Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

tym kimś nie jestem ale jak wchodzi się na battle.neta to widać wiadomości ,i nie które z nich traktują o różnych programach "zewnętrznych" multi-clientach maphackach czy innych takich i żeby ich nie używać bo to psuję całkowicie rywalizację.(mowa oczywiście o ladderze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 22:09, Arcling napisał:

Czy ktoś orientuje się może czy jest możliwa zmiana języka W3 zarejestrowanego już na
koncie BN? Chciałbym zmienić go na angielski, w związku z tym wysłałem maila do Blizza.
Próbował już ktoś robić coś takiego i czy taka operacja w ogóle ma szanse powodzenia?
Tak się składa, że wcześniej nie wiedziałem, że nie ma takiej opcji na koncie (swoją
drogą to mogliby coś takie wprowadzić, bo nawet taki Steam ma opcję zmiany języka gry,
kiedy się tylko chce).


Nie słuchaj ludzi którzy piszą że jak zarejestrowałeś i kupiłeś grę w języku PL nie masz prawa do zmiany ;s Blizzard jasno mówi że podczas rejestracji wybieramy język jaki nam pasuje a że polska wersja zeszła na psy z powodu braku polskich końcówek gra wygląda iście analfabetycznie nie widzę problemu lecz jeśli już zarejestrowałeś grę i wybrałeś język mogą być problemy lecz nie koniecznie :) czekaj na odpowiedz od Blizzard bo mam wrażenie że chyba zmienią język bez większych problemów lecz nigdy nie wiadomo co Blizz wymyśli ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 22:53, TTBoS napisał:

Nie słuchaj ludzi którzy piszą że jak zarejestrowałeś i kupiłeś grę w języku PL nie masz
prawa do zmiany ;s Blizzard jasno mówi że podczas rejestracji wybieramy język jaki nam
pasuje a że polska wersja zeszła na psy z powodu braku polskich końcówek gra wygląda
iście analfabetycznie nie widzę problemu lecz jeśli już zarejestrowałeś grę i wybrałeś
język mogą być problemy lecz nie koniecznie :) czekaj na odpowiedz od Blizzard bo mam
wrażenie że chyba zmienią język bez większych problemów lecz nigdy nie wiadomo co Blizz
wymyśli ;p.

Sprawa na szczęście już rozwiązana :) Mail poskutkował(odpowiedź otrzymałem po 4 dniach). Dezaktywowali stare klucze i wysłali mi nowe do rejestracji za darmo. Tak więc już bez problemu mogę ściągać wersję angielską. Ten sam klucz działa też z wersją polską z płyty (przetestowane), więc mam możliwość swobodnego wyboru wersji. Co do braku polskich liter to się zgodzę - ten problem dość mocno razi w oczy w polskiej wersji, dotyczy to zwłaszcza zawartości z dodatku (gdzieniegdzie wręcz polskie litery zostały wycięte i np. zamiast "zrobić" jest "zrobi" itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem co prawda z reing of haos ale chyba nie jest to zły temat ;]
Zacząłem grać od nowa w kampanię i orzy misji ubój gra się po prostu nie włącza. Klikam na ubój i ekran robi się czarny. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 12:13, rtyrtyrty napisał:

zainstalować najnowszego patcha(robi się to automatycznie przy wejsciu na battle.net)


Już zainstalowany i nic nie daje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 12:13, rtyrtyrty napisał:

zainstalować najnowszego patcha(robi się to automatycznie przy wejsciu na battle.net)



Jak mam zainstalowaną podstawkę i dodatek to jak usunę a potem jeszcze raz zainstaluje podstawkę to wszystko będzie działać? Czy dodatek toleruje takie operacje? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 12:16, rtyrtyrty napisał:

mówisz wersja 1.24a?
to może reinstal?



wersja 1.24. i cos tam dalej. Reinstal kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem grę i dodatek. Nic nie dało. Ubój nie działa. Nie mam pojęcia. Możliwe że profil jest uszkodzony czy coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że jesteś takim radnym, mędrcem Łorkrafa więc pewnie będziesz wiedzieć...
Jak odblokować mapy np. takie jak Footy 5.4 ? Nie można dokonać zmian w edytorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 20:52, TetraGramaton napisał:

Widze, że jesteś takim radnym, mędrcem Łorkrafa więc pewnie będziesz wiedzieć...
Jak odblokować mapy np. takie jak Footy 5.4 ? Nie można dokonać zmian w edytorze.



Tak jak kolega napisał rtyrtyrty te mapki są zablokowane przed niepowołanymi rączkami :P

Kilka lat temu był pewien program dzięki któremu można było otworzyć taka mapkę czy istnieje dalej tego nie wiem ale wydaje mi się że teraz mapka jest zabezpieczona tak jak program czyli bez kodu źródłowego nic nie zmienisz a jak nie to trzeba szukać w Google :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem system i grę a problem występuje nadal. Nie mogę załączyć misji ubój w kampanii ludzi. Wiecie co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 22:36, Pile napisał:

Przeinstalowałem system i grę a problem występuje nadal. Nie mogę załączyć misji ubój
w kampanii ludzi. Wiecie co to może być?


Co prawda nie mam pojęcia, ale zapewne najszybszym rozwiązaniem byłoby "przeskoczyć" tą misję cheatami
(wciskasz enter i wpisujesz motherland human nr misji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 22:36, Pile napisał:

Przeinstalowałem system i grę a problem występuje nadal. Nie mogę załączyć misji ubój
w kampanii ludzi. Wiecie co to może być?

Z tego co wiem jest to wina ostatniego patcha, który coś popsuł przez co ta misja się nie włącza. Jedynym wyjściem jest poczekanie na kolejnego patcha, który powinien to naprawić. Jest to problem powszechny, więc wina leży po stronie patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 22:47, Arcling napisał:

> Przeinstalowałem system i grę a problem występuje nadal. Nie mogę załączyć misji
ubój
> w kampanii ludzi. Wiecie co to może być?
Z tego co wiem jest to wina ostatniego patcha, który coś popsuł przez co ta misja się
nie włącza. Jedynym wyjściem jest poczekanie na kolejnego patcha, który powinien to naprawić.
Jest to problem powszechny, więc wina leży po stronie patcha.



Dzięki. Myślałem że pogram w war 3 zanim xbox wróci z serwisu... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować