (bo przecież istnieje wow.gram.pl)
-zatrudnił paru dobrych redaktorów do składu(chyba że taowi istnieją to sorrryyyy....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 19:12, skubsa napisał:

:/Szkoda że warcraft.gram.pl sie marnuje :/Co prawda pojawiają się tam nowości,ale co ja bym
tam zrobił:
-forum
-można było by plepszyć design strony
-wywalił dział o WoW (bo przecież istnieje wow.gram.pl)
-zatrudnił paru dobrych redaktorów do składu(chyba że taowi istnieją to sorrryyyy....)


Takie prośby powinieneś kierować o tutaj:

http://kolektyw.gram.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm sorry za spam ale informuje że moje kampania czyli kroniki Mathiasa maja az 44 misje!!!! wiec szczerze polecam tym co nie maja co robic w swieta!!!! Dla zainteresowanych link powyzej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BE,DużeBE.Warcraft 3 ma za mało kampani.JA osobiście bym dodał kampanie:Nagów,Krasnoludów,Krwawych Elfów,Nerubian,Taurenów,Troli,Płonącego Legionu i jakby się dało wiele więcej.I dodatkowo powinny być dalsze częśći gry oprócz WoW-ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W necie jest duuuużo więcej kampanii niż myślisz:) chocby np. kroniki mathiasa mojego autorstwa..... (ekhm nie myślcie że ta kampania to shit bo tak nie jest...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 15:52, nemczek napisał:

W necie jest duuuużo więcej kampanii niż myślisz:) chocby np. kroniki mathiasa mojego autorstwa.....
(ekhm nie myślcie że ta kampania to shit bo tak nie jest...)

O niewiedziałem,że na tym świecie są jeszcze jakieś marudy.Daj linka na te stronki i na tą gdzie jest ta kronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 15:44, ma.tik napisał:

BE,DużeBE.Warcraft 3 ma za mało kampani.JA osobiście bym dodał kampanie:Nagów,Krasnoludów,Krwawych
Elfów,Nerubian,Taurenów,Troli,Płonącego Legionu i jakby się dało wiele więcej.I dodatkowo powinny
być dalsze częśći gry oprócz WoW-ów

To pograj na BT :P. AAA nieee pograsz bo masz pirata. Jak nie ma kampani stworzoną przez blizzarda to reszta wyłączna kaszanina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pierw zagrasz w ta moja kampanie zanim ja osadzisz co?? A teraz zdradze ci sekret ta moja kampania składa sie z misji ktore można znaleźc pod nawa MathiasCh(i tu jakaś liczba) i ja je połączyłem w jedną kampanie i gdzieś połowe spolszczyłem.:/ a i tak przy okazji gwarantuje ci że misje tej kampanii to nie jest kaszanka..... i tak może nie oskarżaj każdego o piractwo ja sam mam orginała Wara3+FT ale nie gram na BT bo mam za wolny net wiec troche wyluzuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągam. Jak znudze się przy pierwszej misji to znaczy, że kaszanka :P Ale pożyjemy, zobaczymy, bo to może być naprawdę dobra kampania. Recenzje dam po zaśnięciu/przejściu przez gre/gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

większa połowa misji jest tylko czesciowo spolszczona wiec troche litości (jak ci sie spodobaja te misje to dokończe) a i ta kampania jest "otwarta" czyli dostęp do wszystkich misji jest od razu jak by cie znudziła pierwsza misja to przynajamniej zagraj w szarża lorda picketta i dzień rostrzygnięcia lub pod nierównym sztandarem !!!!!! Sa to chyba najbardziej efektowne misje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 17:51, nemczek napisał:

większa połowa misji jest tylko czesciowo spolszczona wiec troche litości (jak ci sie spodobaja
te misje to dokończe) a i ta kampania jest "otwarta" czyli dostęp do wszystkich misji jest
od razu jak by cie znudziła pierwsza misja to przynajamniej zagraj w szarża lorda picketta
i dzień rostrzygnięcia lub pod nierównym sztandarem !!!!!! Sa to chyba najbardziej efektowne
misje....


Jak dla mnie to lepiej jakbyś dał linka do pełnej angielskiej :P
Co do misjii to zobaczymy teraz nie mam czasu napisze pewnie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować