Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2007 o 18:30, Andrzej Tytan napisał:

ok tylko nie chcą mi się dane z battelnetu zainstalować ciągle jakiś błąd

jeżeli piszesz o błędach to wklej screena zawsze ci pomożemy jak temu zaradzić.

P.S. Ostatnio gram po BN''nie Rycerzem Śmierci z nastawieniem na spell pakt śmierci. Przeciwnicy naiwnie strzelają tylko do bohatera a zdrowie które wolniej - widzicie w tym sens bo nie chcę się szczegółowo nad tym rozpisywać ??
Probos==> ten twój Władca Nerubii też nawet nie jest taki zły, wolny ale trzeba się po nim natłuc.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to właśnie największy błąd, bicie po bohaterze. Możemy nim uciekać, atakując unity wroga, która nam nic nie robią, tylko gonią bohatera :) Przeważnie przez takie dziwne zagranie, wygrywam wiele gier solo ;)
PS: Rycerz Śmierci rządzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 20:32, Probos napisał:

I to właśnie największy błąd, bicie po bohaterze. Możemy nim uciekać, atakując unity wroga,
która nam nic nie robią, tylko gonią bohatera :) Przeważnie przez takie dziwne zagranie, wygrywam
wiele gier solo ;)
PS: Rycerz Śmierci rządzi :P

Tyle tylko, że w 1 na 1 utrata bohatera we wczesnej fazie gry zazwyczaj kończy sie przegraną. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 21:57, Ubiquit napisał:

Tyle tylko, że w 1 na 1 utrata bohatera we wczesnej fazie gry zazwyczaj kończy sie przegraną.

Poczułem to "na własnej skórze" :D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie wkurzające, że nie można sobie pozwolić na jakikolwiek podstawowy błąd bo narazie jak zauważyłem
tylko w W3 przekreśla zwycięstwo; w innych RTS''ach tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie skąd mozna ściągnąć kampanie orków(w jakiejś gazecie pisało że mozna to ściongnąć za free tylko nie wiem skąd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o kampanie Rexxara to jest ona chyba w patchu 1.13. Ale jeżeli zaktualizujesz grze do najnowszej wersji to będzieszją miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej jest, gdy wejdziesz na BN, wtedy gra sama upatchuje się do najnowszej wersji ;) Lecz swoje trzeba odczekać, jest to przynajmniej komfortowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 14:26, Probos napisał:

Najłatwiej jest, gdy wejdziesz na BN, wtedy gra sama upatchuje się do najnowszej wersji ;)
Lecz swoje trzeba odczekać, jest to przynajmniej komfortowe...

Najlepiej to sobie ściągnąć patcha ze strony Blizzarda i potem go zachować. Nawet jeśli później wyjdzie nowy to nie trzeba będzie potem czekać na ściąganie prawie 70 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 16:54, skubsa napisał:

a ty wrócisz do naszego klanu czy nie??

A czy ja kiedyś odszedłem ??
Czedwik
Nikt się nie będzie w to bawił. Wszyscy idą na łatwiznę, po co latać po sieci jak wystarczy włączyć grę i nacisnąć przycisk BATTLENET, obojętnie z jakąkolwiek bramką.

P.S. Graliście może na innych bramkach?? Pytam bo nie chcę sobie zepsuć statów przez jakieś megaalaaagii
--------------------------
Zauważyliście ? że ten najnowszy path 1,21 wprowadził pancerze dla budynków nawet niedokończonych - a niech to ;>>, teraz moje rushe straciły potencjał :D;>.
--------------------------
Aha i jeszcze jedno nie można przebić herosem 5 poziomu tłukąc jednostki neutralne, zauważyłem to dopiero jak brat mi zwrócił na to uwagę :D - nie grał w W3 od czasów patha 1,14 a wie więcej - ale wstyd :D.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 10:14, Sareavok1 napisał:

>

Wejdź na forum bo jka narazie to chyba Cię tam nie ma *_* www.mofk.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 10:14, Sareavok1 napisał:

Aha i jeszcze jedno nie można przebić herosem 5 poziomu tłukąc jednostki neutralne, zauważyłem
to dopiero jak brat mi zwrócił na to uwagę :D - nie grał w W3 od czasów patha 1,14 a wie więcej
- ale wstyd :D.

Ekhm, tak było od wersji 1.07, czyli od czasu wyjścia dodatku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z dniem dzisiejszym kończy się moja przygoda z Warcraftem III TFT ;) Zacząłem grać w GW oraz w CS i te produkcję, pochłonęły mnie do końca ;) Lecz jeżeli jest ktoś chętny, zawsze mogę z nim zagrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować