Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2009 o 17:16, Ostrowiak napisał:

Dzięki za opinie, wypróbuję.

Macie może porady dla początkującego DoTa''ciarza? :)



jak nie masz żadnego kumpla co gra w doty poczytaj se wpierw jakie itemy są w docie www.playdota.com i pograj z kompami na mapie z ai (DotA Allstars v6.59 AIPlus 1.52.w3x). Jak tam se będziesz radził to zacznij grać z ludźmi. A jeśli masz kumpla co gra to graj z nim i niech ci pomaga szybko załapiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga, długo oczekiwany (?) patch 1.24 zawitał na serwery FTP Blizzarda. Jak wczoraj go pobierałem, to ten do RoC jeszcze nie miał zmienionej nazwy (wszystkie 1.24 dla RoC miały jeszcze nazwę w postaci War3Patches_ROC_124a_plPL.exe, War3Patches_ROC_124a_enUS.exe), taki gorący ten "towarek" był ;). A najlepsze jednak jest to, że teraz nie ma już przeszkód, by prace nad patchem 1.13 do DII ruszyły pełną parą :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie "niewiele" (ten sam tekst znajdziesz w pliku prepatch.log oraz w okienku, które pojawia się po zakończeniu instalacji patcha):
"Warcraft III v1.24 Patch Notes


PC WORLD EDITOR CHANGES

- Added new JASS hash table functions to replace the lost functionality from
fixing unsafe type casting.
- Hash Table - Save Item Handle
- Hash Table - Save Unit Handle
- ...
- Hash Table - Load Item Handle
- Hash Table - Load Unit Handle
- ...
- Hash Table - Get Handle ID

FIXES

- Fixed an exploit related to unsafe type casting that allowed users to
execute arbitrary code in maps.
- Fixed the JASS unsafe type casting exploit ("return bug").
- Fixed several World Editor crashes."

Tak naprawdę - przede wszystkim poprawia buga, który potencjalnie mógł służyć do rozprzestrzeniania złośliwego oprogramowania za pomocą mapek UMS (dziura musiała być naprawdę poważna, skoro wstrzymano wszystkie niepriorytetowe kwestie, w tym prace nad patchem 1.13 do Diablo II).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję narzędzie do kasowania patchy w warcrafcie 3 (chcę, by był 1.21 - jak po zainstalowaniu gry), bo przez zainstalowanie najnowszego patcha, nie mogę pograć w Dotę AI (nie ma graczy i po naciśnieciu rozpocznij grę, wszystko wraca do menu wyboru graczy, tak jak poniżej:

Czemu gram w dotę AI? Bo nie opanowałem jeszcze jej tak, by grać z ludźmi.

Screen:
PS: napisałem o tym problemie już do twórcy tej mapki, ale nie odpisał jeszcze.

20090807193918

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.playdota.com/forums/14932/1-24-questions-answered/
Wyjaśnienie. Możesz ewentualnie poczekać aż wydadzą AI pod nową wersję wara.

Co do powrotu do tej wersji - polecam po prostu reinstalacje(grzebanie w plikach może spowodować komplikacje), najpierw kopiujesz folder z mapkami (oraz profilami, jak chcesz) i po zainstalowaniu po prostu można wkleić. Jak nie masz płytki, to możesz ściągnąć downloadera ze strony battle.netu, instalator jest w wersji 1.21. : d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 19:39, Jackal-pl napisał:

Potrzebuję narzędzie do kasowania patchy w warcrafcie 3 (chcę, by był 1.21 - jak po zainstalowaniu
gry), bo przez zainstalowanie najnowszego patcha, nie mogę pograć w Dotę AI (nie ma graczy
i po naciśnieciu rozpocznij grę, wszystko wraca do menu wyboru graczy, tak jak poniżej:

Czemu gram w dotę AI? Bo nie opanowałem jeszcze jej tak, by grać z ludźmi.

Screen:
PS: napisałem o tym problemie już do twórcy tej mapki, ale nie odpisał jeszcze.



wystarczy ci program "Warcraft_Version_Switcher" i pacz do 1.23 albo tak jak wyżej napisali reinstalacja gry. A powodem dlaczego nie działa większość starych map "ums" dlatego, że blizz zmienił zabezpieczenia i większość map nie chodzi bo mają zły kod map np dote już przepisali na nowy kod i mamy 6.61c(chodź ciągle wielu graczy woli grać na 1.23 , gdyż pacz 1.24 bynajmniej w moim przypadku gra się crashnela 6 razy, więc czekam na 1.24b,c)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 21:05, Scar89 napisał:

> Potrzebuję narzędzie do kasowania patchy w warcrafcie 3 (chcę, by był 1.21 - jak
po zainstalowaniu
> gry), bo przez zainstalowanie najnowszego patcha, nie mogę pograć w Dotę AI (nie
ma graczy
> i po naciśnieciu rozpocznij grę, wszystko wraca do menu wyboru graczy, tak jak poniżej:

>
> Czemu gram w dotę AI? Bo nie opanowałem jeszcze jej tak, by grać z ludźmi.
>
> Screen:
> PS: napisałem o tym problemie już do twórcy tej mapki, ale nie odpisał jeszcze.



wystarczy ci program "Warcraft_Version_Switcher" i pacz do 1.23 albo tak jak wyżej napisali
reinstalacja gry. A powodem dlaczego nie działa większość starych map "ums" dlatego,
że blizz zmienił zabezpieczenia i większość map nie chodzi bo mają zły kod map np dote
już przepisali na nowy kod i mamy 6.61c(chodź ciągle wielu graczy woli grać na 1.23 ,
gdyż pacz 1.24 bynajmniej w moim przypadku gra się crashnela 6 razy, więc czekam na 1.24b,c)


Dziękuję. Zaraz spróbuje tego switchera. Płytka od sąsiada, ale na razie go nie ma więc, muszę spróbować czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojej poprzedniej wypowiedzi.
Zauważyliście co dzieje się na czatach ? tych głównych ? no nie udało mi się wejść na czat i rozpocząć gry, aby nie zobaczyć tam czyjejś kłótni z wyzwyskami/przekleństwami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 19:28, rtyrtyrty napisał:

więc nie ma się co dziwić chyba.

Nie chodzi mi o zdziwienie, ale o kulturę tej " dzieciarni ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować