Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2006 o 17:03, skubsa napisał:

GZ ładne staty :)

były by leprze o gdybym grał wg "netowego standardu" i tak nie jestem z tego zadowolony większość przez orków
to się stało. Myślałem że jak wejdę na BT to przy nich nie bedę musiał w ogóle grać :D a okazało się że są najtrudniejsi.
>Ja ostatnio gram w FOOTY 5.4 b :)a w normalnt tryb to żadko :/
Co to jest FOOTY ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 17:35, Sareavok1 napisał:


Nie grałeś w FOOTY???Człowieku to jest coś !!!!Wejdź na "własna gra" i zobacz będzie "Footmen Frenzy..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 10:50, nata1 napisał:


Nie potrzebnie pogrubiasz :)Z tego co paiętam to jak wejdziesz na batle.net (nie stronke tylko w Warcrafcie)to masz auto upade i winnno ci się sciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 11:17, skubsa napisał:

Nie potrzebnie pogrubiasz :)Z tego co paiętam to jak wejdziesz na batle.net (nie stronke tylko
w Warcrafcie)to masz auto upade i winnno ci się sciągnąć

Wiesz, zauważyłem że problem nie tkwi w ich niewiedzy tylko w czymś innym, wiesz co mam na myśli ??:]:].


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 15:46, Ninger napisał:

Tu masz kilka filmików, ale taka wada, że ich niestety nie ściągniesz ;)

Ściągniesz, ściągniesz ;D
Chwilka na google.pl i już zna si ę sposób na ściąganie filmików z takich stron.

@ humcio
Poczytaj sobie pierwszy post na tej stronie. Na pewno znajdziesz w nim interesującą Cię stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2006 o 15:52, windows00 napisał:

Ściągniesz, ściągniesz ;D
Chwilka na google.pl i już zna si ę sposób na ściąganie filmików z takich stron.

No dobra, wiem że da się to ściągać, ale twórcy YouTube chyba nie przepadają za takimi co ściągają od nich filmy ;) A skoro nie dali takiej opcji to chyba znaczy, że nielegalne. A skoro nielegalne to głupio się na forum z tym obnosić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 16:17, Ninger napisał:

No dobra, wiem że da się to ściągać, ale twórcy YouTube chyba nie przepadają za takimi co ściągają
od nich filmy ;) A skoro nie dali takiej opcji to chyba znaczy, że nielegalne. A skoro nielegalne
to głupio się na forum z tym obnosić :D

Nigdzie nie widziałem takiego zakazu ze strony YouTube, więc nie sądze by ściąganie akurat replayów (bo o nich tutaj mówimy) było nielegalne. Jeśli masz link do takiego oświadczenia to wrzuć go.
A tak przy okazji - skończmy ten offtop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 12:13, Probos napisał:


spoko,spoko każdy ma swój gust xDWłaśnie ostatnio coś nie grałem w normalnego Wara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 12:48, skubsa napisał:

A właśnie nie wiecie czy jak sie ma dwa piece i dwa nety(i dwa rróżne IP)to czy mozna dostać
bana od Blizza?


Nie, nie dostaniesz bana za różne IP, gdyż w takim wypadku chyba każdy posiadacz Neostrady miałby kopa :D
Co do kompa, to oni nie mają nawet informacji o tym że grasz na innym niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować